Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

juuu Cvrky tvoj stomacic cini mi se negde kao i moj a razlika skoro 1,5 mesec po terminima xD bas onako cudno kako se sve razlikujemo ali kontam sve je to normalno :) samo neka oni nama rastu zdravi i jepi :D

nanchi tako sam i ja kad sam ulazila u 6ti mesec, pa eto me sad vec vidni stomacic , i ja sam bila kao i ti ono kao "jao kad ce vise da se vidi normalno" hehe

*Cvrky87* i Tasa021 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene...bila na uz...kaze dr da je jos rano pa me poslala da uradim betu...beta mi je 907,63....a zadnja mi bila 22.10...nadam se da je ovo ok...sutra opet idem kod dr da joj odnesem betu

.Naja., Bole cole i Tasa021 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam i u prvoj imala jako velik stomak :D

Bas htedoh da napisem da ti je ovo druga trudnoca, pa ti se zato vidi sad. Npr.udjoh u 6mesec 21.11. i sad mi se tek vidi stomacic :D. Kazu da se u svakoj narednoj trudnoci pre stomak vidi. Ali, izgleda da je sve to individualno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se sada stomak bas vidi, u posl.dve nedelje nabujao. Ekspertni super :baby: mada i dalj retko osetim bebca ali dr kaze mrda se lepo :lol: 21.nedelja na +3 kg sam. U drugoj trudnoci mi se ranije video stomak tako da je sve to individualno 

Bole cole i Cipelic volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je sad dosta veci stomak nego u 1.tr. prakticno je odmah odskocio. Ali ne maram cak sta vise srecna sam jer beba u 1.tr nije imala dosta mesta da se namesta pa ima asimetriju lica i morali smo na vezbice da malo popravimo misice vrata. Tako da koliko god je nama tesko sa velikim stomakom ima to i svojih prednosti koje su pri tom mnogo vaznije. Nemam sliku videcu da me mm slika, sklonili ogledalo u podrum jer je ono na stalku pa pretstavlja opasnost po malisu (ili obrnuto :D)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@MakiJana super za ekpertni!! Sta kaze dr koliki je malisan? Koja si ti sad nedelja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

I meni je stomak bas veliki. Jos u trecem mi se bas video i zato sad ko god me sretne pita ti jos trudna, kad ce vise :). Mada ne smeta mi stomak, navikla sam se a i na bebca koji samo suta mamu :baby:

Izmenjeno od strane Bole cole

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Ne mogu ubaciti video ovde inace usnimila sam malo danas kako se mrda lepo :angel:

Izmenjeno od strane Bole cole
Zone* i Tasa021 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

22.nedelja. A bebac je veci (iako je na prvom ekspertnom bio manji :lol:). On je 23.nedelja ^_^ 390 grama  mrvica... nezno sutka mamu i to samo ponekad. Ili sam ja toliko aktivna da ne osetim puno

Izmenjeno od strane MakiJana
Cipelic, Zone*, Tasa021 i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

MS4DF

Izmenjeno od strane *Cvrky87*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joooj prelepi stomacici jedva cekam da moj bude takav. meni inace sporo raste. blago napupi na pocetku cisto da zateze u pojasu kad obucem nesto, ali onda ide sporo. takve sam gradje. 

sutra vadim drugu betu, drzite mi palceve do 12h kad ocekume rezultat.

u nedelju sam imala blago roze iscedak, danas opet ali dosta manje. osetim blagi bol na sekund u predelu donjeg stomaka i onda krene to. nerviram se samo zato sto ne znam da li ide iz grlica jer su slabi kapilari ili opet imam hematom pa curka. ali mislim da od hematoma  bude braonkasto...videcemo kad odem kod dr, sad je svakako radno. 7.12. idem u dz da mi zakaze uz. jbt koja peripetija da ne mogu da zakazu uz telefonom. treba da se cimam dva puta. strasno ali ajde. svuda je valjda tako po domovima zdravlja. 

Tasa021 i Bole cole volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a da, sto se tice gojenja, prosek mi je 15 kg, ali sve mi ode u dupe, uzas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joooj prelepi stomacici jedva cekam da moj bude takav. meni inace sporo raste. blago napupi na pocetku cisto da zateze u pojasu kad obucem nesto, ali onda ide sporo. takve sam gradje. 

sutra vadim drugu betu, drzite mi palceve do 12h kad ocekume rezultat.

u nedelju sam imala blago roze iscedak, danas opet ali dosta manje. osetim blagi bol na sekund u predelu donjeg stomaka i onda krene to. nerviram se samo zato sto ne znam da li ide iz grlica jer su slabi kapilari ili opet imam hematom pa curka. ali mislim da od hematoma  bude braonkasto...videcemo kad odem kod dr, sad je svakako radno. 7.12. idem u dz da mi zakaze uz. jbt koja peripetija da ne mogu da zakazu uz telefonom. treba da se cimam dva puta. strasno ali ajde. svuda je valjda tako po domovima zdravlja. 

Јесте, и код нас у НС-у је истоветна ситуација :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Caos! Ja na poslu bila ceo dan,glava me rastura...

U cetvtak cu da vadim krv i da nosim urin. 

Da zovem da zakazem UZ i onda cekam ekapertni...

Meni je stomak krenuo da se vidi negde u 5.m,to se secam,a sada ce i ranije jer se vec malo vidi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi sutrana 4D. Nesto sam se uprpala, ne znam ni sama zasto.

Stomak mi se bas vidi i delujem sebi kao patka kada hodam ^_^ a bebac sutira bez milosti :D

Tasa021, nanchika88 i Zone* volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Majo,samo opusteno i nasmeejano! Da ja idem na 4d,skakala bih od srece,videcu bebuu:D

Tasa021 i Maja87 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svi vi oko mog termina osetite bas bebu a ja moju onako... bas me to ubedaci... mada mene je D toliko jako sutao pa moguce da ocekujem isto a ovaj nije takav....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Majo,samo opusteno i nasmeejano! Da ja idem na 4d,skakala bih od srece,videcu bebuu:D

Dobro jutro i od mene :). Nadam se da cu i ja videti mog bebca na 4D kad budem zakazala drugi ekspertni!

Svi vi oko mog termina osetite bas bebu a ja moju onako... bas me to ubedaci... mada mene je D toliko jako sutao pa moguce da ocekujem isto a ovaj nije takav....

Ne bedaci se draga moja, ni ja ne osetim nexto preterano svoju bebicu :(, valjda to ima veze sa posteljicom koja je na prednjem zidu :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svi vi oko mog termina osetite bas bebu a ja moju onako... bas me to ubedaci... mada mene je D toliko jako sutao pa moguce da ocekujem isto a ovaj nije takav....

ja sam bas kasno osetila pokrete prvi put. I u pocetku su bili dosta slabi, samo sam ih ja osetila m nije kada stavi ruku. Tako da nemoj nista to da te brine. Sve je individualno. Sad sam 29.nedelja pa je i normalno da jace osecam a do tad bice sigurno i kod tebe vise gurkanja u stomaku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uplasila sam se jer sam imala bas jake stresove u poslednjem periodu i cak njih vezujem za bas jake pokrete bebe. Plasim se da ne ostavi neke posledice. 

I meni je posteljica na prednjem zidu pa mi je tim pre bilo cudno sto se bas toliko jako mrda u 22.nedelji. Ali sve je individualno, slazem se u potpunosti sa tom teorijom.

Bole cole i Tasa021 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Secam se da cim bih se ja uznemirila, O bi se jaaaako sutala. Ona me je ubijala od sutanja , a ista je i danas i dok spava,noge samo rade.

Javi nam se ,Majo,onda posle 4d obavezno...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hocu, imam zakazano u 18h.

I moja L je ista takva bila u stomaku. Obavezno me budila koliko se nogatala :D svi mi pricali ako je takva u stomaku bice mirna kad se rodi, kad ono prc! Ne mozes je ni za glavu ni za rep uhvatiti, jos gora je :D

Zone*, *Cvrky87* i nanchika88 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.