Ležanje na leđima

odgovora

Objavljeno

Ja za koji dan ulazim u peti mesec (ovaj ticker kasni! ) a josh uvek spavam na stomaku, koji mi se primecuje vec od desete nedelje... :( cudna mi cuda ali tako je, jedino mi taj polozaj prija, nije potpuno na stomaku, vishe na boku ali se tokom noci prebacim na stomak...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uoči sedmog meseca, sa veelikim stomakom (dve bebe) ja ne mogu nikako da lezim na ledjima. Vec posle dva tri minuta pocne da me boli stomak nisko.

Da li jos nekoga boli kad lezi na ledjima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni u jednoj trudnoći mi već od 6. meseca nije prijalo da ležim na leđima,iako nijednom nisam bila krupna,spavala sam najviše na desnom boku iako je za bebu 'najudobniji 'položaj i najveći dotok kiseonika ima,kada mama leži na levom boku,sa nekom jastučićem između kolena)

Mama Bojana, leđa su mejako bolela kada bih ležala na leđima,pozdravčić :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni u jednoj trudnoći mi već od 6. meseca nije prijalo da ležim na leđima,iako nijednom nisam bila krupna,spavala sam najviše na desnom boku iako je za bebu 'najudobniji 'položaj i najveći dotok kiseonika ima,kada mama leži na levom boku,sa nekom jastučićem između kolena)

Mama Bojana, leđa su mejako bolela kada bih ležala na leđima,pozdravčić :rolleyes:

tnx :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja cijelo vrijeme lezim na ledjim.

Presaltam se na bok i odjednom se u pola noci probudim i skontam da sam na ledjim i tako po cijelu noc.

Okrenem se ne bok a onda u toku noci se prebacim na ledja i tako po cijelu noc. NEKAKO MI VISE PRIJA NA LEDJIMA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja koliko sam primetila mojoj bebi smeta kad legnem na ledja... Sutira me dok se ne okrenem na stranu...

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lude su i medene... Ja sam se bas tesko odvikla od spavanja na st.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

isto i mojoj bebi smeta cim legnem na ledja mozda dva minuta i buni se udara tuce i to bas je jako osetim sad bez obzira sto je jos majena :)))lopuza jedna vec pokazuje nezadovoljsto, a meni najvise dogovara da legnem na ledja, ali ne mogu zao mi lupakalice moje, pa onda se okrecem kako njoj pase...trazimo neki kompromis, uglavnom kad se probudim i vidim da sam na boku bude mi drago:)), a inace sam spavala na stomaku :)))

Zato sam ja jedna pokvarena mama koja se prevrne na leđa da bi osetila malog hi hi hi jer isto odmah počinje da se buni :D Tako da kada mi zafali njegovo mrduckanje, a ja se umirim i kao buba izvrnem pa on onda tamo igra :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: ....mališa moj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zato sam ja jedna pokvarena mama koja se prevrne na leđa da bi osetila malog hi hi hi jer isto odmah počinje da se buni :D Tako da kada mi zafali njegovo mrduckanje, a ja se umirim i kao buba izvrnem pa on onda tamo igra :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: ....mališa moj.

737157c437ed4736e65d33bee1a6097f.gif

Tako i ja radim kad je nema duze.. :D:D6c63ea270be4321a308924ccca103e2a.gif

Volim i da je gledam dok se premesta sa jedne strane stomaka na drugu... Istopim se... Nasi mali medenjaci :wub:737157c437ed4736e65d33bee1a6097f.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:rolleyes: Isti slucaj je i sa mojim bebanom.. Ni njemu ne prija dok lezim na ledjima. Doduse ne udara jako,ali se mesklji kao da se valja u mom stomaku..Napravi pravi mali performans.. I onda sta cu,poslusam malog skocka i okrenem se na bok! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene pocinje da sutira u svim mmoguci polozajima... Bilo da lezim na ledjima, levoj ili desnoj strani, ona boksuje i boksuje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zato sam ja jedna pokvarena mama koja se prevrne na leđa da bi osetila malog hi hi hi jer isto odmah počinje da se buni :D Tako da kada mi zafali njegovo mrduckanje, a ja se umirim i kao buba izvrnem pa on onda tamo igra :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: ....mališa moj.

takodje :)

Mene pocinje da sutira u svim mmoguci polozajima... Bilo da lezim na ledjima, levoj ili desnoj strani, ona boksuje i boksuje...

takodje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

737157c437ed4736e65d33bee1a6097f.gif

Tako i ja radim kad je nema duze.. :D:D6c63ea270be4321a308924ccca103e2a.gif

Volim i da je gledam dok se premesta sa jedne strane stomaka na drugu... Istopim se... Nasi mali medenjaci :wub:737157c437ed4736e65d33bee1a6097f.gif

Provalila sam da se sad mrda kako god, i na leđima i na strani :D i dalje reaguje na slatko, a sad i na moje gurkanje zna da uzvrati :D Kako je kod vas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Provalila sam da se sad mrda kako god, i na leđima i na strani :D i dalje reaguje na slatko, a sad i na moje gurkanje zna da uzvrati :D Kako je kod vas?

Ja sinoc nisam mogla da zaspim od silnih akrobacija... :D Stomak me je zaboleo od silnog meskoljenja... One akrobacije sam morala da snimim... Ja ne znam kad ona spava? :rolleyes: Reaguje na sve zivo... Na cokoladu nikad nije... Pa ja sam je grickala 24 casa dnevno onda bi se pomerala bez prestanka....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sinoc nisam mogla da zaspim od silnih akrobacija... :D Stomak me je zaboleo od silnog meskoljenja... One akrobacije sam morala da snimim... Ja ne znam kad ona spava? :rolleyes: Reaguje na sve zivo... Na cokoladu nikad nije... Pa ja sam je grickala 24 casa dnevno onda bi se pomerala bez prestanka....

Milenice, pa ti si nama od sutra u devetom...još malo pa ćeš i ti kao Barbarica da upoznaš bebicu. A ponosna mama je sad već baš pri kraju. Uf, uskoro kreće naša sezona, što bi se reklo sezona druge generacije. Mada po meni ponosna mama je poslednja od ovih aktivnih februaraca , a onda krećemo mi. Hi Hi :D Ti pa Beba Dimić i ja , pa Milica i Jacka i Alisa u zemlji čuda aaaaaaaaaaa već me hvata prpa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

JAO...

IMA I PANIKE I SVEGA ALI U SVAKOM SLUCAJU JEDVA CEKAM... :wub:

SLATKE OBAVEZE... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milenice, pa ti si nama od sutra u devetom...još malo pa ćeš i ti kao Barbarica da upoznaš bebicu. A ponosna mama je sad već baš pri kraju. Uf, uskoro kreće naša sezona, što bi se reklo sezona druge generacije. Mada po meni ponosna mama je poslednja od ovih aktivnih februaraca , a onda krećemo mi. Hi Hi :D Ti pa Beba Dimić i ja , pa Milica i Jacka i Alisa u zemlji čuda aaaaaaaaaaa već me hvata prpa

Jao,u pravu si.. Meni se sve to cinilo daleko,ali bogami,blizi se!!! Srecom,pa znatizelja da upoznamo bebice,vremenom nadvlada strah i tremu koji su vezani za porodjaj :) Sto mm kaze,vec se ponasamo kao prave mame :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto kaze Milenica, ovih dana me stomak zaboli koliko se prevrce i suta, u bilo koje doba i noci, u bilo kom polozaju, bez obzira sta sam jela :) Ali da vreme leti - leti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao meni nikako ne odgovara osim u nekom polusedećem položaju, ali ne na leđima skroz već malo na stranu.... totalno yoga položaj, nisam ni znala da mogu to da izvedem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav drage trudnice,

htela bi da Vas pitam, da li neka ima slicna iskusta, ja non stop vec sedam meseci lezim na ledjima, Pokusavam sebe da nateram na stranu, ali to je svega 5-10 min i pomalo se plasim da li valja to sto meni samo odgovara na ledjima, da li to dobro za bebicu. Inace non stop lezim, jer imam bolove, pa ako ima neko slicna iskustva neka pise....

POZDRAV I SVE NAJBOLJE!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav drage trudnice,

htela bi da Vas pitam, da li neka ima slicna iskusta, ja non stop vec sedam meseci lezim na ledjima, Pokusavam sebe da nateram na stranu, ali to je svega 5-10 min i pomalo se plasim da li valja to sto meni samo odgovara na ledjima, da li to dobro za bebicu. Inace non stop lezim, jer imam bolove, pa ako ima neko slicna iskustva neka pise....

POZDRAV I SVE NAJBOLJE!

pozdrav,i ja imam slicne probleme,veoma mije se tesko namestiti kada legnem kako god da se okrenem imam malo bolova u donjem delu stomaka,ali meni najvise odgovara kada legnem na stranu,a nekada ne ,nekada mi je lakse na ledjima kako kad :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A sta ja da radim? Navikla sam da spavam na stomaku ali sada vise ne smem i ne mogu oka da sklopim vec danima jer nikako ne mogu da se namestim iako sam skoro 4. mesec!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A sta ja da radim? Navikla sam da spavam na stomaku ali sada vise ne smem i ne mogu oka da sklopim vec danima jer nikako ne mogu da se namestim iako sam skoro 4. mesec!

Na stranu...pa zagrliš mužića...pa ma drugu stranu, pa on zagrli tebe...i tako u krug... :)

Ivana84 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je doktorka rekla da je u trudnoci najbolje lezati na levu stranu zbog dotoka krvi i hranljivih materija u posteljicu.

Dachy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je doktorka rekla da je u trudnoci najbolje lezati na levu stranu zbog dotoka krvi i hranljivih materija u posteljicu.

I meni je isto tako receno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.