Moj dom / Dizajn enterijera

odgovora

Objavljeno

Sto se stana tice... kada ga kupujes- kupujes macku u dzaku, nikad ne znas sta ce da te zadesi.

Mi smo trenutno u iznajmljenom stanu i imamo ludog komsiju ispod nas (ima jedno 75 godina), koji od 6 h ujutru pojaca radio, i to katastrofalnu muziku (jutros je bila "Zlatibore pitaj Taru")! :angry:

Meni ne smeta bas toliko, jer i inace ustajemo rano, ali mi zato ide na nerve kada izadje na terasu sa sve frulicom!!! :blink: :blink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kuca s dvoristem i ako je ikako moguce djakuzi u basti :lol:

i dve zene pomocnice, jedna da sredjuje, adruga da kuva rucak! :D :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i dve zene pomocnice, jedna da sredjuje, adruga da kuva rucak! :D :D :D :D

aha i jednog crnca da me ,,ladi,, :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

aha i jednog crnca da me ,,ladi,, :lol: :lol:

CIME ????? :lol::lol::P:P:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

CIME ????? :lol::lol::P:P:P

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Pa,ti si luda!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Pa,ti si luda!

heheh jos pita cime? :lol: :lol: a lude zene :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahahahaha !!! Pa kad kazes crnac .... hahahaa zna se da oni imaju velike .... Mislim one lepeze ono hahahaa :lol::lol::lol:

Na sta ste vi pomislile ??? :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lilika,Mirjana...a vala i Tigrica...nema koju temu ne bi obrnule na sex :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lilika,Mirjana...a vala i Tigrica...nema koju temu ne bi obrnule na sex :lol: :lol: :lol:

eeeeeeee zato cemo ziveti 100 godina :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

samo nek ste vi zive, zdrave i "vesele" :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol::lol::lol: Takav nam je horoskop

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dvoumim se mnogo.Srediti sprat u kuci ili kupiti stan?I jedno i drugo ima svoje prednosti i mane.Sta vi mislite?

S obzirom da mi trenutno zivimo u jednosobnom stanu,glasam za kucu! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stan od 60-70m2 u gradu i jedna kucica na selu, da imamo i mi i dete,svako za svoj cef :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanjuska, kad ce useljenje...koliko vidim vi to stvarno brzo zavrsavate-SVAKA CAST! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kuca s dvoristem i ako je ikako moguce djakuzi u basti :lol:

slazem se...u atini na svu srecu grade ogromne terase koje obico grci napune cvecem i glomaznim garniturama pa to sve izgleda rajski, tako da ne patis mnogo za dvoristem...ali ja sanjam o kuci negde na periferiji atine.....muka mi je vise ludaka, iznad i ispod.....imam ludacu ispod koja u 4 ujutru odvrne muziku do kraja i dere se, prica sa svojom mackom.....zvali policiju i slicno, ali posto ima papir od dr da je luda ne moze joj niko nista.njih zakon mnogo vise stiti nego nas...zato smo nekako uspeli sa gazdaricom preko advokata da nam da neke cake i da je izbace....devojka nije normalna, vristi, dere se itd....sta reci.....nadam se da ce ovih dana otici u drugi stan, jer mi vise ne mozemo da izdrzimo....

ludilo...da vam ne pricam jos o nekim slucajevima koji su vec rizicni da zivis sa njima u istoj zgradi......ali nije bas za net...

da napomenem da zivimo u luksuznom kraju, ne smem ni da pomislim kako je ziveti u nekim bednijim krajevima gde ih ima ko zna kakvih pocevsi od narkomana pa na dalje....kuku...zato glasam za kucu,,,ali ovde kupiti kucu, ili plac, je extraaaaaa skupo....jer svi bi to hteli.....ali eto....you never know.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lilika,Mirjana...a vala i Tigrica...nema koju temu ne bi obrnule na sex :lol: :lol: :lol:

hormoni su cudo, sto do mladosti sto od trudnoce....kako ko...ahahahahahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ali iskreno, ja bih i kucu i stan....ali i tata bi sine....:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kuca kuca i samo kuca sa sve lepim dvoristem,

a kad je bal nek je i na vodi tj bazenu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo se iz kuce na selu preselili u kucu u cul-de-sac naselju u malom gradu, na 10min hoda od centra. Secer pomenu bogate i siromasne krajeve- u nasem okrugu kucu na selu moze priustiti aristokratija ili uspesni ljudi koji su radili i u 40-50-im kupili tako sta. Mladi svoju prvu kucu sa 20 ili 30 ne mogu sebi tu da priuste i to je generalno postao problem...

Kad smo mi kupovali bilo je par u tom selu, jeftinijih jer nisu imale bastu :blink: ali mi smo imali problem daljine zeleznicke stanice i vrtica (a mm voli da kaze i blizine njegove mame :lol: ) pa smo zato isli na opciju kuce u gradu (sto znaci sa manjom bastom od one na selu na koju smo navikli), ali na dohvat ruke od skola, vrtica, casova za malu i zeleznicke stanice, tako da mozemo menjati posao po volji, i po potrebi gde hocemo stici daleko brze no kolima.

Godinu dana smo tu i super nam je. Imamo ok komsiluk (jedna porodica je bila problematicna, ali su se odselili), sve nam je na dohvat ruke, lakse je nama gde god pozelimo stici, prestonica nam je na 1h vozom. Posto je kuca nova ima garanciju od 2god i sve sto se u njoj desi ili pokvari izvodjac popravlja o svom trosku. Bastu nam odrzavaju tako da to placamo poput komunalija i zadovoljni smo. Generalno jako malo obaveza imamo oko kuce, stavise nikakve...

E takvih kuca ovde ima i projektovane su da bez ikakvih popravki budu min 10-15god (al to i do izvodjaca zavisi). Ali nama recimo nije ni cilj u toj kuci ostati duze od 2.5-3god... Kako budemo napredovali u karijeri penjacemo se i na lestvici nekretnina i necemo se vezivati za mesto ili kucu u slucaju da na drugom kraju zemlje/sveta nesto iskrsne... Tako da je nama kuca pa maltene "potrosna roba" i kad je ili "prerastemo" ili se prezasitimo idemo u drugu, ma kad i gde to bilo. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Definitivno sam za kucu. Zivim u stanu ceo svoj zivot i ne vidim nikakve prednosti za nacin zivota koji mi vodimo.

Ta prica da u kucu moras da ulazes, a u stan ne nije tacna. I stan je u nekakavoj kuci (zgradi) koja trazi odrazvanje. Da ne pricam o problemima sa komsijama i kucnom redu, spomenucu problem sa kanalizacijom, na primer, liftom, higijenom, bukom ako taj stan nije na periferiji.

Mozda to ide sa godinama ;) , mozda je meni dosta 'u(s)rbanog' beogradskog zivota sa sve smogom i saobracajem, gomilom pasa lutalica, lopova i narkomana itd. Radije bih da sadim cvece u basti nego u saksijama :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Definitivno sam za kucu. Zivim u stanu ceo svoj zivot i ne vidim nikakve prednosti za nacin zivota koji mi vodimo.

Ta prica da u kucu moras da ulazes, a u stan ne nije tacna. I stan je u nekakavoj kuci (zgradi) koja trazi odrazvanje. Da ne pricam o problemima sa komsijama i kucnom redu, spomenucu problem sa kanalizacijom, na primer, liftom, higijenom, bukom ako taj stan nije na periferiji.

Mozda to ide sa godinama ;) , mozda je meni dosta 'u(s)rbanog' beogradskog zivota sa sve smogom i saobracajem, gomilom pasa lutalica, lopova i narkomana itd. Radije bih da sadim cvece u basti nego u saksijama :)

da li treba da naglasim da se APSOLUTNO SLAZEM SA TOBOM ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da li treba da naglasim da se APSOLUTNO SLAZEM SA TOBOM ? :)

naravno da moras da naglasis :P

evo i ja naglasavam da se apsolutno slazem sa jecom,ali sam to vec navela gore....basta i slicno.....muka mi ovih malih saksijica po terasi :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta reci??? B) Moracu ponovo da se udajem jer ovaj moj muz nece ni da cuje. Imam pravo da sanjam, bas me briga! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo i ja sanjam

75v-212811.jpg

3fi-Copy20.jpg

nfk-image-.jpg

vec-image-.jpg

jyd-images.jpg

f9t-Mykono.jpg

ql4-pict-2.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ova poslednja je sasvim u redu. Samo da je drvena!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.