Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Učiteljice, bravo za bepca i lepo napredovanje! Mi ćemo sutra da vidimo šta i kako se dešava sa napredovanjem i onim miomom. Nismo ladno otišli danas na pregled kod urologa, L. mi dobio temperaturu 37.7 i sad moramo novi termin da zakazujemo. Cipelić, ja ove godine dala J. da pravi neke saksijice sa cvećem od papira u boji za bake, tako da će im to biti poklon, ručni rad by J. ;-) 

Cipelic voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Shana bas bezveze za temperaturu :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lajkovala sam za J, a u istom postu i temperatura .Ne znam, mene ovi virusi izludjuju. L je poceo svaki stomacni da kupi. On i brat mu od tetke. Jos ne budu tad ni u kontaktu, da kaze covek da prenesu jedan drugom. 

Kako je L sad, jel spala?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cipelić, imao 37.9, i počeo da plače da ga boli uvo i ja mu dala Nurofen zbog bola, a i da obori mu malo od sinoć mukica ima temperaturu, sav klonuo. I čim smo oborili, odmah živnuo, mada se žali i dalje na uvo, a doktorka posle podne, danas bila u savetovalištu. Sutra čim J. ostavimo u školu, jurim sa njim kod doktorke, pa na 4d uz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Shana javi kako si prosla na uz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo nas sa izvestajem. Sve je super, hvala Bogu. :baby:Beba je nekoliko dana naprednija 545g. I decak je:wub:.

Shano, javi nam se. Mada i ona je posle podne koliko sam razumela.

eleena, miliccam i MatroNadja volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super Cipelic:wub:Koja si nedelja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Trudničice, evo nas :-) Pregled je prošao u najboljem redu, samo što me udavi čovek da idem da uradim prenatalni test iz krvi pošto poto zbog godina.Znate ono kad vam unese crv sumnje, genetika itd. Ja sam se dobro držala i rekla da sve u konsultaciji sa mojom doktorkom i rekla sam mu da sam pored dabl testa, uradila i kvadripl i sad ovaj 4d i itd. Nebitno, sve je ok što se razvoja bebe tiče, teški smo 318 gr, Devojčica smo <3 tako da sad pregovaramo oko imena definitivno ;-) J. se sad raduje što je seka, a bata bi batu hehehehehe :-) Inače je ladno uhvatio kako se beba smeje, raspametila sam se i raznežila, kaže dr da liči na mamu, pošto je i tata bio prisutan i da je bebi lepo, tj. da je zadovoljna kod mene u stomaku i da vodim računa. Imala je gard svaki put kad pridje uz da je snima :-) SLike i snimak, što je i manje bitno ne mogu da priđu onome koje sam do sad imala u prethodnim trudnoćama (dosta, dosta lošiji) ali zato sam i tri puta manje platila, šta da se radi. Za miom mi nije ni pomenuo niti za kontrakcije, ništa od toga nije registrovao. Čekam 15.3. kod moje doktorke! IT'S A GIRL ;-)

Izmenjeno od strane shana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I da ne zaboravim, srećan nam praznik i da nam je svaki dan, naš dan, poseban i lep!

Cipelic voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Shana, super za curu lepu! Kakav sad test iz krvi kad je do sad sve super. I meni je dr rekao da beba ne obozava uz :D. I da nije puno nisko. 

shana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cipelić, sad gledam ti si 23, a ja 20+4, ajde 21 i vidi koja već razlika u težini. Tvoj dečkonja preko 500 gr, a moja princeza 318gr :-) Super što će L.da dobije batu kao pojačanje :-) Treće da bude devojka :-)

Cipelic voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cipelić, sad gledam ti si 23, a ja 20+4, ajde 21 i vidi koja već razlika u težini. Tvoj dečkonja preko 500 gr, a moja princeza 318gr :-) Super što će L.da dobije batu kao pojačanje :-) Treće da bude devojka :-)

Pa ti ces roditi damicu, ne ide da ne pazi na liniju :D. Salim se. Ali da, tako bas deluju velike razlike u tezini. To sam ja bas pogledala kod uciteljice. Njen bebac 800g, a isto dve-tri nedelje razlike od mene. Deluje ogromno, al u sustini to je to. Tako treba ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod nas je 22+3  bilo 495 gr

shana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi imamo sad pravu borbu oko imena :-) Taman smo se oko jednog bili dogovorili i rodi se ideja za potpuno novo ime koje nije do sad bilo u opticaju i sada smo u dilemi :-) Kako vi stojite sa imenima i dogovorima za ime za bebu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod nas je trenutno lako, imamo 2 imena za devojčicu i 2 za dečaka samo još da saznamo pol. :) Nadam se da se nećemo predomisljati kada saznamo i kada dodje trenutak konačne odluke.  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se probudila, gladna kao niko, a ne znam sta sve nisam juce posle podne jela :huh:.Svi nesto pravili. Sto se tice imena, bilo je Sara ako bude devojcica, a za decaka meni je bilo lepo Ognjen. Medjutim mm se nije bas odusevio. A posto sam ja L birala ime, sad on bira, al da nam se svidi svima. Za sad smo na Aleksa. To je on predlozio,  a i meni je lepo. Dajte i vi vase predloge,  mozda prepisemo od vas, nismo u komsiluku :P.

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro. :) ma sto se tice tezine tonje sve individuano. Npr moja drugarica i ja isto trudne, cak njoj termin dva dana pre mene ona nosi devojcicu a uvek smo 200g tezi od njih na kontroli a kontrole nam istog dana uvek. Mozda stvarno ima veze jer ipak su muskici krupniji. Moj je na proslom uz imao 600 g a tad sam bila 22.ned :D bucko. 

Sto se imena tice i mi smo hteli Sara za seku ali posto je bata onda smo gledali da se nekako slaze sa prvim detetom tako da ce 99% biti Vojin :D 

Cipelic i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo isto hteli Sara ako je devojčica ili Mila. A za dečaka Stefan ili Danilo. 

Cipelic i učiteljica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro, ja se posle kratke pauze od proslog porodjaja vracam na ove teme :) Nisam bila nesto spec aktivna u prosloj trudnoci, ali sam pratila iz prikrajka. Danas smo 20+6, pa ako nas primate u drustvo ... Inace, odradili smo amniocentezu i opet nam stize decko. 

miliccam, Cipelic, Bubu 2 i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Miliccam i nama je Danilo bio kao opcija. :)

Cala D.naravno dobro nam dosla. ;) super za batu. 

Cala Domingos i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Cala Domingos Dobro dosla i cestitke! Mi cemo pol nadam se saznati za par nedelja. 

Imamo i temu Spisak trudnica, ako zelis da se upises.

 

 

Cala Domingos voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.