Fitnes i pilates

odgovora

Objavljeno

Upisah se na fitnes...sutra krecem.....jaoj...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ha, ha...ima da budeš riba, svi za tobom da se okreću...e...šta im radiš... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bravo sanja i aj cu za koji dan, cim se dogovorim s ajednom devojkom da mi uvece pripazi decu kad mi je mm na putu

srecom fitness klub mi je na 50m od stana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Go girl, go girl.... Samo tako ciceeeee... Dok vi djipate ja cu da se "psihicki uzdizem" i kicmu sredjujem :)

ommmmmmm... ommmmmm...ommmmmm...

i31-yoga-s.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

vidim ja lilika vas sve popalila da berete tresnje

e kod mene tresnje prosle pa moram naci drugo mesto za trosenje viska energije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sta je bolje fitnes ili joga?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sta je bolje fitnes ili joga?

sve zavisi sta zelis da postigns

Fitnes ti je dobar za brze mrsavljenje i da izbacis visak energije na dinamican nacin

Yoga je dobra za kicum, kosti, postepeno razgibavanje, skupljanje energije i smirivanje na drugaciji nacin nego fitnes, a sto se tice mrsavljenja, radi toga ne treba ici na jogu. Uz jogu se moze mrsaviti samo ako promenis i nacin ishrane.

Sve ovo je u kratkim crtama. Nadam se da sam ti bila od pomoci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nemam neki visak kg oko 5 do 8 kg da skinem i to sam ih sad zaradila a ne posle porodjaja :angry: a svaka me koscica boli od posle porodjaja,narocito ako se vreme menja,o protezanju kad se probudim mogu samo da mastam za sad a s druge strane ocu cvrstu guzu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nemam neki visak kg oko 5 do 8 kg da skinem i to sam ih sad zaradila a ne posle porodjaja :angry: a svaka me koscica boli od posle porodjaja,narocito ako se vreme menja,o protezanju kad se probudim mogu samo da mastam za sad a s druge strane ocu cvrstu guzu :D

Pa evo, sa jedne strane ti imas samo 5 do 8kg viska (sto nije strasno) a sa druge strane imas velikih problema sa kicmom mozda da krenes na jogu jedno dva do tri meseca, da ti da osnovu za vezbanje a onda (ako u medjuvremenu ne smrsas) idi na fitnes.

A da mozda je za tebe idealna kombinacija ono vezbanje sa loptom. Tako i mrsavis ali i odlicno je za kicmu. Razmisli i o tome!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa evo, sa jedne strane ti imas samo 5 do 8kg viska (sto nije strasno) a sa druge strane imas velikih problema sa kicmom mozda da krenes na jogu jedno dva do tri meseca, da ti da osnovu za vezbanje a onda (ako u medjuvremenu ne smrsas) idi na fitnes.

A da mozda je za tebe idealna kombinacija ono vezbanje sa loptom. Tako i mrsavis ali i odlicno je za kicmu. Razmisli i o tome!!!

Neznam nista o tome sa loptom a i cisto sumnjam da to ovde postoji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neznam nista o tome sa loptom a i cisto sumnjam da to ovde postoji...

Tacnije mislila sam na pilates (trenutna krecana u mozgu) ;)

Pilates je oblik vežbanja koji istovremeno razvija snagu i fleksibilnost, ostvarujući čvrsto i izduženo telo. Pilates je preporučljiv osobama sa mišićno koštanim problemima . Izvođenjem pravilnih i veoma preciznih pokreta dolazi se do savršeno uravnoteženog tela kao i do snažne i elastične mišićne muskulature. Učvršćuje i najdublje mišićne slojeve, a zbog blagih nežnih, ali i kontrolisanih pokreta, pilates se može vežbati čak i za vreme trudnoće.

Ja u glavi definisem da je to spoj fitnesa i yoge ;)

Sad kada tacnije znas kako se zove mozda i uspes da nadjes u Pozarevcu (ma sigurno ima ;) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto posto samo ja nemogu da pronadjem gde ;)

To mi za sad zvuci najbolje,ali za sad ce samo da mi zvuci :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto posto samo ja nemogu da pronadjem gde ;)

To mi za sad zvuci najbolje,ali za sad ce samo da mi zvuci :D

Dobro, za pocetak neka ti zvuci a kada zelja sazri, lako ces naci gde to ima ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sta je bolje fitnes ili joga?

zavisi sta ti vise volis, sta mozes i sta ti prija

ja sam letos probala sve od pilatesa koji je po meni vrlo slican jogi, do kardio boksa

meni ne prija individualan rad, ta varijanta da sama sebi odredjujem sta cu danas raditi kod mene ne pali, vrlo lako odustanem

najvise mi prija rad u grupi, a od svega sto sam probala malo jaci fitnes, uz opterecenje

za pocetak mi je super bilo na fitbolu, blazi fitnes sa loptom onom velikom, ona je ekstra ko ima problema sa kicmom, kao ja , jedino sam na njoj mogla da radim trbusnjake u vise ponavljanja i sto je najbitnije pravilno

probala sam pilates to mi je kao usporen snimak, ali prija ako jedan dan imas zesci trening sledeci ides na pilates i super je istezanje

kardio box je bas dobar za istresanje negativne energije, vreca je par puta plakala zbog mene :lol:

i ja sam posle porodjaja bila kao rastimovana, sve me bolelo, kocio mi se kuk...svasta nesto

moj ti je savet da za pocetak krenes na nesto lagano, bas pilates ce ti mozda najvise i prijati, dok ne steknes neku kondiciju a posle vec po potrebi sta hoces da zategnes i koliko kg da skines

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nemam neki visak kg oko 5 do 8 kg da skinem i to sam ih sad zaradila a ne posle porodjaja :angry: a svaka me koscica boli od posle porodjaja,narocito ako se vreme menja,o protezanju kad se probudim mogu samo da mastam za sad a s druge strane ocu cvrstu guzu :D

onda idi na nekikombinovani program - joga i pilates

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vrlo rado al kad otvore ovde,alooooo zene ja zivim u po!!!

Mozda se uskoro otvore casovi joge a za pilates cisto sumnjam...

I ja nisam za individualni,skidala sam neke vezbice,trudila se al to me drzi par dana i to je to :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

aj ne zezaj mora imati nesto slicno sigurno, i aj sam to mislila kad sam dosla u SD kako nema nista al onda sam se raspitala , pa te ljudi upute tamo vamo, sad imam izmedju cega da biram, ja kad sma trazila nasla sma samo jedna fitness klub

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bravo sanja i aj cu za koji dan, cim se dogovorim s ajednom devojkom da mi uvece pripazi decu kad mi je mm na putu

srecom fitness klub mi je na 50m od stana

Ubijam se na onoj bicikli po pola sata,i tegove dizem :lol: I jos uvek rezultata nema :( Moracu da uzmem i neki sagorevac...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ti se salis jel da ????

pa covece znas kolko sam se ja razbijala jul/avgust i tek sad se vide rezultati

6 treninga nedeljno to bre n i profi sportisti nemaju , al isplatilo se

polako dok se organizam navikne na potrosnju kalorija primetices i da se apetit pojacao, to je sve normalno, suzdrzi se slatkisa i ostalih zezzaalica, i trud ce se isplatiti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i da ja krecem od sutra vece opet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ti se salis jel da ????

pa covece znas kolko sam se ja razbijala jul/avgust i tek sad se vide rezultati

6 treninga nedeljno to bre n i profi sportisti nemaju , al isplatilo se

polako dok se organizam navikne na potrosnju kalorija primetices i da se apetit pojacao, to je sve normalno, suzdrzi se slatkisa i ostalih zezzaalica, i trud ce se isplatiti

kukuuu meneeeee :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

aj ne zezaj mora imati nesto slicno sigurno, i aj sam to mislila kad sam dosla u SD kako nema nista al onda sam se raspitala , pa te ljudi upute tamo vamo, sad imam izmedju cega da biram, ja kad sma trazila nasla sma samo jedna fitness klub

Pilates sigurno nema a yogu bi trebalo da otvore,komsinica mi zvrsava za instruktora,ali to nece biti skoro,jedino ako dovode instruktora iz bg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bas sam iznenadjena sto nema pilates. A sto se tice yoge, super sto ti komsinica zavrsava eto ti izvor informacija od nje. Taman za pocetak mozes uzeti od nje neke knjigice, cisto ta se informises da li ti yoga u opste odgovara kao nacin vezvanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bila veceras na treningu, i iskreno razocarana sam dibidus

ono sto sam imala kod ove instruktorke u BGu para vredi, zena se toliko trudi, a i ostale njene kolege da stvarno sve profi bude odradjeno, ceo trening zajedno sa clanovima odrade, nema zabusavanja, nekad oni budu skroz mokri cak vise nego mi.

Vidi se da se posvecuju svakom detalju, koreografija je sve unapred spremljeno, svaki pokret, nema stajanja , samo se sa brzeg prelazi na sporiji tempo, i obrnuto

i jos jedna bitnija stavka, muzika je mnoogo bolja

ovde sa treninga sam bila mokra skroz na skroz, cak su mi i gace bile mokre, majke mi, al to ima efekta, za 2mes sam se ihahaj zategla

ovde treener na licu mesta smislja vezbe, ej aj sad ovako onako, nije posteno uradio ni jednu jedinu vezbu, malo malo pa kucka poruke na mob, ili ode da telefonira, a nama zada sta da radimo, a to sto ne gleda dal radimo pravilno nikom nista

pustio nas 20min ranije devojke zure u grad petak je vece

alo bre ja sam platila za 1.5h

bas sam razocarana

i sto niko drugi nema da radi nista slicno :(:(:(:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bas sam razocarana

i sto niko drugi nema da radi nista slicno :(:(:(:(

Mozda se zaljubio pa zato zapostavlja posao <_<

Mozda ima jos neko mesto za treniranje. Imam drugaricu u SD koja je isla na fitnes, na nekakav kardio program i bila je zadovoljna trenerom. Da li je isti???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.