Moj dom / Dizajn enterijera

odgovora

Objavljeno

Ja sam oduvek mastala o stanu. Kuce su mi glomazne, velike, treba samo da cistis i nista vise. Stan je praktican, mali, o cas posla cist i sredjen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam mali stan (56 m2). Podkrovlje je u pitanju. Imam jednu sobu. U njoj imam ogroman krevet, ormar koji je zasafljen uz zid, deo njega se nalazi iznad vrata, deo iznad nasih glava (tu mi stoje plisane igracke i starije knjige). Do plafona smo iskoristili prostor. Sad smo ubacili izmedju moje strane kreveta i zida komodu i na njoj stavili Tv. U hodniku imamo jedan ormar u zidu, koji cemo kasnije da izbijemo da na tom mestu napravimo stepenice za tavan ,gde planiramo da napravimo jos jednu sobu. Pored ormar u hodniku nam stoji i kavez sa hrckom. Iz hodnika vrata vode u dnevni boravak, druga u kupatilo, a na spram kupatila su vrata koja vode u sobu. U kupatilu imamo wc solju, labavo i ormaric. Solja gleda u tus kabinu. U dnevnom boravku imamo ugaonu, stalak za Tv sa Tv-om i dvd-em. Tu nam se nalazi i kolekcija filmova. Imamo i "kocku" koja ima 4 pregrade i napravljena je za zid. Mi kako smo je spustili, vise je nismo ni pomerali. Tu mi se nalaze slike, muzika i knjige koje trenutno citam. Prozori i balkonska vrata se prostiru duz sredine zida, i kada se nastavi u tom pravcu dolazi se do sanka koji deli kuhinju i dnevni boravak. U sanku mi se nalaze tanjiri, neke posude, neke soljice i sl. Na policama su mi sredstva za ciscenje a iznad hrana za hrcka. U kuhinji imamo frizider, sporet, aspirator (koji jos nije u funkciji), radnu plocu koja je uradjena kao pult. Nju podizem da bih dosla do masine za ves. Iznad nje je bojler. Pored visecih delova i sudopere imamo i spored na drva za parno grejanje. Svaka prostorija nam je drugacije boje, stim sti u svakoj ima neki moj crtez na zidu. Ruze i trnje oko uticnica i prekidaca, na sanku su do sad bili tribali, sad planiram da uradim foru kao da je ogledalo, pa se u ogledalu vidi kako devojke sede po sankovskim stolicama... Volim da kazem da je nas dom malo umetnicko delo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam mali stan (56 m2). Podkrovlje je u pitanju. Imam jednu sobu. U njoj imam ogroman krevet, ormar koji je zasafljen uz zid, deo njega se nalazi iznad vrata, deo iznad nasih glava (tu mi stoje plisane igracke i starije knjige). Do plafona smo iskoristili prostor. Sad smo ubacili izmedju moje strane kreveta i zida komodu i na njoj stavili Tv. U hodniku imamo jedan ormar u zidu, koji cemo kasnije da izbijemo da na tom mestu napravimo stepenice za tavan ,gde planiramo da napravimo jos jednu sobu. Pored ormar u hodniku nam stoji i kavez sa hrckom. Iz hodnika vrata vode u dnevni boravak, druga u kupatilo, a na spram kupatila su vrata koja vode u sobu. U kupatilu imamo wc solju, labavo i ormaric. Solja gleda u tus kabinu. U dnevnom boravku imamo ugaonu, stalak za Tv sa Tv-om i dvd-em. Tu nam se nalazi i kolekcija filmova. Imamo i "kocku" koja ima 4 pregrade i napravljena je za zid. Mi kako smo je spustili, vise je nismo ni pomerali. Tu mi se nalaze slike, muzika i knjige koje trenutno citam. Prozori i balkonska vrata se prostiru duz sredine zida, i kada se nastavi u tom pravcu dolazi se do sanka koji deli kuhinju i dnevni boravak. U sanku mi se nalaze tanjiri, neke posude, neke soljice i sl. Na policama su mi sredstva za ciscenje a iznad hrana za hrcka. U kuhinji imamo frizider, sporet, aspirator (koji jos nije u funkciji), radnu plocu koja je uradjena kao pult. Nju podizem da bih dosla do masine za ves. Iznad nje je bojler. Pored visecih delova i sudopere imamo i spored na drva za parno grejanje. Svaka prostorija nam je drugacije boje, stim sti u svakoj ima neki moj crtez na zidu. Ruze i trnje oko uticnica i prekidaca, na sanku su do sad bili tribali, sad planiram da uradim foru kao da je ogledalo, pa se u ogledalu vidi kako devojke sede po sankovskim stolicama... Volim da kazem da je nas dom malo umetnicko delo...

ti si bas detaljno opisala svaki delic,kao da smo kod tebe svakodnevno :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam mali stan (56 m2). Podkrovlje je u pitanju. Imam jednu sobu. U njoj imam ogroman krevet, ormar koji je zasafljen uz zid, deo njega se nalazi iznad vrata, deo iznad nasih glava (tu mi stoje plisane igracke i starije knjige). Do plafona smo iskoristili prostor. Sad smo ubacili izmedju moje strane kreveta i zida komodu i na njoj stavili Tv. U hodniku imamo jedan ormar u zidu, koji cemo kasnije da izbijemo da na tom mestu napravimo stepenice za tavan ,gde planiramo da napravimo jos jednu sobu. Pored ormar u hodniku nam stoji i kavez sa hrckom. Iz hodnika vrata vode u dnevni boravak, druga u kupatilo, a na spram kupatila su vrata koja vode u sobu. U kupatilu imamo wc solju, labavo i ormaric. Solja gleda u tus kabinu. U dnevnom boravku imamo ugaonu, stalak za Tv sa Tv-om i dvd-em. Tu nam se nalazi i kolekcija filmova. Imamo i "kocku" koja ima 4 pregrade i napravljena je za zid. Mi kako smo je spustili, vise je nismo ni pomerali. Tu mi se nalaze slike, muzika i knjige koje trenutno citam. Prozori i balkonska vrata se prostiru duz sredine zida, i kada se nastavi u tom pravcu dolazi se do sanka koji deli kuhinju i dnevni boravak. U sanku mi se nalaze tanjiri, neke posude, neke soljice i sl. Na policama su mi sredstva za ciscenje a iznad hrana za hrcka. U kuhinji imamo frizider, sporet, aspirator (koji jos nije u funkciji), radnu plocu koja je uradjena kao pult. Nju podizem da bih dosla do masine za ves. Iznad nje je bojler. Pored visecih delova i sudopere imamo i spored na drva za parno grejanje. Svaka prostorija nam je drugacije boje, stim sti u svakoj ima neki moj crtez na zidu. Ruze i trnje oko uticnica i prekidaca, na sanku su do sad bili tribali, sad planiram da uradim foru kao da je ogledalo, pa se u ogledalu vidi kako devojke sede po sankovskim stolicama... Volim da kazem da je nas dom malo umetnicko delo...

MENJAM TAJ tvoj ,,MALI STAN `` za moju ,,STANCUGU`` OD 28 M2 :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Haahahahahahaaaaaa..... Rekla sam da je mali, ne da je sprcen. :P:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ti si bas detaljno opisala svaki delic,kao da smo kod tebe svakodnevno :P

Pa mislim... Sta da ti pricam... :P:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MENJAM TAJ tvoj ,,MALI STAN `` za moju ,,STANCUGU`` OD 28 M2 :lol::lol:

A... Kako je moguce ziveti u tolicnom prostoru?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I moj stan je od 56 kvadrata i stalno govorim da je mali. Ali neću više...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A... Kako je moguce ziveti u tolicnom prostoru?

Pozivam te na taj luxuz :lol: pa ,kad smo tek poceli da zivimo zajedno,bio nam je ok,nije bilo para za vece.bilo je i mnaje stvari...a sad se za skoro 5 godina,nakupilo...planiramo da kupoimo neki veci,a da ovaj prodamo...ovih dana smo se zaukali da radimo na tome...drzte nam palceve da uspemo :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozivam te na taj luxuz :lol: pa ,kad smo tek poceli da zivimo zajedno,bio nam je ok,nije bilo para za vece.bilo je i mnaje stvari...a sad se za skoro 5 godina,nakupilo...planiramo da kupoimo neki veci,a da ovaj prodamo...ovih dana smo se zaukali da radimo na tome...drzte nam palceve da uspemo :lol:

Drzacu ti palceve i u snu a kamoli preko dana!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozivam te na taj luxuz :lol: pa ,kad smo tek poceli da zivimo zajedno,bio nam je ok,nije bilo para za vece.bilo je i mnaje stvari...a sad se za skoro 5 godina,nakupilo...planiramo da kupoimo neki veci,a da ovaj prodamo...ovih dana smo se zaukali da radimo na tome...drzte nam palceve da uspemo :lol:

DRZIM TI PALCEVE!!! Srecno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

HVALA,HVALA :)

odlucili smo da se to resi pre bebe,ako je moguce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

NASLI SMO STAN! :D

selimo se 01.08. :D

batalili smo trenutno opciju kupovine i prodaje,iznajmljivacemo lep stan od 56m2,lepo opremljen...a ovaj nas mali cemo da izdajemo.trziste nekretnina nije najpovoljnije,pa se nadamo da cemo u buducnosti imati vise srece oko dolaska do sopstvene nekretnine,zasad cemo ovako.

napokon cu moci natenane da se pripremam za bebana :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

NASLI SMO STAN! :D

selimo se 01.08. :D

batalili smo trenutno opciju kupovine i prodaje,iznajmljivacemo lep stan od 56m2,lepo opremljen...a ovaj nas mali cemo da izdajemo.trziste nekretnina nije najpovoljnije,pa se nadamo da cemo u buducnosti imati vise srece oko dolaska do sopstvene nekretnine,zasad cemo ovako.

napokon cu moci natenane da se pripremam za bebana :D

cestitam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cestitam :)

hvala baco :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

NASLI SMO STAN! :D

selimo se 01.08. :D

batalili smo trenutno opciju kupovine i prodaje,iznajmljivacemo lep stan od 56m2,lepo opremljen...a ovaj nas mali cemo da izdajemo.trziste nekretnina nije najpovoljnije,pa se nadamo da cemo u buducnosti imati vise srece oko dolaska do sopstvene nekretnine,zasad cemo ovako.

napokon cu moci natenane da se pripremam za bebana :D

Ekstra, bas mi je drago zbog tebe! :D Samo mislim da ti je bolje da ne prodjes stan, vec da ga izdajes. Nikad neznas kad ce ti zatrebati, a u medju vremenu ti je to sigurna "lova".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi živimo u podstanarima od kako živimo zajedno. Selili smo se već dva puta za dve godine. Nigde se ne osećam kao da je to moj dom, pa nemam ni želju da ga uređujem jer znam da može da se desi da već sledećeg meseca gazde kažu da neće više da izdaju ili već nešto i da opet moramo da se selimo. Nadam se da ćemo jednog dana imati svoj stan i da ću ga urediti kako ja želim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

NASLI SMO STAN! :D

selimo se 01.08. :D

batalili smo trenutno opciju kupovine i prodaje,iznajmljivacemo lep stan od 56m2,lepo opremljen...a ovaj nas mali cemo da izdajemo.trziste nekretnina nije najpovoljnije,pa se nadamo da cemo u buducnosti imati vise srece oko dolaska do sopstvene nekretnine,zasad cemo ovako.

napokon cu moci natenane da se pripremam za bebana :D

Cestitke! Eto jedne brige manje!

Ajde sredjuj prvo sobu za bebanu pa nam stavi slicice! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi živimo u podstanarima od kako živimo zajedno. Selili smo se već dva puta za dve godine. Nigde se ne osećam kao da je to moj dom, pa nemam ni želju da ga uređujem jer znam da može da se desi da već sledećeg meseca gazde kažu da neće više da izdaju ili već nešto i da opet moramo da se selimo. Nadam se da ćemo jednog dana imati svoj stan i da ću ga urediti kako ja želim.

Naravno da ces imati svoj stan, samo ne gubi nadu. Moja sestra se takodje seljaka tamo vamo. Sa muzem je odprilike dve godine i ovo im je 4-ti stan... Ne brini, bice sve ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juce smo izbacili tepih iz sobe i sada se pitam zasto to nismo ucinili ranije??c0301.gif To je najveca glupost na svetu.. Samo skuplja prasinu, a i beba moze da se saplete na njega.. :unsure:

I mi smo ga posle 4meseca izbacili !! I pitamo se sto nismo ranije !! Isti slucaj ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo dosad menjali 4stana,ovo nam je 5! Od toga i jedna kuca u selu.. Najlepse je bilo u selu i u nasem prvom stanu,mada ni ovde nije lose,jedino mi smeta sto smo u zgradi na 3.spratu. :( A stan nije bas mali ni mnogo veliki taman za nas,ne znam koliko ima kvadrata,ali ima jednu veliku dnevnu sobu ,dve spavace<(jedna nasa jedna decja) ,kuhinju (nije bas toliko velika a nije ni mala,ali mi jedemo u dnevnoj sobi zbog stola i zbog mm jer on nece u kuhinji iako ja hocu),jedno sreednje kupatilo(ja bi volela da je vece) i predsoblje,tj.hodnik ôdakle mozes da udjes u svaku sobu..Svrekrva ga sredila ,tako da se ja nisam mucila ,nego kao i uvek dosla na gotovo.. I nadam se da cemo ovde malo duze da ostanemo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

NASLI SMO STAN! :D

selimo se 01.08. :D

batalili smo trenutno opciju kupovine i prodaje,iznajmljivacemo lep stan od 56m2,lepo opremljen...a ovaj nas mali cemo da izdajemo.trziste nekretnina nije najpovoljnije,pa se nadamo da cemo u buducnosti imati vise srece oko dolaska do sopstvene nekretnine,zasad cemo ovako.

napokon cu moci natenane da se pripremam za bebana :D

super i najbolja opcija da ne zuris i kupujes stan na brzaka......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi smo podstanari vec 8 godina jer je suprug bio vojno lice....nedavno se penzionisao,nazalost pa smo se iz beograda preselili u manje urbanu sredinu i blize njegovima zbog baste mesa i tako dalje...ovo nam je treci stan i ovde nam je super...nadamo se da cemo uskoro dobiti taj stan od vojske da se vise ne seljakam :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo,jos jedna lepa vest-nasli smo stanarku za nas stan :)ozbiljna ,zaposlen a devojka kojoj treba stan na duze vreme,tako da smo i tu ,,brigu`` resili.

selimo se oko 01.08. polako pocinju pripreme oko selidbe. :)

pala mi je sa vrata jedna velika briga :) sad jos samo ove moje muske (muza,devera i svekra) da uposlim oko selidbe tj podelim radne zadatke -i stvar resena :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

super i najbolja opcija da ne zuris i kupujes stan na brzaka......

naravnmo,ova godina ,definitivno nije povoljna za takve ozbijne odluke.evro skace,plate su zamrznute,pitanje je sta nas jos ceka,a sa malom bebom na putu ,bas mi se i ne experimentise...polako,pa cemo videti sta ce se kasnije pojaviti kao najbolja opcija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.