Ljuljaške za bebe

odgovora

Objavljeno

Ja gledam da mom malom kupim, ali se plasim da nece hteti;... Mada ja kad ga ljuljam u onoj nosiljci u kojoj sam ga iznela iz bolnice, smiri se... Ali bas ne bih da bacim pare... A opet treba miiiiii....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi imamo obicnu ljuljasku, ali nam je od velike koristi i dalje.

Zna kad je stavim u ljuljasku da tu treba da spava i hoce, cak nekad me uhvati za ruku i odvede me do nje da je uspavam. ;)

Ima dva polozaja, lezeci i sedeci. Ispod nje uvek ide neko deblje cebence da joj bude udobno. Evo i slike sa neta je, drugaciji nam je samo dezen. :)

3dd-ljulja.jpg

E nasa je ista takva....cak isti i dezen!!!

Kupili smo je kada je Vesnica bila mala i ne da mi je bila od koristi nego je nisam menjala ni za sta.Kupili smo je jer smo,kao mladi i neiskusni roditelji,navikli dete na ruke i na uspavljivanje u rukama....Eeee onda je stigla ljulja i bila nezamenljiva,sve je u njoj radila,jela,pila,ljuljala se,uspavljivala.Ovaj mali za sada nesto nije odusevljen,mada moguce da mu se nije dopalo jer sam mu ja improvizovala lezeci polozaj,i to je jedina mana ove ljulje jer to nema,i nekako mi se cini da nije mogao da mrdne,a sada kada je poceo da sedi videcemo.

Sve u svemu ljulja je fantasticna

dzan voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo to "cudo" nasem bebcu kupili pre jedno dva meseca, kada je imao jedva mesec i po dana. Mnogo je mirniji dok se ljulja, koliko-toliko mi da slobodnog vremena da zavrsim meni bitne poslove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi imamo ovakvu ljuljašku... u njoj je više boravio dok je baš bio mali sa dva, tri meseca... pokušavala sam i da ga hranim u njoj ali nije hteo, nema mira.

7904.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da li mozda neko od vas prodaje fisher price ljuljasku ili bar zna u kojoj prodavnici ima da se kupi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako neko zeli da proda ljuljasku za bebu, neka se javi na 0641060601 ili na mail kristinamrc21@gmail.com. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima,

Imamo veliki problem sa nosenjem naseg najmladjeg clana.

Nista drugo mu ne odgovara osim kada ga nosim. Jedino je tada zadovoljan.

Prijatelji su mi preporucili ljuljasku.

Najpovoljnije sto sam nasao je u KLIK KlAK SHOPu

http://koristanposao.com

Kakva su vasa iskustva sa ljuljaskom i da li negde moze da se nabavi povoljnije?

u KLIK KLAK u je 3500 din + 350 din postanski troskovi

post-44074-1335723345_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo nadjoh na netu sliku

swing1.jpg

jel je prodajes :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.