Moj dom / Dizajn enterijera

odgovora

Objavljeno

Prednosti kuće:

1)Napolju si z

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne mogu nikako poslati cijelu poru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Živela sam u kući do petnaeste godine, onda su se desile neke nepredviđene okolnosti i počeli smo živeti u stanu. To mi se nikako nije dopadalo. Sad sa mužem živim u kući, i mnogo bolje se osećam. U stanu sam se ko što reče Jellena osećala kao u zatvoru, uvek me nešto gušilo. Mada s obzirom na tvoju situaciju, ja ti predlažem da kupite stan, daleko, daleko... Ja bih da sam na tvom mestu to uradila bez razmišljanja, jer je pre svega bitno sa kim živiš, a ne gde. Ako imate mogućnosti, kupujte stan!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dvoumim se mnogo.Srediti sprat u kuci ili kupiti stan?I jedno i drugo ima svoje prednosti i mane.Sta vi mislite?

Draga sanjuska..ako kupovina stana zanci STO DALJE OD SVEKI-batali sprat od kuce i bez dalje od napasti :lol:

ja sma inace zivela u kuci,ali oko nje ima dosta posla,zatim i pitanje grejanja tokom zime...naravno,sve zavisi kako je kuca sagradjena i opremljena,a i za to treba dosta para.zivim u stanu i to mi je mnogo prakticnije,ali ima manje prostora,tako da i jedno i drugo ima svoje prednosti i nedostatke.

BEZ OD SVEKI SANJCEK!!!! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

TAKODJE,AKO KUPOVINA STANA ZNACI NE ZIVETI U ZAJEDNICI/ONDA TO!JA SAM,KAO I MM,ZIVELI U STANOVIMA DO BRAKA,ONDA SMO SE USELILI U KUCU NA SPRAT I TO SAMI,SUPER JE,PROSTORA IMA ZA 5 DECE,ALI KUCA JE RUPA BEZ DNA,STALNO IMA NEKOG POSLA,CAK I PREVISE,A STAN JE NEKAKO USUSKAN,JA VOLIM STANOVE VISE,ALI NE ZALIM SE NA KUCU,ZBOG DETETA MI ZNACI KUCA I DVORISTE.t8523.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod mojih sam živela u stanu i sada živim isto u stanu! Želja mm a i moja je da napravimo kuću, da bi imali gde da pobegnemo kad krenu vrućine ili pak kad dete poraste da imamo gde da se sklonimo a da mu/joj ostavimo stan!

Sanjice, beži u stan, a sprat sređuj polako, postepeno, uostalom, za 10-15 godina ćeš srediti. A sveki ... neće doveka živeti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga sanjuska..ako kupovina stana zanci STO DALJE OD SVEKI-batali sprat od kuce i bez dalje od napasti :lol:

ja sma inace zivela u kuci,ali oko nje ima dosta posla,zatim i pitanje grejanja tokom zime...naravno,sve zavisi kako je kuca sagradjena i opremljena,a i za to treba dosta para.zivim u stanu i to mi je mnogo prakticnije,ali ima manje prostora,tako da i jedno i drugo ima svoje prednosti i nedostatke.

BEZ OD SVEKI SANJCEK!!!! :lol:

Na ovo ne bih nista dodala! Znaci daleko od svekrve, daleko od problema! m1302.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ceo zivot zivim u stanu, 5. sprat, zgrada bez lifta. Muka. Sada zivim u kuci i mnogo sam srecna zbog toga. Imam dvoriste, popijem kaficu, sokic, pivce :)... Na svezem si vazduhu... U stanu me je hvatala nervoza kada ne izadjem iz kuce. Imala sam osecaj kao da sam u kutiji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ceo zivot zivim u kuci,u stanu postajem klaustrofobicna.Sto se tice one stare "kuca je rupa bez dna" ne podrzavam je,jer ako hoces da ti bude lepo i stan je rupa bez dna...nista ne traje doveka.Nego valjda u kuci veci prostor pa i vise kvadrata za ulaganje :)

A sto se tice tvog slucaja Sanja...ja da sam na tvom mestu, bih bez truncice razmisljanja,ko muva bez glave pravac u stan. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ceo zivot zivim u kuci,u stanu postajem klaustrofobicna.Sto se tice one stare "kuca je rupa bez dna" ne podrzavam je,jer ako hoces da ti bude lepo i stan je rupa bez dna...nista ne traje doveka.Nego valjda u kuci veci prostor pa i vise kvadrata za ulaganje :)

A sto se tice tvog slucaja Sanja...ja da sam na tvom mestu, bih bez truncice razmisljanja,ko muva bez glave pravac u stan. ;)

Imam 28 godina, i tacno pola sam zivela u stanu, ostatak u kuci. Udala sam se prosle godine, kada smo i kucu napravili. Jeste da nije gotova, tj nedostaje fasada, ali je ipak samo nasa i uzivamo u njoj.

Sto se tice stana, mislim da je "nuzno zlo". Uopste ne vidim prednosti stana, jedino sto se uselis odmah kad platis :rolleyes:

Ali ako se ne moze u zajednici ziveti, ipak glasam za stan.

Sanja, ja sam jedno vreme zivela ''odvojeno'' na spratu, u prizemlju su ziveli moji, veruj mi, isto je kao da ste na istom spratu. Jos se ja sa svojima super slazem, odvojila sam se cisto da vidim kako je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uf uf.....

generalno , uvek sam za kucu...prvenstveno zbog slobode koju imas, a i zbog dvorista,,,,zapravo zbog dvorista najvise!!!!

ali u tvom slucaju, ISKLJUCIVO STAN!!!!!!

jer to sto ces ici na drugi sprat je isto kao i da zivis sa njima...jer ipak ste u istoj kuci....nema te kuce u zajednici koja bi mi se vise svidela od stana gde bi samo mm i ja ziveli......

celog zivota zivim u stanovima i vise mi je muka od budala ispod ili iznad.i najvise bih volela da imam svoju kucu gde sam ja svoj gazda...ali videcemo....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam nekako vise za stan, dok mm zeli da pravimo kucu.

Do udaje sam zivjela u kuci- bogami posla ima svaki dan, jos ne racunam sprat koji se ne odrzava bas tako kao donji, jer gore niko nije zivio.

Osim toga, tamo su mi komsije prakticno u dvoristu- sve se vidi, sve se zna (posto zivimo u malom mjestu), ko ti je dosao, kada je otisao... :(

Ovdje i ne poznajem komsije- samo zdravo za zdravo, ako se sretnemo na stepenistu, imam manje posla, itd.

Kada bi pravili kucu na nekom drugom mjestu, malo izdvojenu nekom zivom ogradom, ili bilo cime da nije sve "na izvol'te", onda bih bila srecna- najvise zbog djeteta koje bi imalo gdje da izadje i da se poigra u svako doba.

Ali, u Sanjinom slucaju ne bih ni razmisljala- stan je super ideja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A moj muz, koji ceo zivot zivi u kuci, bi najvise na svetu zeleo da zivimo u stanu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A moj muz, koji ceo zivot zivi u kuci, bi najvise na svetu zeleo da zivimo u stanu. :)

iz kog razloga?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja kućica moja slobodica...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

iz kog razloga?

Ni meni nije jasan. :D Valjda ga smaraju poslovi oko kuce, razmislja o drvima za zimu... Ma, kad zivis u kuci, mozes da pustas muziku "do daske", a u stanu to nije moguce. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa da...verovatno oseca vecu odgovornost... :)

Ma kuca,tj.dvoriste je zakon, pogotovo kada dodje bebce...pa cim izadjete iz bolnice mozete ceo dan da budete na vazduhu (ako nije zima,naravno) :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa da...verovatno oseca vecu odgovornost... :)

Ma kuca,tj.dvoriste je zakon, pogotovo kada dodje bebce...pa cim izadjete iz bolnice mozete ceo dan da budete na vazduhu (ako nije zima,naravno) :) :) :)

I ako ne zivite u Pancevu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:( da

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ako ne zivite u Pancevu :D

:lol::lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa da...verovatno oseca vecu odgovornost... :)

Ma kuca,tj.dvoriste je zakon, pogotovo kada dodje bebce...pa cim izadjete iz bolnice mozete ceo dan da budete na vazduhu (ako nije zima,naravno) :) :) :)

Pa, da. Imati dvoriste je neprocenjivo. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ako ne zivite u Pancevu :D

:) Strasno ali istinito.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa, da. Imati dvoriste je neprocenjivo. :)

Slažem se..ne znam šta bih bez mog dvorištanceta..uživancija bwe..t4102.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sreca, sreca, radost... :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kuca je zahtjevnija u svakom pogledu, ali ako to zanemarimo ipak je kuca "raj na zemlji", a zimi prednost dajem stanu.

Najbolje je imati oboje, ali... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.