Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Deveti mesec je super, nema tih problema ne sekiraj se!

U pravu si. Već sam i zaboravila kako je bilo. Da nisam, imala bih samo batu! :lol:

miliccam i Mamino volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja muku mucim sa zatvorom.Mucnine su prosle ali me zato ovo ubi.Nisam u prve dvije trudnoce imala ovaj problem ( kao sto nisam nijedan drugi :lol: ) ali zato u ovoj svasta nesto.Ali neka na ovome ostane,necu da se zalim vise.

Ivana2013 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako ste devojke? Kako podnosite vrucinu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja muku mucim od zatvora do proliva..vrucinu nikako..duva vetar danas pa je bolje

Plusic voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas je toplo,pogotovo oko 16h kad se vracam s posla...jesi probala Donat mg? Meni je super za zatvor...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja muku mucim sa zatvorom.Mucnine su prosle ali me zato ovo ubi.Nisam u prve dvije trudnoce imala ovaj problem ( kao sto nisam nijedan drugi :lol: ) ali zato u ovoj svasta nesto.Ali neka na ovome ostane,necu da se zalim vise.

Ummu tečnosti ti treba, nalivaj se vodom. I jedi kajsije, meni pomažu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja muku mucim sa zatvorom.Mucnine su prosle ali me zato ovo ubi.Nisam u prve dvije trudnoce imala ovaj problem ( kao sto nisam nijedan drugi :lol: ) ali zato u ovoj svasta nesto.Ali neka na ovome ostane,necu da se zalim vise.

Ja sam imala zatvor jedno vreme sada pijem magnezijum (onaj iz kesice) svaki dan i imam redovnu stolicu. Moze i Donat Mg jer ona ima magnezijum, ja sam probala i ne dopada mi se ukus pa sam uzela ovaj magnezijum i pomaze. Takodje on pomaze i kod kontrakcija, rastezanja materice, bolova u nogama...

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćao ženice. Ja opet da se uključim u vezi sa zatvorom. :lol: Ja sam beznadežan slučaj. I donat Mg, i Mg u kesici, Portalak sirup, pre toga Laktuloza, kuvala sam neki džem od suvih šljiva i urmi, mekinje sa jogurtom ili kefirom, vode 3L na dan, svaki dan nešto kuvano, voće u neograničenim količinama, i NIŠTA! Jel možete da verujete?! I čepiće sam stavljala, ali to deluje samo lokalno i uopšte nemam osećaj da sam ispraznila creva. Sutra ću da idem kod moje dr da mi reši problem nekako. Čak sam i gvožđe prestala da pijem. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćao ženice. Ja opet da se uključim u vezi sa zatvorom. :lol: Ja sam beznadežan slučaj. I donat Mg, i Mg u kesici, Portalak sirup, pre toga Laktuloza, kuvala sam neki džem od suvih šljiva i urmi, mekinje sa jogurtom ili kefirom, vode 3L na dan, svaki dan nešto kuvano, voće u neograničenim količinama, i NIŠTA! Jel možete da verujete?! I čepiće sam stavljala, ali to deluje samo lokalno i uopšte nemam osećaj da sam ispraznila creva. Sutra ću da idem kod moje dr da mi reši problem nekako. Čak sam i gvožđe prestala da pijem. :(

ricinus!:D

Ulje maslinovo svako jutro kasika. 

Ivana2013 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eee to još nisam probala, ali hoću! Pa kako bude. Ja jednostavno nemam objašnjenje za to stanje. Da baš ništa ne može da pogura...:lol:

neca79 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar dan dame. Bili smo danas na ekspertskom :) Viktor sa idealnim parametrima, veći svega na 4 dana, 360 gr. Karlicno postavljen. grlić 35 mm zatvoren. Crkavam od vrućine,  živim ispod klime :)  za ztvor pomazu samo cepici. Kakoste vi?

miliccam, Lena 77 i neca79 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar dan dame. Bili smo danas na ekspertskom :) Viktor sa idealnim parametrima, veći svega na 4 dana, 360 gr. Karlicno postavljen. grlić 35 mm zatvoren. Crkavam od vrućine,  živim ispod klime :)  za ztvor pomazu samo cepici. Kakoste vi?

pupsik koja si nedelja? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Caos drugarice, i mi da mahnemo.

Ja sa zatvorom nemam problema,stolicu imam svaki dan,kao da nisam trudna.

Pupsik bravo za Viktora!

I mi smo danas bilo sve je super,bebac odlicno,i da definitivno decak:rolleyes:...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel neko povraca u 22 nedelji?! Bila mi muka od pocetka i povracala sam do 17 nedelje...imala sam lep period da sam mogla ovih par nedelja sve jesti, evo juce i danas me opet krenulo, i to samo ujutru :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni jutarnje ne prestaju..ne povracam ali na granici sam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Ja sam 19+3,samo jednom sam povracala,inace mi je Mike jos uvek ponekad  i  osecam pritisak u zeludcu,povracala sam samo jednom pre mesec dana prvi put.

Lena ,neco brzo da prodje.

Ja odoh kod dr u dz po uput za komisiju da mi produzi bolovanje.

Cao.:babymommy:

Izmenjeno od strane Tijanaaa
Lena 77 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni jutarnje ne prestaju..ne povracam ali na granici sam

Koja si ti bese nedelja? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pupsik koja si nedelja? 

20+

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja nijednu mucninu nisam imala....

blago tebi...

pupsik voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav za sve. :baby::baby: Ni ja nisam imala mučnine. Bar me nešto obišlo! :lol::lol:

pupsik i Lena 77 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja na srecu mucnine nisam imala...samo mi se gadila riba ali i to bez povracanja.

Jutros sam imala diareju i na kraju kada sam se obrisala na papiru je bila krv, sveza, crvena i ne u velikim kolicinama.

Da li je neko imao bezbolne hemoroide? I da li treba sa idem kod lekara odmah ili da sacekam da vidim da li ce se ponovo pojaviti? Bas sam se zabrinula, hemoroidi obicno pucaju kada je tvrda stolica, ovo mi nije jasno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja na srecu mucnine nisam imala...samo mi se gadila riba ali i to bez povracanja.

Jutros sam imala diareju i na kraju kada sam se obrisala na papiru je bila krv, sveza, crvena i ne u velikim kolicinama.

Da li je neko imao bezbolne hemoroide? I da li treba sa idem kod lekara odmah ili da sacekam da vidim da li ce se ponovo pojaviti? Bas sam se zabrinula, hemoroidi obicno pucaju kada je tvrda stolica, ovo mi nije jasno

ja i nista nisam preduzela...desi se cak kad imam redju da se to desi. Nista me nije bolelo. I nije svaki put jednom u par meseci mozda

Sargarepica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pupsik jesi li osetila bebu,prosli put smo se zalila ti i ja da nismo. 

Sargarepice moguce da je hemoroid,ja imam jedan od porodjaja sa mladjom,pojavi se ,pa nestane,jednom u 2-3 meseca,cak i redje se pojavi malkice krvi,ali uz  tvrdju stolicu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pupsik jesi li osetila bebu,prosli put smo se zalila ti i ja da nismo. 

Sargarepice moguce da je hemoroid,ja imam jedan od porodjaja sa mladjom,pojavi se ,pa nestane,jednom u 2-3 meseca,cak i redje se pojavi malkice krvi,ali uz  tvrdju stolicu. 

Jesam draga, poceo je da se javlja leptiticima :)) postavljen je karlicno Pa Landara nogicama dole :) a ti?

Ivana2013, Lena 77 i Sargarepica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.