Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Nira, zaista mi je žao. Primi moje saučešće. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nira mnogo mi je zao, primi moje saucesce. :(  Cuvaj se koliko mozes...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Nira zao mi je, najiskrenije saucesce. Pokusaj sad da budes jaka zbog bebe, vreme ce vec uciniti svoje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zao mi je Nira :( primi moje saucesce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uvek sam pila mnogo vode, tako da su meni 2l sica. Po nekad se zablesim ili zaradim pa zaboravom, odmah krene da me "nosa".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nira, zao mi je... moje saučešće... 

Čuvaj i sebe i svoju bebicu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nira primi saučešće :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozz cure, jel vam se desi nekad da vam se stegne, ukruti stomak, tacnije nisko i kao samo jedna strana, al nema bola? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da,desavalo se,kao priprema za pripremne kontrakcije :-D meni se desava i kad me zaboli misic od kicme da to predje na deo stomaka koji je blizu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se desilo par puta ujutro, kada se okrenem na ledja (mozda sam samo tada primetila). To su pripremne kontrakcije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da,meni se nekad dese ujutro i uvece...nekad ih uopste nema...i kao sto su sve zene ovde rekle-ako ih nema vise od cetiri puta na sat,nema razloga za brigu...to materica "trenira"malca...bori se beban za prostor :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se desilo par puta ujutro, kada se okrenem na ledja (mozda sam samo tada primetila). To su pripremne kontrakcije.

Ragdoll,je l' nick zbog mozda k.ljubimca-macke,ili?Imala je jedna moja koleginica ragdolku kao san je bila :-)

Cintia voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije :) To jos iz adolescentskog doba kada krece lozenje na r'n'r, pa po pesmi. Tada sa napravila nick i tako ostalo, ne mogu da pamtim razicite, sve cu pomesati :lol:

merima voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To se desava uglavnom kad lezim na ledjima.... e zene pocela sam mozda previse osluskujem svoje telo...

Ragdoll85 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

samo polako,ko pita-ne skita.bolje da znas nego da ne znas :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozz cure, jel vam se desi nekad da vam se stegne, ukruti stomak, tacnije nisko i kao samo jedna strana, al nema bola? 

Ako se ne ukruti ceo stomak tj.materica onda nisu kontrakcije vec se samo beba namestila na toj strani. Bar su nama tako u skolici objasnili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nije da ti previse oslusjujes telo nego ono postaje sve glasnije. Videces u osmi kad udjes kako je zurka :D

bepce i merima volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prave kontrakcije su stezanje celog donjeg stomaka, kao kais da steze oko njega uz bolove. Pripremne ne bole kao prave, vise su neprijatne. Ako boli jedan deo stomaka, to je obicno namestanje bebe.

Mene da izvinete boli vagina danas. To je od pritiska bebe dole, sve zavisi kako se namesti. Nije nista opasno sto bi se reklo, ali nije bas prijatno. Desavalo mi se i u proslim trudnocama, ali bata izgleda bas voli tako da zalegne...

merima voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prave kontrakcije su stezanje celog donjeg stomaka, kao kais da steze oko njega uz bolove. Pripremne ne bole kao prave, vise su neprijatne. Ako boli jedan deo stomaka, to je obicno namestanje bebe.

Mene da izvinete boli vagina danas. To je od pritiska bebe dole, sve zavisi kako se namesti. Nije nista opasno sto bi se reklo, ali nije bas prijatno. Desavalo mi se i u proslim trudnocama, ali bata izgleda bas voli tako da zalegne...

i tebe Ehi?!mene danas,evo tek sad kao malo pustilo,vec sam se bila utronjala sta je...da li se ona blesavo namestila ili me je izritkala pa mi ostao neki blesav osecaj....eh,da te pitam,kako se ne uplasis da nije ne daj Boze nesto?mene ne boli,samo mi je taj neki slb osecaj kao da sam celu noc imala sex,ili kao da sam je nazuljala,tako nesto...nikakvi bolovi,nikakva ziganja,nista od toga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene, a da li je neka od vas imala iskustvo sa pulsirajucim bolom sa desne ili leve strane nekada skroz nisko, a nekada malo visocije, ka pupku?

Ne znam kako bih opisala, nije intenzivan kao oni grcevi usled istezanja, blazi je, ali ostriji i javlja se u intervalima od po par min pa se smiri na neko vreme i tako po citav dan. Posebno zaboli kada podignem nogu tj. savijem u preponi na gore. Nekad u cetvrtom mesecu sam imala sa leve strane i posto je na uz sve bilo savrseno, pretpostavka lekara je da je u pitanju pesak, da ga izbacujem (vec sam pisala o tome kada smo pricale o nalazima). Posle se nije pojavljivao, a ni nalazi vise nisu pokazivali soli u urinu pa sam prihvatila pretpostavku. Poslednjih 7-8 dana mi se to ponovo dogodilo 2 puta, ali sa desne strane. Krene nekad u toku dana i tako traje, cak i kad legnem, ali manje intenzivno, a ujutro se probudim kao da nista nije bilo. Poslednji nalaz mi nije pokazivao prisustvo peska, pa se sad malo zabrinuh...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene je bolelo samo sa jedne strane priliko. pomeranja noge i proslo... doktorka kaze da je na uz sve dobro... al ne ponovilo se. Kad treba da se okrenem u krevetu bas boli, ili da obujem carape...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas se moja mrvica ucutala, ceo dan ga nema da lupka... :( a ja navikla 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

desava se to da zaboli,pisala sam ja,mene je na pokret toliko zabolelo nisam mogla da se pomerim...i proslo.misici,ligamenti sta li vec...a javice se mrvica,uspostavlja neki svoj ritam,ne brini...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ragdoll  mene je kidalo dole levo 3 dana nedavno, imala sam zastoj gasova u zavrsetku debelog creva, tako mi je dr objasnila i rekla da ce trajati 2-3 dana, i stvarno je prestalo...bolelo me je na svaki pokret, nisam mogla da se ispravim dok hodam po kuci nego sam isla pogrbljena jer me odmah sece, i morala sam da lezim na desnoj strani jer mi je samo  taj polozaj odgovarao. Ali nije pulsirajuci bol nego kao da me je neko probadao nozem.

Nekad ranije mi se desavalo da me isto problem sa gasovima i crevcima muci dole desno i da me zaboli kad podjem da ustanem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.