Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Ne mogu ja to toliko da cutim:D I ja mislim da ce biti ok razlika...

Ja ne mogu da kontrolisem ovu glad. MM mi je doneo da jedem na posao, ali i dalje sam gladna...:huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nanchi ti po malo svaka dva sata jedi, kao beba ^_^

Kako ste drage trudnice?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Heeej,trudnice, spavate?

 

Evo ja doruckujem. Od mucnina ni m nemam, isto kao i u prvoj trudnoci. Al sam nekako manj pospana nego tada... Ili jednostavno sada nemam vremena da mislim o tome...

Zakazacu pregled za 9.11.,taman cu biti 7 + ^_^ Snajka mi je trudna isto koliko i ja :D

Alex00 i MakiJana volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divno Nan ^_^ vrsnjaci :wub: jos malo i pregled. Ja moj ima da sacekam malo vise :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A meni se oteglo nesto :D  Kad ides?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A meni se oteglo nesto :D  Kad ides?

polovinom sledeceg meseca tek :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tu smo , u nedelju dana...

Mene nos jos uvek muci,bas me nervira...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gdje ste trudnjače? 

Pazite li da se hranite zdravo? ja bas mnogo jedem suvomesnato i slatkiše, a gladna dan-noc... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne pazim :( ne stizem zapravo jer dva obroka imam na poslu i to je pekara ili kad mi toga bude preko glave ponesem nesto iz friza ali i to je suva hrana. Jednom dnevno jedem nesto zdravo i onda se redovno prezderavam jer sam zeljna te hrane i ukusa. Pri tom me peciva i hleb mame samo tako. To je simptom i u 1.trud bio ali sam imala vise vremena za sebe i kuvanje pa sam ublazavala to. 

Kod nas pocela kisa i konacno me glava popustila, ceo dan sam stondirana. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Caooos! 

Pa ne pazim nesto specijalno... Jedem kuvano svaki dan,povrca dosta, salate,cak sam i voce ubacila.

Ali naravno dorucak pekara, uvece sta stignem i vecito gladna...-_- Muka mi bude samo od gladi...

 

Mala, koja si nedelja ? Sta kaze Ivana?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja na poslu jedem suvo, cesto i kuci, voce srkrou slabo, povrce nikako, pijem femibion pa kontam nadoknadice moju nemarnost  :-\

u 12oj sam nedelji, Ivana jedva ceka bebu i zeli da bude seka :-)

Sta Oca zeli? 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moje mucnine paze na to sta jedem, tj.sto manje da jedem :lol: prija mi samo kiselo, pa pijem dosta jogurta, salate jedem, kisele krastavce, limun, mandarine... slatko mi bas ne ide u ovoj trudnoci..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mala, pa seku, naravno B)

Meni se jedu kuvanja, toplo da je, onako lepo mljac:D 

Maki,stavila sam tursiju,ajd ako ti se jede kiselo...^_^

MakiJana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja balim na suvi vrat, kulen, čajnu, pa uz sve to.masline opucam, a peciva jedem kao da su ne znam sta, danas 7 kiflil solo onako vrelih, kukava mi majka kad se ugojim pa počnem da kukam :-D tacno bi mi pasala neka mučnina makar malo da se unormalim 

MakiJana, tica86 i Bole cole volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jesi imala mucnine sa I? Jesi bila na double-u?

Ne pamtim kad sam tako uzivala u hrani,nista mi nije tesko da spremim. 

Do kad su normalni bolovi poput blagih menstrualnih?

mala007 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam u prvoj trudnoci cesto porucivala picu (jednom u nedelji),samo je to bio poseban zahtev,a sad nista spec mi se ne jede sem sto mi cesce padne secer pa posegnem za plazmom ili crnom cokoladom (mada nije za pohvalu -_-)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam u prosloj t tamanila sve ali sve pred sobom. Secam se drugog i treceg trimestra i kako smo non stop jele i jele i pisale sta jedemo:D 

Tico,ma ja kad mi padne secer odmah slistim jafu:mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozz,

eto i ja da se prikljucim, mislim da sam vec negde pomenula od slatkog jedem samo puding koji si skuvam i to cokoladni ili jagoda. Nemam nekakvih extra zelja da bih jela i u jednu ruku mi bas drago a ono sto mi smeta da sam prometila je sunka, onako lepo dimljena...curi mi voda na usta kad se setim al jednostavno mi ne odgovara cim pocnem da je zvacem meni muka :S Inace nisam imala neke mucnine niti me je ista mucilo do sada osim zatvora, da prostite mucim se kao Isus ponekad ali hajde eto uspevam si nekako pomoci sa Donat vodom - ne daj boze nikome :( 

Uglavnom jedem kuvana jela, voce i povrce podosta , ne jedem hleb i testa - sto manje pudinga i dosta Donat vode pijem... a da i femibion 2 redovno pijem. Ja kad sam pitala doktora da mi da nesto da mi pomogne protiv zatvora on kaze sad ti ne smem nista dati - znaci parola snadji se....pfff

Nadam se da me nece jos i kiselina uhvatiti onda lepo odmah sama sebe u top pa na Mars dok se ne porodim :)
Ubija me to sto radim od kuce za kompjuterom, nemam mnogo vremena za setnje na svezem vazduhu to je uglavnom jurnjava do wc-a, sporeta i stolice za kompjuterskim stolom. Koma al hajde proci ce i to sve nekako.


A da i da se pohvalim danas sam zvanicno zavrsila i sredila sve zube, imala sam 4 posete zubaru reko hajde da iskoristim ovo dok je besplatno a posle porodjaja cu ici samo na kontrolu posto su mi sad svi okej :D Videcemo koliko ce mi sve ove promene u telu uticati na zube posle porodjaja.

A eto toliko od mene ja se raspisala ko luda. 

Ljubac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jesi imala mucnine sa I? Jesi bila na double-u?

Ne pamtim kad sam tako uzivala u hrani,nista mi nije tesko da spremim. 

Do kad su normalni bolovi poput blagih menstrualnih?

prvi trimestar mislim. Ali i posle nije cudno ako ponekad osetis te bolove. Bitno je da nisu jaki i ostri

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nisam ni s Iv imala mučnine, jedino glavobolje, a sad su mi bile dosta redje.

Bila sam na double testu pa sutra ga nosim dr, meni se cini ok ta statistika ali opet neka ona pogleda.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poison, da li si probala da uzmes kasicicu maslinovog ulja i popijes? Palentu da skuvas sa pavlakom?

Maki, mene je do juce stalno boleo po malo , i donji deo ledja i stomak. Juce prestalo konacno... Grudi su mi vec za broj vece...

Kod nas duva neka vetrina, ja cu do posla, frizera pa odmaranjeeee,vikend je -_-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj vi o hrani... Primer kako sam juce prosla na poslu i kolika sam krmaca u ovoj trudnoci. Kupim u pekari sendvic i perec. Taj sendvic prvi put kupila da probam, pileci al njesra ima unutra majonez kojeg bas ne volem i kis.krastavcici. Znaci pojedem ga ipak nije da mi se gadio ali nije bas ni bio vrhunski (gde cu baciti gre'ota i jos da ostanem gledna) najedem se i onako mi malo mukica kao bljak je bio ipak. I posle 45 min vec razmisljam o onoj pereci koja mi je preostala!!!! Tacno da ubijem sama sebe. Moram nesto da preduzmem pod hitno, samo da nadjem resenje za ovo zderanje. -.-

mala007 i PoisonIvy volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj vi o hrani... Primer kako sam juce prosla na poslu i kolika sam krmaca u ovoj trudnoci. Kupim u pekari sendvic i perec. Taj sendvic prvi put kupila da probam, pileci al njesra ima unutra majonez kojeg bas ne volem i kis.krastavcici. Znaci pojedem ga ipak nije da mi se gadio ali nije bas ni bio vrhunski (gde cu baciti gre'ota i jos da ostanem gledna) najedem se i onako mi malo mukica kao bljak je bio ipak. I posle 45 min vec razmisljam o onoj pereci koja mi je preostala!!!! Tacno da ubijem sama sebe. Moram nesto da preduzmem pod hitno, samo da nadjem resenje za ovo zderanje. -.-

hahahaha zone,bas si me nasmejala. Kao da si mene opisivala ali ne trudnu mene. 

Margaritta, PoisonIvy i Zone* volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izmerih se :lol: bila sam smrsala 2 kg i sada ih vratila. Znaci na nuli :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maki,ma ti si suuuper:baby: Ja se merim tek tamo u 12.nedelji. Pa da padnem odmah... 

 

Zone, ti to o meni pises?:D  Takva sam i ja , samo pajem i samo mislim sta bih jela.... Uvece legnem jer sam gladna i ne mogu vise da jedem, iz kreveta trcim za sto . Al meni to ne smeta, sta sad, vraticu se u normalu za par godina:D

U prosloj t sam imala 53 na pocetku, a sada 56. Ako ne doguram do 70, evo gde sam...

Zone* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.