Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Bubi pa od sutra i jesi treci trim :D Meni je u ovoj trudnoci stomak veci pa se isto nekad osecam tako tromo i bez daha. 

Bogme lepu kilazu vi imate sada :wub: mi smo u 26.ned imali 800g sto je meni delovalo dosta. Bas me sad zanima koliko ima beban. 

Bubu 2 i neca79 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Oblacak, ne brini desava se da su manje aktivni a jos nisu toliko jaki da se oseti bas svaki pokret. Uzivaj. A i mene hvata frka 7 dana pred pregled ne  od pregleda nego mi treba da mi neko potvrdi da je sve u redu, pa se smirim 20dana pa onda opet krece frka do kontrole, ne znam kako bi izdrzala da idem na 2 meseca na kontrolu.

Uciteljice, i vi sigurno do sada imate preko 1kg. :wub: 

Izmenjeno od strane Bubu 2
učiteljica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da da verovatno imamo. Ja sutra ulazim u 30.nedelju. :D 

Bubu 2 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vidim pominjete UZ preglede, meni doktorka radi svaki put uz, doduse ja vodim trudnocu privatno, a u drzavnu ustanovu se javim pred porodjaj da mi daju uput za bolnicu (ove godine cu morati ranije u drzavnu ustanovu, posto treba da mi zakazu carski). 

Inace sve je ok, i dalje cistim stan i nema mu kraja :D 

Sa decakom D. vezbam slogove i slova koja shushka dok prica, tu naravno uskocio muz da pomogne i radi to bolje od mene :)  

učiteljica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uciteljice ja za tobom,  ti u 30-tu, ja u 29 nedelju:P

učiteljica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam divne zene!!!Upravo sam pojela sladoled,i evo razmrdali se :wub: Toliko sam sam se uplasila...A sad suze same krece od srece.Bas sam luda,ocigledno da sam udarena hormonima.Ne zamerite na dosadi ^_^

miliccam, Bubu 2 i učiteljica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pratimo se pratimo Nina :D 

Super Oblacak :wub: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ženice, juhu, evo i mene! Odeljenje moje ćerke je osvojilo prvo mesto na Rakovičkom karnevalu, pa smo danas baš važni i ponosni. Preko 50 grupa je učestvovalo juče. Oblačak, znači sladoled je rešenje za pokrete. Obično slatko i hoće da pomogne. Ja sam sad sela za ceo dan, da malo oslušnem da li se mrda Iskrica naša. I meni svaki put na 4 nedelje doktorka radi uz u Višegradskoj.

učiteljica, Bubu 2 i Margaritta volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bebu ne osećam već neko vreme, ali od kada je ovo lepo vreme vala i ne stajem. 

Danas ceo dan proveli na nogama, napolju. 

Kao da nisam trudna, jedini simptom mi je što sam non-stop gladna, a vala i ne bila kako samo pasem travu.

Bubu 2 i shana volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je beba mirnija ovih dana, ali i vise se krecem i stalno smo napolju. Normalno ja se uprpam odmah, pa osluskujem pa kad me drmne opet sve cvece i prolece :D. A grlo me zeza i slinava sam. Da li je virus ili obicna prehlada ne znam. Al grlo suvo strasno. Samo bih se nalivala vodom.

Oblacak voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cipelić, koja si ti nedelja, nemaš tiker? Zašto niko nema tiker skoro?

Oblacak voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znaci bebe su svima mirnije ovih dana ^_^^_^ Nemam tiker iz dva razloga:1.Ne znam ni sta je,a ni kako se postavlja 2.Preko telefona sam se ulogovala,zaboravila sifru i sad ne znam kako da se ulogujem preko kompa ,i vidim i postavim tikere :D:D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

26. E sa tel kucam pa tu i ne vidim tikere. Mislim da mi je i stari za L. Treba za 5.godinu. A sad mislim da vec odbrojavamo dvocifreno :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 

Upisite se, za one koje nisu

Bubu 2 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja ulazim preko telefona a tu se svejedno ne vide tikeri uopste. :)

Ja taman juce rekla kako je baban miran ovih dana kad danas zurka ceo dan :D da dokaze suprotno :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eej! Sta radite, kako ste danas? Evo mene odmaram, L spava, a ovaj mali udara:wub:. Taja nam danas radi posle podne pa smo sami. L je po ceo dan ovih dana napolju, muke uterati ga u kucu. Skoro je zaspao za ruckom, od skakanja i sunca danas. Jedva ga drzala budnog da se najede pa u krevet. Ja sve mislila da li cu sutra ili prekosutra da vadim krv,al juce pravila neke kolace pa mi sve zao da ih se odreknem zbog ks. Tako da cu ipak prekosutra. :rolleyes:

shana, učiteljica i Bubu 2 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cipelić, i ovi moji po ceo dan bi bili napolju kako je krenulo lepo vreme. J.pustim samu sa drugaricama ispred zgrade da mi bude na oku, a L. mi je mali, ne sme sam, ali evo da ja odmorim pa ćemo drugi put danas izaći napolje. A mene uhvatila polenska alergija, od kijanja, zapušenog nosa, ne znam šta ću. Kupila one kapi što mogu u trudnoći Nazalezi, ali ništa to meni ne pomaže. pred spavanje ponekad moram da prsnem kapi za decu, šta ću.Cipelić i ja sad razmišljam kada ću kks, a treba i briseve do 12.4.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas divan dan,pa malo napolje sedim,malo lezim u kucu.Mm celog dana sredjuje travnjak,sve ravnja priprema za decu kad se rode,sav je euforican.Mi u utorak na pregled,i upute za lab.Od kako sam trudna,pojacan mi je sekret,i nikako da pitam i konsultujem nekog,voden je,i nosim one mrezaste uloske.Glupo mi je da vas ispitujem,ali kakvo je stanje kod vas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I kod mene je pojacan, to je skroz normalno ako nema boju i miris. Ide leto, videces, gacice ce ti non-stop biti mokre, grozno je. :) 

Oblacak voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Grozno je i sad -_- I sad mi mokre gacice,vim skinem ulosku.A leti jedino da ne nosic gacice :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je isto pojacan sekret, imam utisak kao da su mi mokre gacice sto kazete, nema miris, nista, brisevi uvek sve ok, cak i na pregledu doktror uvek kaze da je i unutra sve cisto, sekreta kao ima jako slabo. nemam ga stalno, nego recimo kada dugo hodam, setam, onda primetim.Tako da je to izgleda normalno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao kad se samo setim... A ovu trudnoću sam doslovce ponovila, skoro u dan mi je termin, 7 dana razlike samo. Kažu mi ljudi - jao divno, celo leto ćeš biti trudna, ja se pitam da li me zezaju. Evo već se radujem tome što ću da se znojim ko slonica, brekćem, stenjem, otičem i curim iz svih rupa na +40.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Margarita:lol:, znam kako ti je, sa prvim i trecim bila trudna celo leto, nista nije moglo da me rashladi, mm kaze da su mi ruke bile kao pegle a ja kazem da sam se pusila sa svih strana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je termin u prvoj trudnoci bio u maju. U septembru saznali za trudnocu u aprilu se porodila (poranio). Ja sam bila odusevljena sto necu na leto biti trudna. Tad sam se salila da bih pauze za dorucak koristila za tusiranje. Cele zime mi je bilo vruce uzasno, a jos bila najhladnija zima do tad. Ne znam kako bih se provela na leto. Sad mi je termin pocetkom jula, tako da ipak kacim leto. Mada sad se i ne znojim nesto i nemam te toplotne udare, tako da nije mi frka :).

A beba juce zurku pravila u stomaku. Kad je muza sutnula kad smo legli da spavamo. A pre toga stomak sav u talasima, na jednu pa na drugu stranu. I preko dana ludovala. L odusevljen :wub:

učiteljica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prva trudnoca polovina maja, sada nadam se da ce biti maksimalno do  20. juna;)Nesto mi toplota uopste ne prija u ovoj trudnoci.U prosloj sam se malo ugojila, nisam uopste otekla, a i bila sam mnogo aktivnija, a sada sam se vise ugojila i oticem vec sad,valjda je to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.