Drugi brak

odgovora

Objavljeno

Moram da priznam da nisam razmisljala puno. Prosto, sa 30 godina sam dosla do zakljucka da znam sta necu, a da ne znam sta hocu jer nisam sve probala. Mislim da je to sustina inace u zivotu: ne znam sta hocu jer nisam sve probala, a znam sta necu od onoga sto sam dozivela.

Aha. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aha. ;)

Ja se izvinjavam sto dajem odgovor jer nisam ni pitana :lol:

Nisam se cak ni jednom udala :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo jos kad bi nam pojasnila tvoj odgovor bez obizra sto nisi prozvana, bilo bi cool. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo jos kad bi nam pojasnila tvoj odgovor bez obizra sto nisi prozvana, bilo bi cool. :)

Moj odgovor je glasio "Aha", sto bi znacilo da sam se slozila sa tvojim navedenim postom. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro, hvala lepo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prvi brak i meni i njemu pa onda

Drugi brak i meni i njemu (da se potpuno razumemo sa istim muskarcem)

i posle 12 godina uspona i padova i svega ostalog cekamo nasa dva andjela.....

Zivot ponekad pise romane....

:unsure: Vi ste se razveli, pa opet uzeli ili šta već...nije mi baš jasno....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:unsure: Vi ste se razveli, pa opet uzeli ili šta već...nije mi baš jasno....

Pošto je naglasila da se razumemo sa istim muškarcem - da - dva puta se udala za muža ;)

A sad ćeš ti nju da pitaš u spec pitanjima... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pošto je naglasila da se razumemo sa istim muškarcem - da - dva puta se udala za muža ;)

A sad ćeš ti nju da pitaš u spec pitanjima... :D

Ma jok....ipak je ona naša duplica, nek uživaju golupčići... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam u prvom braku, mm u drugom. Ima cerku iz prvog braka. Naime, mi smo se upoznali pre 13 godina i tada je on bio razveden a cerka mu je imala dve godine. Bila je jako slatka, predivna, dolazila je kod njega vikendom. Za vreme tih vikenda koje je provodila kod njega ja sam brinula o njoj i to mi je jako prijalo, ma da nikada nisam htela zauzmem stav majke, niti trazila od nekoga da tako gleda na to. Ja sam jednostavno bila tatina devojka koju je ona mnogo volela. Sa njenom majkom, bivsom zenom mm, nikada nisam imala problema, niti ih danas imam. Medjutim, mala slatka devojcica od dve godine, danas ima 15 i mnogo se promenila. Danas je ona skoro odrasla osoba, ja svoje stavove nisam promenila, ona je i dalje njegova cerka, ima dva brata, nasa dva sina, ali jednostavno do promene u njenom ponasanju je doslo neznam tacno kada, ali recimo negde od 12-te, 13-te godine i sad smo jednostavno na nekoj distanci, da mi bukvalno jedva kaze-zdravo kad dodje, posto i dalje dolazi vikendom, ponasa se kao da ja nisam tu, ma da i ako ona dolazi kod tate, tu ja cistim, spremam i odrzavam i taj prostor u kome ona boravi kad dodje, ali ne trazi orden, trazim samo malo postovanja. Prvi put pricam o tome ovde, ali ljudi koji znaju nasu situaciju ne mogu da se nacude koliko se ona promenila, a koliko sam ja brinula o njoj, kad je bila mala. Posvecivala sam joj se vise nego svojoj deci danas, valjda sam imala vise vremnena tada. Spremala joj da jede, cistila, kupala je, prala joj ves peglala, uspavljivala, druzila se sa njom, igrala se, vodila je u setnje, vodila je kod svoje familije, moja cela familija je zavolela...da danas ne mogu da cujem ni njeno -Dobar dan, kako valja. Ako neko ima slicno iskustvo ili je raspolozen, da samnoom caska o ovoj temi, mnogo bi mi bilo lakse. :( :( :( .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.