Fitnes i pilates

odgovora

Objavljeno

Joj ja ove nedelje nisam uopste stigla na vezbanje... Mm mi je zauzet i uci uvece pa dok dodjem s posla, spremim veceru i mala zaspi mene prodje i snaga i volja... Trebalo je u sredu prepodne dok je mala imala plivanje da budem u teretani (inace neki od prozora gledaju ka bazenu pa bih je videla) al mi ona trazila da ostanem gde moze ona mene da vidi :rolleyes:

Juce i danas mi je bilo dosta trcanja za vozovima :lol: al cu sutra opet na bicikl, malu u sediste i pravac vasar! :lol: Verovatno popodne i plivanje posto smo u nedelju van grada...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozda se zaljubio pa zato zapostavlja posao <_<

Mozda ima jos neko mesto za treniranje. Imam drugaricu u SD koja je isla na fitnes, na nekakav kardio program i bila je zadovoljna trenerom. Da li je isti???

ma 100% je isti ovaj je neki sportista, mislim nije lose bilo sinoc , ali nije to to, onaj trening i tempo rada koji nam je drzala Viki razbija a meni tako nesto prija jer jedino to ima efekta kod mene znaci jak kardio i topim se ko od sale, jos ona nama pojaca muziku do daske i samo pratimo njene pokrete ..znas kako te muzika ponese prosto ne osetis 1.5h vezbanja bez pauze

evo ovako nesto sad sam nasla na youtube

i sve od njega ima jos par snimaka sad sam srecna ko malo dete samo sto meni treba prostor za ovakvo vezbanje, + muzika do daske, a to ne mogu u stanu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tugo moja ...kako mi nedostaje ovaj trener sem dobrog tela dobro me je i preznojavao :lol::lol:

EMIL

jedino musko medj* zenama je on :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj ja sam veceras po prvi put otisla na Power Circuit i mislim da mi je bio poslednji put! :lol:

Ok je sigurno kad pre toga nisi odradila 8.5h na poslu, vozila bicikl (uz fino jedno brdo ) 15min do centra, provela 40min u teretani (10 traka, 20 cross trainer, 10 tegovi i trbusnjaci) i onad ajde rekoh da vidim kako to izgleda :unsure::lol:

Stil vezbanja i motivacija je super, al ipak nije moj fazon. Svi cirkulisu, smenjuju se, zagledjuju se (cini mi se neki zbog zagledjivanja i dosli <_< ) i nasuprot tome momcu u extremnoj formi, samo sibaju vezbe i sprint!

Znaci drzim se ja svojih ritmickih casova, teretane i bazena, a sledece nedelje mozda proban Tai Chi jer vidim da su dodali u mom terminu...

P.S. Kad sam dosla kuci i videla da je mm skuvao veceru bez ugljenih hidrata prvo mi je palo na pamet da necu iz kreveta moci da ustanem ujutru :rolleyes: Al ne znam sta mi je i odakle mi snaga- evo me jos budna :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tugo moja ...kako mi nedostaje ovaj trener sem dobrog tela dobro me je i preznojavao :lol::lol:

EMIL

jedino musko medj* zenama je on :lol:

Opa, Nensi... :D On ima predobre ruke! B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma sve mu je dobro, da vidis fore u toku treninga kada mu je peskir daleko on zadigne majicu da obrise znoj sa cela a trbusnjaci i sve ostalo samo seva :wacko::wacko:

onda mozes zamisliti kako mi srce pati :(:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja, kako napreduješ na fitnesu? Jesi li i na nekoj dijeti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ziveo youtube !! Ja nasla neke vezbe (hvala Nensi ) i do malopre radila ,za danas mi je dosta necu da se preforsiram ... I Bas sam se oznojila...

Samo da nastavim ovako .. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posle duze pauze zbog trudnoce, carskog i cuvanja bebe krecem na fitnes od sledece nedelje.

I mnogo sam srecna! :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, veliki aplauz podrske... Samo napred c014.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ja od utorka krecem na preznojavanje kod novog trenera :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo za dame koje su posle na fitnes :) <--klik na smajlica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hehhehehe..koja pesma:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ana nemas pojma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ahahahhahahhahahahhahahhahahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahaha da... tacno... ali Laka je verzija po "naski" :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I zenske kako ide, Mirka nesto te nema da se prijavis da redovno vezbas ???

Ja od sinoc krenula kod drugog trenera, mogu vam reci EXTRA je bilo, jutros se osecam 3kg laksa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A vezbam vezbam... Svako jutro,ovo jutro sam preskocila jer i mm ustao rano pa me nervira , i jos mi se smeje kad cuje ... Ja sam mu rekla bolje ja da vezbem nego da se napravim svinjce kao ti ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemoj da ga vredjas nego ga uhvati malo u masinu, preznojavanje na ovaj ili onaj nacin :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A vezbam vezbam... Svako jutro,ovo jutro sam preskocila jer i mm ustao rano pa me nervira , i jos mi se smeje kad cuje ... Ja sam mu rekla bolje ja da vezbem nego da se napravim svinjce kao ti ..

Čim vežbaš, znači da nisi trudna! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I zenske kako ide, Mirka nesto te nema da se prijavis da redovno vezbas ???

Ja od sinoc krenula kod drugog trenera, mogu vam reci EXTRA je bilo, jutros se osecam 3kg laksa.

Nensi, ako je muški trener nije ni čudo što ti je EXTRA!!! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pogledal ti onaj snimak na nekom od prethodnih postova ..da vidis sta sam ostavila u BGu...

I ovaj je muski, samo je dosta mladjan momak..izdrzljiv p015.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pogledal ti onaj snimak na nekom od prethodnih postova ..da vidis sta sam ostavila u BGu...

I ovaj je muski, samo je dosta mladjan momak..izdrzljiv p015.gif

Ma, Nensi, sve mi je jasno... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.