Moj dom / Dizajn enterijera

odgovora

Objavljeno

Cestitke! Eto jedne brige manje!

Ajde sredjuj prvo sobu za bebanu pa nam stavi slicice! :)

hvala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo,jos jedna lepa vest-nasli smo stanarku za nas stan :)ozbiljna ,zaposlen a devojka kojoj treba stan na duze vreme,tako da smo i tu ,,brigu`` resili.

selimo se oko 01.08. polako pocinju pripreme oko selidbe. :)

pala mi je sa vrata jedna velika briga :) sad jos samo ove moje muske (muza,devera i svekra) da uposlim oko selidbe tj podelim radne zadatke -i stvar resena :)

Ekstra, Bas mi je drago sto ti se to sredilo... Javi kako je u novom stanu, obavezno. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ekstra, Bas mi je drago sto ti se to sredilo... Javi kako je u novom stanu, obavezno. ;)

naravno!

sad sam vise u iscekivanju,,samo da krene selidba!znas ono,spremas se za nesto,a to nikako da pocne...sto pre pocne-pre ce se zavrsiti :) sigurno cu par dana biti bez neta,ali cim se sredimo,dobijate pun izvestaj!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

superiska bokicina micika!!!!

ja obozavam seljenja, tj ne seljenje kao seljenje vec zapocinjenjeg neceg novog...a i volim da opremam i sredjujem nov stan!!! super i srecno sa svim tim...vidi da uposlis sto vise ljudi oko tebe da ti to zavrsi sve, jer kazu da je seljenje posle razvoda najveci stres :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

naravno!

sad sam vise u iscekivanju,,samo da krene selidba!znas ono,spremas se za nesto,a to nikako da pocne...sto pre pocne-pre ce se zavrsiti :) sigurno cu par dana biti bez neta,ali cim se sredimo,dobijate pun izvestaj!

Da, ono kao kad si mali pa rodjendan ti se priblizio, znas da su tikupili poklone, al' nikako da iscekas da ih dobijes, odpakuses i izigras se sa njima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad ispratih majstore koji treba da menjaju terasna vrata u bebinoj sobi kako bi dihtovala...devojke drage kad ih nisam izbacila sad, nikad nikog necu!Aj sto su usli u patikama u spavacu sobu (dosli su da uzmu mere), aj sto se ne smeju i sto imaju nadrndanu facu,ali sto me ne slusaju i prekidaju u po reci dok im objasnjavam :angry: , a ja prenosim ono sto mi je receno kad vec muz ne moze da mu kaze licno nego preko telefona...kad sam povisila ton u stilu "hocete li Vi mene saslusati?!" :angry: onda se malo osvestio... B) kakvi prostaci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma nemoj tako,osnovci su najpametniji :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ja sam za finocu i kulturu uvek i sa svima,ali ovaj juce mi je bas stao na zulj...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam odrasla u stanu, a mm u kuci. Uvek pre biram stan iz razloga sto ne zelim da ceo zivot ulazem u krov, oluke, zidove i nemam pojma u sta ne. Stan skockas i miran si.

Tako sam i objasnila muzu da treba da ulazemo u decu, letovanja, zimovanja, a ne u majstore i crepove. :rolleyes:

I pristao je! Nadam se da cemo uskoro resiti i to pitanje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odrasla sam u stanu i do sada sam uvek živela u stanu. MM je živeo i u stanu i u kući, ali u gradu.

Kako nas finansijska situacija ubija, i podstanari smo, sve češće mi spominje da treba da se selimo u kuću van grada. Ja ne znam da li sam spremna na to. :( Mogla bih da vidim to kao privremenu situaciju, ali mislim da bih uvek težila da se vratim u grad. Ne znam..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vjerovatno bih pristala na selidbu van grada u nekoj penzionerskoj dobi...

Sada mi je sve na dohvat ruke, ne mogu da zamislim da moram uvijek sjedati u auto kada bih htjela ići u šetnju, park, prodavnicu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo kupili stan pre dve godine i zaj...li smo se ko niko. Komsije ludaci, ne znas ko je gori. OVaj iznad nas svira klavijature, jedna svaku noc izvodi orgije, ne postuje se kucni red...Ne znam sta bih dala da mogu da vratim vreme i da kupimo plac i stavimo kucicu. I mm i ja smo odrasli u kuci, ali smo kao studenti ziveli u stanu, pa smo se zato odlucili za stan. Kako bih volela da se nismo tako zaleteli...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jellena, Phoenix, ima kuća i u gradu...Ja sam definitivno za kuću...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jellena, Phoenix, ima kuća i u gradu...Ja sam definitivno za kuću...

Ima, ali cena najma kuće u gradu je ista kao i stana, dakle preskupo. :(

Ja isto nisam za selo, bar ne još uvek. I za dete je školovanje, kao i niz drugih aktivnosti mnogo bolje u gradu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo kupili stan pre dve godine i zaj...li smo se ko niko. Komsije ludaci, ne znas ko je gori. OVaj iznad nas svira klavijature, jedna svaku noc izvodi orgije, ne postuje se kucni red...Ne znam sta bih dala da mogu da vratim vreme i da kupimo plac i stavimo kucicu. I mm i ja smo odrasli u kuci, ali smo kao studenti ziveli u stanu, pa smo se zato odlucili za stan. Kako bih volela da se nismo tako zaleteli...

Sto se stana tice... kada ga kupujes- kupujes macku u dzaku, nikad ne znas sta ce da te zadesi.

Mi smo trenutno u iznajmljenom stanu i imamo ludog komsiju ispod nas (ima jedno 75 godina), koji od 6 h ujutru pojaca radio, i to katastrofalnu muziku (jutros je bila "Zlatibore pitaj Taru")! :angry:

Meni ne smeta bas toliko, jer i inace ustajemo rano, ali mi zato ide na nerve kada izadje na terasu sa sve frulicom!!! :blink: :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

... ali mi zato ide na nerve kada izadje na terasu sa sve frulicom!!! :blink: :blink:

:lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo podstanari od kako zivimo zajedno, tj. 3 godine. Ovo nam je drugi stan. Od pocetka ga ne volim, ali nismo imali izbora. Jako mi je uska kuhinja i tamna dnevna soba. Ustanem ujutru i upalim svetlo :angry:

Nadam se da cemo na jesen dobiti kredit i kupiti stan koji gledam i obilazim od januara (nov, u izgradnji, ima oko 72m2). Mirna ulica, a u centru. Jako mi se dopada.

Onda pocinju slatke muke opremanja, a to voleeeem :rolleyes:

Vecinu stvari imamo, ali zbog sobe vise, moracemo da dokupimo jos po nesto, i kuhinju da pravimo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo podstanari od kako zivimo zajedno, tj. 3 godine. Ovo nam je drugi stan. Od pocetka ga ne volim, ali nismo imali izbora. Jako mi je uska kuhinja i tamna dnevna soba. Ustanem ujutru i upalim svetlo :angry:

Nadam se da cemo na jesen dobiti kredit i kupiti stan koji gledam i obilazim od januara (nov, u izgradnji, ima oko 72m2). Mirna ulica, a u centru. Jako mi se dopada.

Onda pocinju slatke muke opremanja, a to voleeeem :rolleyes:

Vecinu stvari imamo, ali zbog sobe vise, moracemo da dokupimo jos po nesto, i kuhinju da pravimo.

I kod mene ista stvar, samo sto sam podstanar 2 godine i prosto mrzim taj stan al dobro :( i mi se nadamo nekom kreditu pa da uskoro imamo nas stancic :) Uf jedva cekam :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jer ima neka tema o tim stambenim kreditima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jer ima neka tema o tim stambenim kreditima?

Ne. Mislim da nema ni jedna tema takve vrste otvorena na forumu... Mozda nebi bilo lose otvoriti stranicu npr "krediti" ili sl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jer ima neka tema o tim stambenim kreditima?

I ja mislim da nema te teme, a bilo bi vrlo korisno da je ima zbog nas pacenika koji moramo narednih 30 godina da ga otplacujemo :)

Makar da razmenimo iskustva i povoljnosti banaka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad razmisljam i ne znam sta bih izabrala... i jedno i drugo ima i ZA i PROTIV :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kuca s dvoristem i ako je ikako moguce djakuzi u basti :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kuca s dvoristem i ako je ikako moguce djakuzi u basti :lol:

Skromno... :rolleyes:

U tom slucaju, i ja sam za! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam oduvek mastala o stanu. Kuce su mi glomazne, velike, treba samo da cistis i nista vise. Stan je praktican, mali, o cas posla cist i sredjen.

apsolutno si u pravu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.