Drugi brak

odgovora

Objavljeno

meni je prvi,a njemu drugi(prvi je trajao 6 meseci)imamo dve cerke (zajednicke) :lol:

on nema iz prvog braka dece,a i ovako sa strane valjda nema :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

oboma prvi,sto i ne cudi-on smotan i pasivan,ja zadrta i koznam sta jos,hahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

...da li Vam je ovo prvi brak ili ne ili je Vasem suprugu mozda ovo drugi brak?Djeca iz prethodnih brakova?Vasa iskustva vezana na temu...

Prvi brak oboma. Zajedničko dijete...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

prvi meni prvi njemu i jedno zajednicko dete

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prvi brak i meni i njemu. I bila sam nevina kad sam se udavala :D U aprilu sam se udala u aprilu bi trebalo da se porodim tako da ako neko može da dokaže suprotno... :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni prvi brak a njemu drugi , on ima decaka (6god)iz prvog braka koji je vikendom sa nama a imamo i naseg malenica jednog za sada , nadamo se uskoro jednoj devojcici :)

_________________________

I have added cool emoticons to this message.

To see them go to http://x.exps.me?965cafdd2a5677a3e2731332034f51a2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni prvi a njemu drugi brak. On ima 2 cerke iz prvog braka i juce ja odem na ekspertni, dr kaze - jos je rano da se odredi pol, ali meni se cini da je devojcica! A mi smo ubedjeni da ce do narednog UZ narasti pisa :lol:

Sta god da bude samo neka je zdravo.... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prvi brak oboma, dvoje dece, za sad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

prvi brak i meni i mm, dvoje dece- za sad!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni drugi, njemu prvi, jedno dete, iz ovog (zajednickog braka).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni prvi brak, s tim sto iz vanbracne zajednice imam kcerku. Mom muzu drugi brak, a iz prvog ima dvoje dece. I zajedno imamo dvoje :) Komplikovani smo k'o spanska serija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni prvi brak, s tim sto iz vanbracne zajednice imam kcerku. Mom muzu drugi brak, a iz prvog ima dvoje dece. I zajedno imamo dvoje :) Komplikovani smo k'o spanska serija...

Da, komplikovano, ali i velika porodica...kako se slažu klinci?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, komplikovano, ali i velika porodica...kako se slažu klinci?

Odlicno, od samog starta su se super ukapirale. Sve su devojcice pa imaju dosta slicna interesovanja. Ne znam kako bi bilo da je bio decak. Ali zato kad smo mi dobili zajednicko dete, u jednom periodu je bila najrazmazenija na svetu jer su je sestre tako stitile, ma bila je zasticenija nego bela mecka. Narocito najstarija (kcerka mog muza iz prvog braka). Od kako smo dosle iz porodilista, ona je nasu Andjelu prisvojila za sebe. Imala je deset godina tada, insistirala je da joj ona spremi krevetac, da je ona drzi, uspavljuje, presvlaci i kupa sa mnom i verovali ili ne sve je to radila spretnije od bilo koje patronazne sestre. Da li je to neki instinkt ili toliko jaka ljubav, ali izmedju njih dve od starta postoji neka veza, sasvim posebna. I malena i dan danas sve na stranu, ali njena 'DADA', posto nije znala da izgovori Vanja je za nju zakon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je prvi brak, a njemu drugi (posle skoro 10 godina...) :) A za dva dana cemo dobiti prvu bebu i on i ja :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni prvi brak, s tim sto iz vanbracne zajednice imam kcerku. Mom muzu drugi brak, a iz prvog ima dvoje dece. I zajedno imamo dvoje :) Komplikovani smo k'o spanska serija...

Da bas je komplikovano...al super 5 oro dece :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste...izgleda da smo jedan pubertet pregrmeli, najstarija nam je dupe pomerala od 11 godine do sada, sad ima 14. Bila je dobro dete, i kao da je neko pritisnuo prekidac, skroz je poludela, a onda kao da je neko opet pritisnuo, naglo se unormalila. Sad su nam blizu jos dva...moja kcerka ima 10 godina i par meseci a njegova uskoro puni deset. Kad nas to drmne u paketu, prolupacemo zajedno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je prvi brak, a njemu drugi (posle skoro 10 godina...) :) A za dva dana cemo dobiti prvu bebu i on i ja :)))

Da li on ima dece...da li imaš problema sa njegovom bivšom i šta te privuklo njemu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li on ima dece...da li imaš problema sa njegovom bivšom i šta te privuklo njemu?

On se prvi put vencao pre 17 godina, a razveo se pre 10 godina. Ja sam ga upoznala tek nekoliko godina nakon razvoda. Imali su bebu pre 16 godina koja je posle samo par dana umrla i posle toga vise nisu mogli da imaju dece. Inace je on od mene stariji 16 godina, sto ne predstavlja nikakav problem.

Njegova bivsa zena je vec 6 godina u drugom braku u kome ima dve divne devojcice, a njegovi roditelji su ostali sa njom u kontaktu, tako da sam je ja vrlo slucajno upoznala i nemam nikakvih problema sa njom. Mislim ni da nema nikakvog razloga za probleme, jer ja nisam njega ni poznavala kada su se oni razveli, niti sam ja bila razlog njihovog razvoda; a kada se slucajno javim na telefon kada ona zove najnormalnije pricam sa njom, jer nemamo nikakvog razloga da ne pricamo ili da imamo problema.

A to sto je ona u kontaktu sa njegovom majkom jos uvek (otac mu je na zalost pre par meseci preminuo) po meni samo pokazuje koliko je sekrva bila covek prema njoj i koliko je zasluzila postovanje.

Pre 3 nedelje muzeva i moja prva beba dosla je na svet i ja sam presrecna, to je sada i njemu i meni jedino dete koje smo mnogo zeleli i dugo ocekivali. Cak nam je i njegova bivsa zena preko svekrve poslala cestitke, i mislim da joj je drago jer se on napokon ostvario kao roditelj...

Eto tako to funkcionise kod nas u braku, na svu srecu bez bilo kakvih problema iako verujem da je i to moglo da se desi :)

A na tu temu sta me je privuklo na njemu mogao bi da se pise citav roman... Od kada sam ga upoznala i saznala da je bio u braku 7 godina i da se razveo, samo sam se pitala koja je zena sebi dozvolila da se razvede od njega... :)

Jana78 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divno anđelčić...baš mi je drago što uživate u svojoj srećici... :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prvi brak i meni i njemu pa onda

Drugi brak i meni i njemu (da se potpuno razumemo sa istim muskarcem)

i posle 12 godina uspona i padova i svega ostalog cekamo nasa dva andjela.....

Zivot ponekad pise romane....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prvi brak i meni i njemu pa onda

Drugi brak i meni i njemu (da se potpuno razumemo sa istim muskarcem)

i posle 12 godina uspona i padova i svega ostalog cekamo nasa dva andjela.....

Zivot ponekad pise romane....

Lepo! Sada vise nece biti padova. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

On se prvi put vencao pre 17 godina, a razveo se pre 10 godina. Ja sam ga upoznala tek nekoliko godina nakon razvoda. Imali su bebu pre 16 godina koja je posle samo par dana umrla i posle toga vise nisu mogli da imaju dece. Inace je on od mene stariji 16 godina, sto ne predstavlja nikakav problem.

Njegova bivsa zena je vec 6 godina u drugom braku u kome ima dve divne devojcice, a njegovi roditelji su ostali sa njom u kontaktu, tako da sam je ja vrlo slucajno upoznala i nemam nikakvih problema sa njom. Mislim ni da nema nikakvog razloga za probleme, jer ja nisam njega ni poznavala kada su se oni razveli, niti sam ja bila razlog njihovog razvoda; a kada se slucajno javim na telefon kada ona zove najnormalnije pricam sa njom, jer nemamo nikakvog razloga da ne pricamo ili da imamo problema.

A to sto je ona u kontaktu sa njegovom majkom jos uvek (otac mu je na zalost pre par meseci preminuo) po meni samo pokazuje koliko je sekrva bila covek prema njoj i koliko je zasluzila postovanje.

Pre 3 nedelje muzeva i moja prva beba dosla je na svet i ja sam presrecna, to je sada i njemu i meni jedino dete koje smo mnogo zeleli i dugo ocekivali. Cak nam je i njegova bivsa zena preko svekrve poslala cestitke, i mislim da joj je drago jer se on napokon ostvario kao roditelj...

Eto tako to funkcionise kod nas u braku, na svu srecu bez bilo kakvih problema iako verujem da je i to moglo da se desi :)

A na tu temu sta me je privuklo na njemu mogao bi da se pise citav roman... Od kada sam ga upoznala i saznala da je bio u braku 7 godina i da se razveo, samo sam se pitala koja je zena sebi dozvolila da se razvede od njega... :)

Super, svaka cast, retko ko je civilizovan u takvim pricama. Ali eto vi jeste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

On se prvi put vencao pre 17 godina, a razveo se pre 10 godina. Ja sam ga upoznala tek nekoliko godina nakon razvoda. Imali su bebu pre 16 godina koja je posle samo par dana umrla i posle toga vise nisu mogli da imaju dece. Inace je on od mene stariji 16 godina, sto ne predstavlja nikakav problem.

Njegova bivsa zena je vec 6 godina u drugom braku u kome ima dve divne devojcice, a njegovi roditelji su ostali sa njom u kontaktu, tako da sam je ja vrlo slucajno upoznala i nemam nikakvih problema sa njom. Mislim ni da nema nikakvog razloga za probleme, jer ja nisam njega ni poznavala kada su se oni razveli, niti sam ja bila razlog njihovog razvoda; a kada se slucajno javim na telefon kada ona zove najnormalnije pricam sa njom, jer nemamo nikakvog razloga da ne pricamo ili da imamo problema.

A to sto je ona u kontaktu sa njegovom majkom jos uvek (otac mu je na zalost pre par meseci preminuo) po meni samo pokazuje koliko je sekrva bila covek prema njoj i koliko je zasluzila postovanje.

Pre 3 nedelje muzeva i moja prva beba dosla je na svet i ja sam presrecna, to je sada i njemu i meni jedino dete koje smo mnogo zeleli i dugo ocekivali. Cak nam je i njegova bivsa zena preko svekrve poslala cestitke, i mislim da joj je drago jer se on napokon ostvario kao roditelj...

Eto tako to funkcionise kod nas u braku, na svu srecu bez bilo kakvih problema iako verujem da je i to moglo da se desi :)

A na tu temu sta me je privuklo na njemu mogao bi da se pise citav roman... Od kada sam ga upoznala i saznala da je bio u braku 7 godina i da se razveo, samo sam se pitala koja je zena sebi dozvolila da se razvede od njega... :)

Prvi brak i meni i njemu pa onda

Drugi brak i meni i njemu (da se potpuno razumemo sa istim muskarcem)

i posle 12 godina uspona i padova i svega ostalog cekamo nasa dva andjela.....

Zivot ponekad pise romane....

Lepo,sjajne price. :rolleyes:

Zivot je stvarno cudo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam jedno pitanje za žene kojima je ovo drugi brak ... da li ste se lako upustile ili ste razmišljale malo drugačije ovaj put ... pri tome mislim na to da li ste ga tek tako ozakonile ili ste imale same sa sobom problema sa tim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moram da priznam da nisam razmisljala puno. Prosto, sa 30 godina sam dosla do zakljucka da znam sta necu, a da ne znam sta hocu jer nisam sve probala. Mislim da je to sustina inace u zivotu: ne znam sta hocu jer nisam sve probala, a znam sta necu od onoga sto sam dozivela.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.