Moj dom / Dizajn enterijera

odgovora

Objavljeno

Drage moje, dragi moji, vreme je da otvorimo anketu, pa da vidimo statistiku.

Slazete li se?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, dragi moji, vreme je da otvorimo anketu, pa da vidimo statistiku.

Slazete li se?

moze otvaraj :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nesto sam pobrkala pri postavci ankete pa sad glumim da me nema :lol: :lol:

Ne znam da isparvim :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahaha. zato ja molim Boga da se niko od srba ne preseli u moju zgradu. Ovako se derem do prekosutra i niko ne konta oko cega. MIlina Bozija :rolleyes:

MNozda misle da je to srpsko izlivanje ljubavi!! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nesto sam pobrkala pri postavci ankete pa sad glumim da me nema :lol: :lol:

Ne znam da isparvim :unsure:

hahaha, ja sam mislila da meni ne otvara anketu kako treba, ali sad razumem...

mozete glasati samo za stan, cista demokratija :D

Ja sam za kucu, volela bih da imam svoju, dizajniranu po mom ukusu...tu ne bih dala da se iko petlja, imala bih svu slobodu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne samo kad se pusti voda u wc-u,vec se cuje i kad se piski :lol:

A da li ti meni verujes da ja cujem cak i kad g.... padaju kroz onu cev, onaj zvuk, bum, bum, bum, tacno cujes da pada nesto tesko u komadima, sto kaze mm cesto, evo sad je upravo neko sr... a o ispustanju goluba ovih iznad nas da ne pricam, kol'ko puta mi dodje da kazem kad cujem da su prdnuli " Too majstore" :lol::lol: Jednom sam slusala i sex uzivo, ma show...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izgleda da sam ja jedina za STAN! :unsure:

Zivim u zgradi, sesti sprat sa liftom, u lift staju kolica i nas dvoje, kucni red ne postujem jer ga niko ne postuje, derem se mnoogo, jos uvek se niko nije zalio, valjda zato sto svi vicu vise nego ja, imam veliku terasu, pa nam zamenjuje dvoriste i tu uzivamo.

Komsije obicno na prolece nesto renoviraju, tad samo par dana bude buka i nepodnosljivo ali i to prodje.

Volela bih jednog dana da imam kucu ali bih je osigurala sa svih strana, kamerama i nekim alarmima jer sam vrlo plasljiva, u kucu moze lopov da udje kako god hoce a u stan postoji jedan ulaz, koji je kod mene blindiran ! Znam, gledam mnogo filmove, ali sta cu... :lol:

Kao da si moja komšinica na šestom spratu...kod mene se ništa ne čuje, nema nikoga iznad mene :lol: Uglavnom, dajem prednost stanu, zasad. Nema puno posla, nema puno održavanja...niko ti ne dolazi nenajavljen...platiš održavanje i to je to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kao da si moja komšinica na šestom spratu...kod mene se ništa ne čuje, nema nikoga iznad mene :lol: Uglavnom, dajem prednost stanu, zasad. Nema puno posla, nema puno održavanja...niko ti ne dolazi nenajavljen...platiš održavanje i to je to...

:lol: :lol: :lol:

Interfon je zakon! :lol:

Ni ja nista ne cujem, ponekad ali ne tako cesto!

Usisavam u deset uvece (retko, ali desi se), do sad se niko nije zalio, ja ne cujem kad neko drugi usisava, u kupatilu cujem kad se pusti voda i to je to. Mislim da sve zavisi i od stana, kod nas je zgrada stara gradnja, jako debeli zidovi i mnogo dobro uradjeno pa se ne cuje nista (ili ja mozda vise ne obracam paznju na to) :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol::lol::lol:

Interfon je zakon! :lol:

Ni ja nista ne cujem, ponekad ali ne tako cesto!

Usisavam u deset uvece (retko, ali desi se), do sad se niko nije zalio, ja ne cujem kad neko drugi usisava, u kupatilu cujem kad se pusti voda i to je to. Mislim da sve zavisi i od stana, kod nas je zgrada stara gradnja, jako debeli zidovi i mnogo dobro uradjeno pa se ne cuje nista (ili ja mozda vise ne obracam paznju na to) :rolleyes:

Ali fakat se kod nas ništa ne čuje...isto stara gradnja. Meni je zadas ova alternativa bolja...kada odemo negdje, zaključam, kako ostavim-tako i nađem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I kod mene je stara gradnja,ali kad je kod mene tisina mogu da cujem jaci razgovor !?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koliko vam je bitno kako vam stan ili kuca izgleda?

Ne mislim red-nered, vec uredjenje samo po sebi. Koliko su vam bitno detalji u stanu?

Bitni su mi detalji i gledam da se sve slaze... pr. dnevna soba - braon ormani, narandzasti i zeleni detalji na policama, narandzasta zavesa sa zelenim detaljima i prekrivac za krevet imam i u zelenoj i u narandzastoj varijanti :)

Da li ste od onih ljudi koji ce pre nesto kupiti za kucu, nego sebi?

Da :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

clipRails.JPG

Ovo je dobro...koliko sam skontala, neka fina daska...i kvačice se zaljepe...

Link do stranice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo trenutno podstanari i planiramo na proleće ući u svoj stan ako bude gotov kako piše u ugovoru.Stančić je mali,48 kvadrata,tako da ću se truditi da stavimo što manje stvari.Muževi su već kupili nekakav namještaj bez našeg pitanja.Izgleda kao rogobusina za neku kuću od 200 kvadrata.Ja sam za to da se prostor što racinalnije iskoristi.

Ako imate (vi sa malim stanovima) neke zanimljive savjete pišite :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

danas smo isli da vidimo neke stanove i stvarno sam se zaljubila u dva..

jos samo da sastavimo finansijsku konstrukciju i da investitor spusti cenu, a verujem da bi za kes to uradili...

mozda cu i ja imati svoj dom :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

vec si me pitala na "specijalnim pitanjima"....jel ono imas prijetelja u svedskoj?? :rolleyes:

ja sam u örebro...

bice jos slicica...

Koje rebro? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Preselili smo se, nekako smo sve nagurali u citavih 22,02 kvadrata :D Mislila sam da ce biti povuci-potegni ali lepo smo se smestili, bar vise ne placamo kiriju i koliko malo bilo ali nase je... A Milici obecavam slike vec nedelju dana, evo draga nisam zaboravila samo ne stizem :)

hwi-051120.jpg

z3e-051120.jpg

qqh-051120.jpg

we5-051120.jpg

fet-051120.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jacka mnogo vam je slatko,pravi kutak za vas.Uziivaj u svom predivnom domu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jacka mnogo vam je slatko,pravi kutak za vas.Uziivaj u svom predivnom domu!

Jackicee prekrasno je kuhinja je predivna super ste vi to ukombinovali svaka cast :wub: uzivajte kad imate svoj kutak i samo je vas :wub: :***

Hvala vam! :) Sad ceeeo stan mogu da spremim za cas, tako da vise ne mogu da kukam kako imam posla preko glave :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jacka, stan je kao bombonica :) Najlepsi je bebin kutak :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jacka, stan je kao bombonica :) Najlepsi je bebin kutak :rolleyes:

Hvala, ma sve je to njen kutak moja je samo kuhinja za kafenisanje :) Inace su nam igracke na sve strane, dole cebence pa se valja i tako, nego sam sad pospremila za slikanje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jacka presladak je stancic. Mali ali je sve tako prakticno i lepo. A i sto je najbitnije, vas je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jacka,stan je bombonica...Baš ste sve lepo upakovali! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koja slucajnost,i mi danas gledali stanove i svidjela mi se 2..Kako se cijene krecu tamo??Ovo sto smo nasli jeftino ali ovoj babi to ne smijemo reci nego trazimo da spusti jos :lol: ,trazim stan a mrsko mi seliti,nekako mi se s bebom sad to ne da,a nemamo neke pomoci..Ali najljepse je imati svoj dom

ovo je nova zgrada, zavrseno sve, useljivo odmah. vrhunski kvalitet stvarno davno nisam videla tako dobro uradjenu zgradu. traze 1100e pokusacemo da spustimo cenu jer su stanovi malo prevelik zalogaj za nas. planirali smo manje nesto ali i ovako cemo uspeti da skrpimo-ako spuste cenu.

jedva cekam ponedeljak da im se javimo i da krenemo u pregovore..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jacka, uzivajte u vasem kutku..

:wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.