Moj dom / Dizajn enterijera

odgovora

Objavljeno

Ova poslednja je sasvim u redu. Samo da je drvena!

ma kakva god, samo da je u prirodi i da ima bastu!!!! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ova poslednja je sasvim u redu. Samo da je drvena!

Hahaha e dobra si...ova poslednja je u redu...a ostale nisu ni za sta :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahaha e dobra si...ova poslednja je u redu...a ostale nisu ni za sta :lol: :lol: :lol:

da da, ostale su sve bezveze :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

voli zena da se penje,pa to ti je :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

voli zena da se penje,pa to ti je :lol:

heheheheheheheeheh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod tate...mama je ovdje sa ljubavnikom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma gde se bre ovde deca igraju????? :lol::lol::lol: .

pa u basti...a basta na krovu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

278_5.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

278_5.jpg

a joooooooooooooj kucica za devojcice..simpaticno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

278_5.jpg

ovako nesto sam videla u disnelandu...jel to to??!

u svakom slucaju savrsenoooooo je!!!! hocu i ja jednu....volim bajke!!!! :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod tate...mama je ovdje sa ljubavnikom...

e za tu svrhu je odlicna kuca!!! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Definitivno sam za kucu. Zivim u stanu ceo svoj zivot i ne vidim nikakve prednosti za nacin zivota koji mi vodimo.

Ta prica da u kucu moras da ulazes, a u stan ne nije tacna. I stan je u nekakavoj kuci (zgradi) koja trazi odrazvanje. Da ne pricam o problemima sa komsijama i kucnom redu, spomenucu problem sa kanalizacijom, na primer, liftom, higijenom, bukom ako taj stan nije na periferiji.

Mozda to ide sa godinama ;) , mozda je meni dosta 'u(s)rbanog' beogradskog zivota sa sve smogom i saobracajem, gomilom pasa lutalica, lopova i narkomana itd. Radije bih da sadim cvece u basti nego u saksijama :)

Upravo tako......mi smo sa 4 dece u centru Bg,jeste da mi ne treba auto i da mi je sve 'blizu' ali ....ono 'ali' uvek sreću kvari :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

278_5.jpg

Ja bi jednu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Upravo tako......mi smo sa 4 dece u centru Bg,jeste da mi ne treba auto i da mi je sve 'blizu' ali ....ono 'ali' uvek sreću kvari :mellow:

Cim sam videla tvoj avatar, vidim koliko si zeljna prirode. Centar grada je bas bez veze <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odrasla sam u kuci,a kasnije zivela,zbog skole,u stanovima i trenutno zivimo u stanu,ali prednost uvek dajem kuci. To je tvoje gnezdo,uredjujes sve kako ti zelis,imas svoj mir,bolje mi je za dete. U stanu si uvek ogranicen nekim pravilima. Nema dovoljno prostora za mastu i iskazivanje sebe. Koliko god uredjivala stan i pokusavala da napravim sto prijatniju atmosferu uvek nesto nedostaje. Ne mogu to u potpunosti recima opisati,ali u stanu si zatvoren,u kuci si slobodan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne mogu to u potpunosti recima opisati,ali u stanu si zatvoren,u kuci si slobodan.

To i ja mislim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odrastla u stanu i to na 12.-om spratu i sada sam opet u stanu i selim se u stan .... kako god da okrenes - stan mi je neminovan.

Kucu nikada ne bih kupovala, kupila bi komad zemlje pa je ja onda pravila po svom ukusu.

Ako biram izmedju kuce i stana - kuca DEFINITIVNO

Ako biram izmedju stana i zivota u zajednici (ispod ili iznad svrkve/djevera/svekra - koga god) - stan DEFINITIVNO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

278_5.jpg

:rolleyes: bas simpaticna kucica...

mi smo iz stana presli u kucu jer se u stanu stvarno osecas zatvoreno, a kuca je bolja i zbog dece i zbog svega. a i imas vecu slobodu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma kuca je kuca! Mi trenutno zivimo u stanu i osjecam se k'o u zatvoru! Cardak ni na nebu ni na zemlji! <_< A mastamo o kuci i muz i ja i kad-tad cemo je imati! Nadam se uskoro :unsure: !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ceo zivot zivim u stanovima i ne bih volela da zivim u kuci..

Mi imamo bas velik stan od 130 kvadrata, a zgrada ima 5 stanova i zajednicko veliko dvoriste, tako da mi to trenutno bas odgovara... A dok se nisam udala zivela sam u stanu koji ima 45 kvadrata samo terase, koja ima fantastican pogled na Dunav i kej... Stvarno nisam neko ko voli kuce...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Živela sam i u stanu i u kući. Kuća je zakon! Naravno ako ima sve uslove kao stan. To je kao strava stan ali nema komšije na glavi i pod nogama i sa strane i ima dvorište i zeleniš gde možeš da uživaš samo ti, a ne ti i još 500 ljudi...koji ga i prljaju i uništavaju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Žene...kako sam juče očistila PVC stolariju sa ovim...nisam mogla vjerovati koliko je lako...

6824-5164-home.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.