Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

pozz drage trudnice u ovom trimestru..

mi jos malo pa odosmo u treci!!! dobicemo batu Stefana!!! a imamo vec jednog svrcu Luku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pozdrav svima i ja jos malo pa prelazim i treci semestar..sada sam usla u 23-u nedelju..od koje se racuna treci semestar?

inace doca se smilovao i reko da je decak..mada nije 100% siguran jer je bebac zauzeo beki poseban polozaj :lol:

ali do kraja se nikad ne zna sa polom bebe ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mislim da se treci trimestar racuna od 27-me nedelje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da da :) mi smo jedna curica Tara :) imate li vi opcije imena ?

Imamo neke opcije, ali nista jos konkretno, no smislicemo na vreme.... :lol: Pozdrav svim trudnicama koje prelaze u treci trimestar! Vidimo se i tamo... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mislim da se treci trimestar racuna od 27-me nedelje :)

hvala dragana..znaci jos malo pa odoh na forum treci semestar :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozz svima....Da upitam ovdje,mozda je neka trudnica imala slicno iskustvo pa da mi pomogne da smirim svoje zivce...Prije dvije sedmice sam imala braon iscjedak,ne tako obilan i na pregledu su mi otkrili da je hematom,strogo mirovanje i samo magnezijum mada citam da se daje utrogestan,ali izgleda u njemackoj je sve drugacije...Prosle sed na pregledu dok mi je rekla da se hematom potpuno povukao,i bila sam mirna tri dana samo sa zutim iscjedkom da bi ponovo u ponedjeljak mi se pojavio smedji koji je sad vodenastiji i dodje na trenutak a najvise nakon spavanja ujutro...Inace sam panicar po prirodi pa me sve brine,sutra idem na pregled ali trazim iskustva jer nekad je bolja rijec od trudnice nego od doktorice...

Zaista ne znam puno o tome, sem da kada nestane taj hematom, beba moze normalno da se razvija. Zelim ti puno srece i radosne vesti na pregledu!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pozz buduce mame, nova sam samo po registraciji inace od dana kad sam saznala da sam trudna redovno citam ovaj forum, puno mi je pomogao, i zelim samo da kazem da se super osecam zavrsavam 25 nedelju, jos uvek ne znam sta nosim, jer nije htelo da se okrene... :) ali nadam se za dve nedelje kad budem ulazila u 7 mesec da cemo da vidimo...jako sam nestrpljiva! pozz za sve!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pozz buduce mame, nova sam samo po registraciji inace od dana kad sam saznala da sam trudna redovno citam ovaj forum, puno mi je pomogao, i zelim samo da kazem da se super osecam zavrsavam 25 nedelju, jos uvek ne znam sta nosim, jer nije htelo da se okrene... :) ali nadam se za dve nedelje kad budem ulazila u 7 mesec da cemo da vidimo...jako sam nestrpljiva! pozz za sve!

neveena dobrodosla... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pozz buduce mame, nova sam samo po registraciji inace od dana kad sam saznala da sam trudna redovno citam ovaj forum, puno mi je pomogao, i zelim samo da kazem da se super osecam zavrsavam 25 nedelju, jos uvek ne znam sta nosim, jer nije htelo da se okrene... :) ali nadam se za dve nedelje kad budem ulazila u 7 mesec da cemo da vidimo...jako sam nestrpljiva! pozz za sve!

Pozdrav, Nevena! Sve najbolje! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala! Takodje :) nadam se da ce biti sve u redu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pozz buduce mame, nova sam samo po registraciji inace od dana kad sam saznala da sam trudna redovno citam ovaj forum, puno mi je pomogao, i zelim samo da kazem da se super osecam zavrsavam 25 nedelju, jos uvek ne znam sta nosim, jer nije htelo da se okrene... :) ali nadam se za dve nedelje kad budem ulazila u 7 mesec da cemo da vidimo...jako sam nestrpljiva! pozz za sve!

Welcome to the club...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pozz buduce mame, nova sam samo po registraciji inace od dana kad sam saznala da sam trudna redovno citam ovaj forum, puno mi je pomogao, i zelim samo da kazem da se super osecam zavrsavam 25 nedelju, jos uvek ne znam sta nosim, jer nije htelo da se okrene... :) ali nadam se za dve nedelje kad budem ulazila u 7 mesec da cemo da vidimo...jako sam nestrpljiva! pozz za sve!

pozdrav Nevena i dobrodosla :D

mi smo tu negde slican termin, meni je 22.maj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozz ne znam sta bi ti rekla...i sta da mislim...Hvala Bogu beba raste,ali nazalost hematom se vratio i doktoricu cudi kako,sta,sad je jos veci i samo mirovanje,pijem magnezijum...Et nista ne smijem raditi,zvala sam mamu da mi dodje,jer ovdje nemam nikog ko bi mi pomogao..Daaa, imam svekrvu i zaovu ali kao da i nemam:((..Pitala sam je za tabelet koje kod vas normalno daju svakoj koja ima smedji iscjedak.kaze to se u njemackoj daje samo do 8 sedmice dalje ne smije pa hajd ti budi pametan joooj..Et pokusajem da se smirim da ne mislim pa opet pregled za sedmicu,vidjcemo onda kako i sta...Hvala na podrsci i pusa vam

Maksimalno miruj, koliko god da ti je to tesko! Razmisljaj samo sta je cilj svemu tome :rolleyes: ! Zelim ti da ti bude sve bolje i bolje!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nale hihi tek sam primjetila da su nase bebice tacno sedmica razlika ..OO hoce to da budu neki ljuti lavici...Jesi pitala za spol

:D Da, lavici... Nisam, idem uskoro na kontrolu, pa cu pitati, jedva cekam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zemske, imam jedno pitanje, nekad, tacnije vise puta na dan osetim u stomaku da mi je toplo u jednoj tacki i da se polako siri i hladi. Imam osecaj kao da se klinjo upiski. Da li je to moguce, i ako nije, znate li sta je to? Jel' se i vama desavalo to?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milky nisam primetila da mi se takvo nešto dešava i ne znam da li bi to moglo da se oseti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

my baby.....u sličnoj smo situaciji što se pomoći tiče tako da te razumem. Moj muž i ja isto sve sami moramo...nemamo nikog a i ono što imamo je samo odmoć. Samo napred, odmaraj, neka ti je dragi tu kad zatreba, mama takođe. Čuvaj se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zemske, imam jedno pitanje, nekad, tacnije vise puta na dan osetim u stomaku da mi je toplo u jednoj tacki i da se polako siri i hladi. Imam osecaj kao da se klinjo upiski. Da li je to moguce, i ako nije, znate li sta je to? Jel' se i vama desavalo to?

Nema šanse da osetiš da beba piški...e sad taj osećaj verovatno nije ništa strašno ali nisam nikad čula za to. Jesi li pitala dr.?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.