Moj dom / Dizajn enterijera

odgovora

Objavljeno

Mi smo u frci, kod njegovih, kuca velika ali sebicni matorci nam dali samo jednu sobu i to moramo preurediti u spavacu cim malo otopli, a dnevnu i kuhinju cemo stvoriti od letnje kuhinjice. Sramota sto su takvi, jos jedna soba im zjapi prazna u kuci, ali to im "treba". A kupatilo delimo, nezgodno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

juce bila u banci kazu tek za mesec dana :blink: :blink: a poceli da se druzimo 03.02.2010 god banka i ja :lol: :lol:

bas me briga radovi pocinju za koji dan :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ove banke nas samo pljackaju, prosto se i ne usudjujem da dizem kredit ili bilo sta u vezi njih, bojim se da bih to skupo platila

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ove banke nas samo pljackaju, prosto se i ne usudjujem da dizem kredit ili bilo sta u vezi njih, bojim se da bih to skupo platila

sta cu kad se moraa...igram loto al me nece :angry: :angry: :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sta cu kad se moraa...igram loto al me nece :angry: :angry: :angry:

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sta cu kad se moraa...igram loto al me nece :angry: :angry: :angry:

:lol: a ja cekam da dobijem a ne igram

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: a ja cekam da dobijem a ne igram

ti kao moja majka, kaze JOJ STO NAS NECE DA "LUPI" SEDMICA ja je pitam pa jel si uplatila ona kaze MA JOK NECE TO MENE :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako ja zavidim zenama koje kazu da imaju SVOJU kucu ili stan...mi zivimo sa svekrvom u dvoiposobnom stanu, ali ja to smatram NJENIM stanom i jedino u nasoj sobi mogu da radim i da premestam stvari kako ja hocu i gde ja hocu. Za sve drugo moram da trazim dopustenje od nje. :(

Kako bi ja zelela da imam svoju kucicu - svoju slobodicu, pa makar to bila i jedna mala sobica :(:(:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako ja zavidim zenama koje kazu da imaju SVOJU kucu ili stan...mi zivimo sa svekrvom u dvoiposobnom stanu, ali ja to smatram NJENIM stanom i jedino u nasoj sobi mogu da radim i da premestam stvari kako ja hocu i gde ja hocu. Za sve drugo moram da trazim dopustenje od nje. :(

Kako bi ja zelela da imam svoju kucicu - svoju slobodicu, pa makar to bila i jedna mala sobica :(:(:(

samo da te citiram :) nazalost

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad,nemojte me pogresno shvatiti,ali meni se ovo sto sam dobila uopste ne dopada...Kuca je velika,ali totalno neiskoristena...Mi koristimo jednu sobu,kupatilo,kuhinju i trpezariju,to nam je dole,a jos imamo i dnevnu,ali je ona vise tako kad nam neko dodje,npr.moja drugarica sa decom,pa da tu mogu da se igraju na tepihu,ovako nam svi sede u trpezariji za tim stolom :mellow: Ne volim sto je tako,ali sta cu..sad treba da krecimo i prepravljamo tu dnevnu sobu,da okrecimo i kuhinju i trpezariju...Inace,u hodniku i toj maloj sobi gde spavamo je sve u lamperiji i to nekoj tamnoj,tako da uopste nema svetlosti :angry: i to me bas iritira...a gore na spratu imamo dve male sobe i jednu veeeliku kao dve vece dnevne...to bih ja pregradila pa da dobijem dve manje sobe...a jos gore je sto su tu neke stvari,ormani i tako to staro 30 godina,a nemam ni kome da dam,a ne daju da bacim...a i stepenice su nam drvene i jako strme,pa ne bih da gore pravimo novu spavacu,nema sanse da cu moci da se penjem sa stomakom i kasnije sa bebom... A samo mi je teret,taman dole sredim i obrisem prasinu,moram gore iako ne koristimo...i tako... Mozda ovo spada u feng sui,ali ja bih volela da nam dnevna bude svetlozelena-krem,a kuhinja zuto-narandzasta... Sta mislite da unutrasnju stranu vrata od kupatila ofarbamo u crveno i mozda plafon? Plocice su nam nesto krem-braon...ali volela bih vise svetla...jednostavno bih stavila puno,puno sijalica...svugde... Razmisljala sam i da dnevna bude lila-krem,ili svetlo-tamno ljubicasta...ali videcemo jos...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako ja zavidim zenama koje kazu da imaju SVOJU kucu ili stan...mi zivimo sa svekrvom u dvoiposobnom stanu, ali ja to smatram NJENIM stanom i jedino u nasoj sobi mogu da radim i da premestam stvari kako ja hocu i gde ja hocu. Za sve drugo moram da trazim dopustenje od nje. :(

Kako bi ja zelela da imam svoju kucicu - svoju slobodicu, pa makar to bila i jedna mala sobica :(:(:(

joj kako te samo razumem... ista situacija... :( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pišite nam o uređenju vašeg doma, bašte, dvorišta...

Moj dom........Pusta zelja moja!! :( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tata tata a kada cemo mi imati svoj stan? Ovo moj sin pita mog muza...sine, i mama bi volela to da zna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tata tata a kada cemo mi imati svoj stan? Ovo moj sin pita mog muza...sine, i mama bi volela to da zna...

Kao onaj vic: ''Mama,mama,kad ce ta Amerika?'' ''Cuti,sine,i plivaj!'' :):(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Živimo u stanu, u zajednici sa svekrom i svekrvom, u nekih 60 kvadrata. Svako ima svoju spavaću sobu, a zajednički dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Uređenje stana je moja briga a finansije njihova. Imamo terasu od nekih 40 kvadrata i najviše vremena tamo provodimo: puno cveća, tenda prekrivena trskom, ljuljaška, baštenska garnitura, sve u svemu kao na moru.

Pa dame moje, otvorili smo sezonu terase pa izvolite da uživkate sa nama!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj kako te samo razumem... ista situacija... :( :( :(

I jà sestre moje delim kecelju i krpu i sa zaovom i sa svekrvom! Moram vam priznati da se osecam kao gost a ne kao domacica koja sme uciniti nesto po svojoj volji! Jedino sto me pretvorise u spremacicu i cistacicu! Dodjoh pré 5 meseci, kao u Pariz, grad svetlosti Ali i ovom mestu nadomak Pariza nema ni "S" od Svetlosti-sve sami crnci, arapi, muslimanci i teroristi! Ahhh, oni su mi najogavniji kad ih vidim sa one kilometarske brade i crne peskire omotane n'a glavi! Haos! Smrdi gde god se okrenes, arapkinje vrse nuzdu u sred bêla dana kao sakrivene iza auta, meso iz mesare nikada sveze... Eto, takvo je moje trenutno okruzenje... A, gde je moja slatka Srbija?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi potpisali kredit pozelo zidanje i ocekujem da pod crep ide za 10 dana boze zdravlja i onda drage dame kod mene na kolace :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

a vracanje kredita to cemo razmisljati hm.....oko prvog :blink: :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Јесмо ли спремни за славље? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi udarili na veliko spremanje..zidovi se sredjuju,uskoro će i krečenje..još par sitnih prepravki..pa onda uživancija u našoj kućici :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anci spremi stolice stizemo da uzivamo na tvojoj terasi...moze i neki poljak da malo prilegnemo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dvoumim se mnogo.Srediti sprat u kuci ili kupiti stan?I jedno i drugo ima svoje prednosti i mane.Sta vi mislite?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa nisam bas kompetentna da ti delim savete jer celog zivota zivim u kuci. I dok sam bila kod mojih,a i sad kod mm. I jedno i drugo ima svojih prednosti i mana. Kuca je rupa bez dna i uvek nesto treba raditi na njoj ili oko nje. Ali zato je uzivancija ogromno dvoriste,bazen, basta,muzika do daske.... Opet,stan mi se cini ko kutijica.Cini mi se da bih ga spremila za pola sata i sve je na svom mestu. Ne mislis na fasadu,krov,grejanje...A opet u zgradi moras da budes tih,da ne lupas komsiji dole - objasni detetu da ne sme da galami jer mora da se postuje kucni red -,ne smes da nosis klompe po sobi :P .....

Ne zam, ipak glasam za kucicu slobodicu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam na kuce navikla i nikako u stanovima (kroz fax) nisam mogla da se prilagodim. Sad narocito sa porodicom i detetom- ne znam sta bih da nemamo prednju i zadnju bastu, zelenilo, da izadjemo i jurcamo okolo... Bas sa mm-om pricamo juce kako nam nedostaje imanje njegovih na kom smo do prosle godine bili. Oni imaju ogromne travnate povrsine i dve velike baste tako da je za malu tamo bio raj na zemlji. Sad kompenzujemo blizinom parkova, reke, centra... Sve ima svojih prednosti... Stan bas u metropoli ne bih mogla jer bi mi bilo zao da mi je dete zatvoreno unutra veci deo dana... Stan na periferiji gre se ima pristup prirodi je bolja opcija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja živim u stanu i strašno mi je, osjećam se kao u zatvoru, posebno otkad imam Filipa. Živim na 6 spratu, lift često ne radi, tako da ne mogu nikuda sa djetetom. Kuća je kuća!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dvoumim se mnogo.Srediti sprat u kuci ili kupiti stan?I jedno i drugo ima svoje prednosti i mane.Sta vi mislite?

ja sam za kuću, ali kod tebe je malo komplikovana situacija pa ne znam šta da ti kažem... ako želiš da se skroz odvojiš od svekrve onda je najbolje rešenje stan... ali ako misliš da će prelazak na drugi sprat rešiti mnoge probleme onda sam ipak za tu opciju... ja sam celog života živela u kući dok se nisam udala... sad živim u stanu i svesna sam koje su prednosti kuće... naročito kad imaš dete... ali najbolje je da staviš na papir prednosti i mane i jednog i drugog rešenja pa da onda odlučiš šta ima više prednosti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.