Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Ana,ni ja nista nisam primila za septembar...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bila ja u socijalnom pre 6 dana kazu kasni drzava sa parama ne zna se kada ce. I ja cekam za septembar a jul i avgust su mi isplatili normalno u roku od mesec dana.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Preletela sam preko postova i ne znam ko je tacno pisao da su transaminaze jetre povisene. Ja sam po preporuci moje dr pila surutku i stvarno su se snizile vrednosti. 

missN i Ragdoll85 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@MarijaMara

Miss i ja imamo te problemcice. 

Cula sam i ja za surutku, samo ne znam gde da kupim, a da je provereno. Gde si ti uzimala?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I meni je preporucila doktorka surutku, samo ne znam da li je dobra ona kupovna? Kakvi su ti leukiciti? Cula sam da surutka utice na njih... nisam sigurna...

Preletela sam preko postova i ne znam ko je tacno pisao da su transaminaze jetre povisene. Ja sam po preporuci moje dr pila surutku i stvarno su se snizile vrednosti. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

De ste zene sta ima? Ja sam danas ostala kod kuce da se "odmorim", posto petkom ne radim, naravno tu su i smizle, pekla sam im palacinke, skuvala rucak, opeglala dve partije vesa, tako da toliko o mom odmoru. :)

Sutra smo im obecali da ih vodimo u bioskop, radujem se i ja kao malo dete. To mi dodje kao izlazak. B)

Jeste, surutka je najbolja za jetru, pa cak mislim da je i ona kupovna ok. Naravno, uvek prednost domacoj...

Ragdoll85 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E kupovala sam je u nekoj maloj radnji gde imaju samo mlecne proizvode. Davali su mi neku najbolju kao. Meni se sredilo i nisam imala vise povisene transaminaze e sad dal je je od nje ne znam. To je bilo na pocetku trudnoce. Ukus je grozan. Jedva sam je pila. Evo do sada sam uvek proveravala i bilo je ok. Bas sam juce proveravala zbog onog svraba i ok je. 

Leukociti mislim da su bili ok. Nije mi dr nista komentarisala tad.

Ragdoll85 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad sam saznala od komsinice gde u kraju ima, idem sutra da kupim. samo mi reci kako se pije (kada i koliko)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super sto si nasla! Ja sam pila po solju ujutru i uvece. Solju za caj :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imas da kupis u Maksiju. Surutka sa ukusom jagode, za decu. Tamo gde stoje mleka od soje ,pirinca i zitarice imas i to. Ja sam pila dok sam trenirala

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala draga... :babymommy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Al' su se ovde svi ucutali od kako se Merima i ja preselismo u treci :D

 

merima voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma to sam samo ja kukala i smarala,sad sam presla u treci da ih terorisem,vidis da su sve pocele ranije da se poradjaju!!inace ceo dan imam 37,1 temp,onu najgoru,sve me zivo boli,ledja,vrat,pijem limunadu i jedem voce,i nadam se da ce brzo proci jer mrzim kad me ovako bole ledja!!ne podnosim!!!!

Ragdoll85 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma to sam samo ja kukala i smarala,sad sam presla u treci da ih terorisem,vidis da su sve pocele ranije da se poradjaju!!inace ceo dan imam 37,1 temp,onu najgoru,sve me zivo boli,ledja,vrat,pijem limunadu i jedem voce,i nadam se da ce brzo proci jer mrzim kad me ovako bole ledja!!ne podnosim!!!!

joj gde nahvata tu temp? I to onu najgoru sto te lomi :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

najverovatnije u dz kad sam isla da vadim krv,nek ide u pm....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam juce ujutro bila u lab i pribila se uz onaj salter, nisam ovamo stolicama i guzvi prilazila uopste. I unutra me odmah cekala slobodna stolica, pa se nadam da cu proci bez posledica. U cekaonici horor od virusa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa kazem ja,katastrofa,to niko ne pazi,koga boli uvo,a mi posle lupamo glavu sta ce biti....uh,nervozna sam,ljuta sam,sad bih bila nekoga..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

merima, probaj da popikes casu koka kole... Meninke to dr rekla da popijem kad mi je temperatura 37 .. Meni je pomagalo za tu nepodnosljivu i najgoru temp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad je vec 37.3 pokusavam da ne panicim,mada sam nervozna u pm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa od nervoze ce ti se dici tperatura. Ne budi sasava. Popij jednu casu pomoci ce ti:(

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad je vec 37.3 pokusavam da ne panicim,mada sam nervozna u pm

nemoj da panicis draga. Sto vise tecnosti, slane supice, kompot... samo da ne raste bas... za ne daj boze paraceramol.

ili prirodni lek za temp. kukuruzno brasno i sirce i privijes na tabane ( al to smrdi za medalju) 

ne verujem da ce jos rasti to sad malo uvece opet ce pasti na sugavih 37. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.