Moj dom / Dizajn enterijera

odgovora

Objavljeno

Jacka, baš je lepo i čestitam vam samo vaš dom, da lepo živite i volite se u njemu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jacka, kutak za slatki trenutak (citaj trenutke, ali posto se ne rimuje stavljeno je u zagradu :) ). Stvarno mi se svidja kako je iskoristen prostor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jacka,odlicno ste upakovali!

Najbitnije je ne placas kiriju...a kad se porodica prosiri mozda iskrsnu neke druge mogucnosti!

Bitna je ljubav,a ne broj kvadrata! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tigi, bila sam bolesna i bez ovoga, aaaaaaaaaaaaa :( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Preselili smo se, nekako smo sve nagurali u citavih 22,02 kvadrata :D Mislila sam da ce biti povuci-potegni ali lepo smo se smestili, bar vise ne placamo kiriju i koliko malo bilo ali nase je... A Milici obecavam slike vec nedelju dana, evo draga nisam zaboravila samo ne stizem :)

Baš si sve lepo sredila.Mi smo uzeli stan u izgradnji,ima 41 kvadrat,i ja sam prestravljena kako ćemo se nas troje smestiti.Navikla sam da živim u kući od 150 kvadrata pa mi ovaj stančić izgleda mali,ali bolje to nego da svaki mesec dajem 260 evra :angry:

Sviđa mi se tvoja ideja za kuhinjicu,mislim taj trpezarijski sto sa visećim stolicama,i taman ispod jedan radni element.A koliko sam videla u spavaćoj sobi nisi uzela bračni krevet,nego onaj na razvlačenje?I ja sam mislila tako,mislim da je mnogo praktičnije.

Imaš još neki savet?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jacka svidja mi se vas stancic, sve je lepo uklopljeno, i odise ljubavlju :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi naravno nemamo svoj stan,vec smo postanari!Uselili smo se u stan od 50 kvadrata,ok je, izgleda lepo ali ima jednu veliku manu zimi kad je vetrovito jako je HLADNO!Kad kazem jako misli da je temparatura oko 20 stepeni a meni bi bilo ok da je bar 25 na kakvu sam i navikla.Problem je sto placamo gratsko grejanje sto je zadovoljavajuce ali je izolacija cini mi se losa.U dnevnoj sobi fali jedno staklo na prozoru,a u sobici u kojoj je bebac duva iz kutije od roletne a i spoljni zid je tanak.Grozno.Uselili smo se ovde jer sam kontala da je zgrada,toplo ali eto bas nam se ne da!Jezim se na pomisao da se selim a da popravljamo zidove i roletne i stavljamo stakla za to bas i nemamo para,jer nas nas kirija i racuni izadju prilicno.Naravno gazdarica se pravi luda a ja sam tako razocarana narocito sad kad je napolju minus :(

Tako bih volela da jednog dana kupimo stan ili kucu,ne znam vise ni sama ali da ulozimo i da znamo da je to nase,ali ovako....jos nista :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Delimano

Da li neko ima nešto od ovoga?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Delimano

Da li neko ima nešto od ovoga?

Meni pise greska na stranici kad je otvorim. :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nemam...ali me nešto ne privlači da kupim...ja volim rosfraj...

Da li ti planiraš kupiti ili već imaš, iskustva?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni ovo extra izgleda samo ne znam kako je za odrzavanje. Mada ja sve te gluposti pa cak i staklene one posude za pecene prati sa sodom bikarbonom, tako da verovatno i ovo belo kad se isprska.

Ali super mi izgleda.

Ne znam da li se ta keramika guli i koje su im cene posto se u kune ne razumem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jacka, prelepo je! :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Filipa, moja drugarica ima to posudje i prezadovoljna je. Kaze da joj je bolje od teflona, ne lepi se , ne moze se odrati kad se pere. A znas da kad se teflon osteti postaje ne upotrebljiv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A znas da kad se teflon osteti postaje ne upotrebljiv.

i kancerogen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i kancerogen.

pa to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Filipa, moja drugarica ima to posudje i prezadovoljna je. Kaze da joj je bolje od teflona, ne lepi se , ne moze se odrati kad se pere. A znas da kad se teflon osteti postaje ne upotrebljiv.

Hm....moraću si nešto priuštiti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Filipa, moja drugarica ima to posudje i prezadovoljna je. Kaze da joj je bolje od teflona, ne lepi se , ne moze se odrati kad se pere. A znas da kad se teflon osteti postaje ne upotrebljiv.

I ja sam razmišljala da svoje posuđe malo promenim.Ako je tako kao što kažeš,bolje da njime zamenim moje teflonske tiganje.

Inače onaj sokovnik je super,ja ga imam i prezadovoljna sam.

Izvinjavam se što sam OT.

Al,evo u temi :) -recite mi jel znate neki lak i jednostavan recept za neku tortu,dolaze mi gosti u babine,a ja nemam puno vremena za spremanje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tek sad vidim da nisam u temi treba mi recept..definitivno treba mi san.. :)

Sorry

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Rucni rad mog muzica(jos nedovrsen) :))dscf0350.jpgdscf0349.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.