Krvarenje kod devojčica

odgovora

Objavljeno

Da li neko nešto zna o krvarenju iz genitalija kod novorođenih devojčica? Unapred sam zahvalna za svako podeljeno iskustvo ili komentar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, nemoj da se plasis, nije nista strasno (ukoliko je u manjoj meri)

Kada sam se porodila, neonatolog nam je napomenula da je kod devojcica sasvim moguce i normalno da dodje do manjeg krvarenja iz genitalija, kao visak hormona ili nesto sl. je bilo objasnjenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nama je dr takodje rekao da je moguće da dodje do pojave krvi ili sukrvice, kao i sekreta kod bebe zbog čišćena bebinog tela od maminih hormona. E sad, kad kažeš ''krvarenje'', verovatno misliš na obilniju pojavu krvi... u tom slučaju trebalo bi se posavetovati sa lekarom u vezi sa tim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, to sam i ja cula tj tako je i meni objasnjeno. A takodje moze doci do pojave uvecanih grudi. I kod devojcica, i kod decaka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A takodje moze doci do pojave uvecanih grudi. I kod devojcica, i kod decaka.

Da, tacno, i to nam je doktorka napomenula. a pticica je tacno objasnjenje navela

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije jače krvarenje, slabo je. Ne pitam za svoju bebu, već za bebu moje sestre. Mnogo vam hvala na brzim odgovorima :rolleyes: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije jače krvarenje, slabo je. Ne pitam za svoju bebu, već za bebu moje sestre. Mnogo vam hvala na brzim odgovorima :rolleyes: .

Onda je to, to. Nema brige. To je sasvim normalna pojava. Ja sam se prestravila kada se to dogodilo mojoj bebi u porodilištu, a onda su se smilovali da mi objasne o čemu se radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ptičice, hvala na odgovoru :rolleyes: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I moja Mina je to imala,nista strasno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam jutros kod moje bebe primetila rozkastu sukrvicu na pampersu,i isto sam se uplasila jer samo joj je 8 dana,hvala Bogu da imam vas pa sam procitala vase komentare i vec sam bezbriznija...hvala vam puno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.