Sedište za bicikl

odgovora

Objavljeno

Fala,vi ste jedan baš gostuljubiv forum :lol: javljam ako se budem motala po komsiluku

Zvao mm malo pre oglas s cikloberze i krenuo čovek da objašnjava da bi šnala trebalo nešto da se budži-neka hvala.I dalje u potrazi za sedištem

Pa valjda je to normalno da smo druzeljubivi i gostoljubivi.

Nisi mi rekla koliko ti dete ima godina. Jel bi se lepo druzila sa mojim detetom? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad vec pominjete sedista da prijavim da smo mi kupili ono sto ide napred,neko italijansko 2500 smo dali i sada i M i ja imamo vetar u kosi :rolleyes: :rolleyes: A bilo je prvi dan-Necu,necu,mama,pazi kola!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi počeli da je vozimo od 1o meseci u prednjem sedištu i tako maloj joj valjda bilo interesantno pa se nikad nije bunila.

Rekoh negde tri,ne znam -nisu mi baš najjasnije njeni kriterijumi za odabir društva još uvek :D verovatno sa njim da,od matorih bi bežala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pih,zamalo da kupim sedište sad na Limundu,ali u poslednjih 15 sekundi nabiše cenu za hiljadu dinara više.Čini mi se da je to isto ovo - glupavo da plaćam više od cene u prodavnici <_<

I dalje u potrazi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da javnem da su u ovoj prodavnici sto sam trebala da vidim prodali sve pa su mi rekli da ce od ponedeljka da naruce jos. Kad stignu javljam ako do tad ne kupis ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kupili bellelli pepe,i to u Yeleninom komšiluku( za kafu se dogovaramo na leto kad dodjemo na letnji raspust kod nane ;) sad bili natovareni s biciklama i ograničeni vraćanjem na spavanje jer se mala povampirila u 7 ) ) za lepe pare,3 9oo-nešto,tj.četiri hiljade.Ostala sedišta il manja i ne isplati se kupovati ih za jednu sezonu(Marta već 97 cm) il idu na korpu bicikle-to nam ne deluje bezbedno,plus mi prodavac ispriča da su te standardne korpe za nosivost do pet kila.

Bili do Merkatora,tamo lepote,sedam hiljada sedište za biciklu :wacko: Jes da je bio popust 3o % zbog renoviranja Merkatora

Capriolo ima prodavnicu i na početku Belvila kad se krene od buvljaka,fin uzbor manjih sedišta ali od većih samo ovo naše jedino

Mi smo u subotu se vozali se po Adi,prešli Savu čamcem,vozali se po NBg i gledali sedišta,vratili se na Adu i u povratku kući na ručak svratili i uzeli ovo bellelli

U nedelju se isprobavali novo sedište i samo po Adi vozali :)

Mnoooooooogo velika gužva vikendom,baš je bljak

Sad je ja vozim i još se navikavam,bila mi frka prvi put i još se navikavam na dodatni teret

Sad smo se primili da 12.maja idemo na Gulašijadu u Debeljaču ako bude organizovano ko prošle godine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo jos u potrazi za sedistem :( Ko da trazim mleko od prepelice a ne sediste :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam prezadovoljna sedistem za bicikli,imamo neko sa vasara,deda nam uzeo i sluzi nas vec mesec dana :lol: .Postalo nam je ritual da ujutru a cesce uvece sednemo i vozamo se.Vuk obozava da se vozi,uhvati zvonce i sam zvoni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.