Vaginalni sekret

odgovora

Objavljeno

Da li mi mozemo sami sebi da uzmemo vaginalni bris.Da li je neka trudnica to radila?

Dr mi nece biti tu dve nedelje,a imam ovaj dosadni sekret.Citam da je to normalna pojava,al me nervira i ne bi da idem kod drugog dr-a.

Bris se uzima sa samog grlica materice,znaci duboko u vagini,sa sterilnim stapicima tj. ginekoloskim instrumentima.

Tako da ti ako mozes uzmi. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima! Ja sam u 28.nedelji trudnoce ono sto me muci je sto danas nakon mokrenja primetih malo gusci zelenkasti iscedak po prvi put, Nema bas neki neugodan miris samo gustinu i to sto je zelenkaste boje, inace ovo mi je druga trudnoca sa prvom mi se nikad nije ovako desavalo, sad mene to bas zabrinjava. Da li se i vama to desavalo i sta ste radili po pitanju toga? Osecam bebu kako se mrda i udara samo me sad muci taj zelenkasti iscedak :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Možda neka upala, ne bi bilo loše da odeš na pregled.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ide li Daktanol na recept?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ide li Daktanol na recept?

Koliko ja znam,ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam u sredu bila na kontroli i dobila sam vaginalete macmiror za sekret.Da li je neko stavljao vaginalete u trudnoci? Pretpostavljam da nista ne skodi cim mi je dr prepisao ali opet da proverim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam u sredu bila na kontroli i dobila sam vaginalete macmiror za sekret.Da li je neko stavljao vaginalete u trudnoci? Pretpostavljam da nista ne skodi cim mi je dr prepisao ali opet da proverim.

Stavljala u svakoj trudnoci upravo macmiror,izgleda da ih ginekolozi bas vole!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam u sredu bila na kontroli i dobila sam vaginalete macmiror za sekret.Da li je neko stavljao vaginalete u trudnoci? Pretpostavljam da nista ne skodi cim mi je dr prepisao ali opet da proverim.

I ja sam ih koristila u trudnoći.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super!Sad sam mirnija!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ih koristim odavno,i pre trudnoce su mi pomagale a i u trudnoci.Meni je dr.u trudnoci rekla da stavljam na svako sedmo vece.Valjda ne treba cesto.

TjFjII8.jpgTjFjp2.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ih koristim odavno,i pre trudnoce su mi pomagale a i u trudnoci.Meni je dr.u trudnoci rekla da stavljam na svako sedmo vece.Valjda ne treba cesto.

TjFjII8.jpgTjFjp2.png

Meni je prepisao 6 dana da ih stavljam svako vece.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Brzo pitanje i odgovor... :) Danas bila na kontrolu brisa, imam gljivice, VI grupa sekreta, dr.kaze nije strasno, dao mi je nistatin vaginalete, inace sam u 22 nedelji trudnoce. Nismo radili kontrolni ultra zvuk, a mi idemo na more za par dana... pa da li je zaista ok otici bez kontrolnog pregleda?! trudnoca je do sada bila uredu, pa dr.zato kaze putuj slobodno, koristi vaginalete i kada se vratis sa odmora uradicemo kontrolu.. A vase misljenje?

Послушај доктора и уживај на мору :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Brzo pitanje i odgovor... :) Danas bila na kontrolu brisa, imam gljivice, VI grupa sekreta, dr.kaze nije strasno, dao mi je nistatin vaginalete, inace sam u 22 nedelji trudnoce. Nismo radili kontrolni ultra zvuk, a mi idemo na more za par dana... pa da li je zaista ok otici bez kontrolnog pregleda?! trudnoca je do sada bila uredu, pa dr.zato kaze putuj slobodno, koristi vaginalete i kada se vratis sa odmora uradicemo kontrolu.. A vase misljenje?

Nunica, postoji i tema za vaginalni sekret u trudnoći - Ovde klik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivancica hvala najlepse... Ja sam ovde bas nova... Dok se upoznam sa forumom :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivancica hvala najlepse... Ja sam ovde bas nova... Dok se upoznam sa forumom :blink:

Tu smo mi da pomognemo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:rolleyes:

Hvala jos jednom.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sada mi je lakse.. uz par saveta i ok tekstova... Uzivacu :D Hvala..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cao drage imam jedno pitanje ako mi neko moze pomoci! U 29 nedelji sam trudnoce i do sada nisam imala nikakvih komplikacija medjutim sada mi se pojavio sekret vise nego ranije i osecam svrab nemam drugih tegoba da li neko zna sta bih smela koristiti posto mi je doktor na godisnjem odmoru!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cao drage imam jedno pitanje ako mi neko moze pomoci! U 29 nedelji sam trudnoce i do sada nisam imala nikakvih komplikacija medjutim sada mi se pojavio sekret vise nego ranije i osecam svrab nemam drugih tegoba da li neko zna sta bih smela koristiti posto mi je doktor na godisnjem odmoru!!!!!!!!!!

Moj savet-ništa na svoju ruku!

Idi do DZ, valjda će neko da te primi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala vam najlepse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cao drage imam jedno pitanje ako mi neko moze pomoci! U 29 nedelji sam trudnoce i do sada nisam imala nikakvih komplikacija medjutim sada mi se pojavio sekret vise nego ranije i osecam svrab nemam drugih tegoba da li neko zna sta bih smela koristiti posto mi je doktor na godisnjem odmoru!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Postovi su prebačeni u adekvatnu temu ovde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenice,mene zanima da li ste koristile Neo Penotran vaginalete u trudnoci?u 26.toj nedelji sam i dr.mi je zbog sekrete propisao NP,sekret je katastrofalan-blago receno,obilan je,bijelo-zute boje i jako gust.trudim se dan osim pamucni ves koji mijenjam sto puta dnevno da ne nosim uloske.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

lidana i ja sam u istoj gabuli.

ja sam u 15 nedelji trudnoce i imam isti problem pre nekoliko dana mi se pojavio taj svvetlo zuckas, ne tako gust sekret. to je bilo u subotu i isti taj dan popodne sam isla kod ginekologa na kontrolu. covek kaze da je sve oki. na pomen sekreta on mi rece da je moguce da su neke gljivice i rece mi da povremeno rastvorom sodebikarbone se isperem (na litar kljucale vode se ubaci supena kasika sodebikarbode).

pa sta da perem majko moja :angry: kad od progesterona koji primam muskularno uopste nemam osecaj kad mi se ide na wc. tako da sam se pretplatila na vatu sa mrezicom i 600 komada gacica. hajde sekret vec sto se upiskim, to mi najteze...sramota me.

pffffffffffffffff... nemam pojma. najbolje ti to idi kontrolisati.

hajde javi ako nesto novo saznas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni se pojavio pojacani sekret, iako sam radila sve rezultate i sve bilo ok. medjutim prosle nedelje mi dr. dala polyginex vaginalete, 6 kom, i evo jos jednu imam i preporodila sam se, a bas mi je smetao, ali sada je :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.