Ljuljaške za bebe

odgovora

Objavljeno

Zanimame,kakva su vasa iskustva sa ljuljaskama koje su iskljucivo dizajnirane za male bebe?Ljuljaske vibriraju i uljuljkuju bebu u lezecem polozaju.Deluju vrlo udobno i stimulisu bebinu motriku.Kupila bih jednu takvu,jer bih tako imala vremena i za pospremanje po kuci dok se beba zabavlja.Molim vas pisite o vasim iskustvima. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Skipi mi imamo takvu ljuljasku,marke Graco,radi na baterije,ima 6brzina,muziku i moze da ga koristi beba do 13kg.Mi samo jako zaodovljoni,prvo dete nam vec jedno vreme ne koristi ali uskoro cemo ponovo upotrebiti.Jako dobra stvar.

Pozz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Skipi mi imamo takvu ljuljasku,marke Graco,radi na baterije,ima 6brzina,muziku i moze da ga koristi beba do 13kg.Mi samo jako zaodovljoni,prvo dete nam vec jedno vreme ne koristi ali uskoro cemo ponovo upotrebiti.Jako dobra stvar.

Pozz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nase dete se naviklo na ruke(cini mi se i pre nego sto je ugledala svetlost dana :P ),kada je napunila mesec dana kupili smo joj/nama Graco ljuljasku iz Chilinog opisa.Ja rekoh,sad cu da joj pustim muzikicu...lagano ljuljuskanje a ja cu da zavrsavam sta imam,a ona ce da me gleda....ahahahaha...dobra sala.

Ljuljasku je koristila u vrh glave 5 puta na 30 sekundi...Skoro smo je prodali...nista se nije razlikovala od one nove u radnji...sad umesto ljuljle ima tobogan... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: Ala vas mala vozaaa... :lol::P

Ovaj nas je bas puno vremena provodio u ljuljasci,jedno vreme smo ga cak tako i uspavljivali,milina...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Filip nije htio "prinjušiti" toj stvarčici. Ja posudila od brata da vidim hoće li on htjeti pa da kupimo...dobro je što nisam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: Ala vas mala vozaaa... :lol::P

Ovaj nas je bas puno vremena provodio u ljuljasci,jedno vreme smo ga cak tako i uspavljivali,milina...

Pravicu se da ovaj post nisam videla :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pravicu se da ovaj post nisam videla :P

Ma ja to pozitivno... :P I treba da bude takva,na vama drzi praksu a posle ce carovati u drustvu(da ne spominjem jos muzica :lol: )... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne ne ne...mislila sam na ovaj deo gde Teo ispunjava snove i ocekivanja svakog roditelja...sedi,ljulja se i spava...

A sto se nje tice i prakse...valjda ce se udati pre 30-e :lol: :lol: :lol: ...salim se...samo nek ona vezba...pa ko prezivi...pricace(kuckace)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moja beba ima 3 mjeseca imamo Graco ljuljasku ali on nece da bude u njoj preko 5-10 min.. Mozda treba da se navikne.. Koristim kengur za neke sitnije radove kroz kucu da ga nebih na rukama nosila :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mi smo imali, tj dobili na poklon Graco-vu ljuljasku. Nismo je puno koristili zbog licnog izbora- vise smo voleli da je mala na podu u gym-u, da puzi i kotrlja se. Isto i ona- sedela bi u ljuljaski ako je stavimo, ali je trazila dinamiku a ljuljaska joj nije odgovarala za to i pored sve muzike i visecih igracaka... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I moj bebac je navikao na ruke. Kupili smo Graco ljuljasku loving hug. Ona je stvarno super, ali ako mali nije raspolozen nece da lezi u njoj. I ne samo u njoj nego nece nista osim na ruke.

Tako da ako kupujes da bi sebe malo oslobodila, moj savet ti je da ne uzimas jer neces time nista postici. Bar ja nisam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nase dete se naviklo na ruke(cini mi se i pre nego sto je ugledala svetlost dana :P ),

jos jedan od razloga zasto su lea i luka stvoreni jedno za drugo! :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi smo odmah kupili onu fisher price sto ima akvarijum iznad glave i kao sve zivo radi, samo sto ves ne pere, ali moj luka je tu lezao u proseku sve zajedno 20 minuta. brzo je prerastao i ljuljaska je ostala nova. osim sto je bacen novac, zauzima mi sad ta kutija u kojoj je ljuljaska 2 kvadratna metra :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mislim da je to do pocetnog slova u njihovim imenima :P

daj neku slicicu tvoje ljulje...prvi put cujem za tako nesto sa akvarijumom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mislim da je to do pocetnog slova u njihovim imenima :P

daj neku slicicu tvoje ljulje...prvi put cujem za tako nesto sa akvarijumom

ma nije bas akvarijum bre....nego ribice sa vodom u nekom krugu...videla si to sto puta sigurno...cek da nadjem sliku....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo nadjoh na netu sliku

swing1.jpg

LeaStraja voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a evo i nase.....luka vec poceo da se mrsti jer je morao za slikanje tu da sedne :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prvi put je vidim...nisam je vidjala kod nas(gle cuda)

A Lukin pogled govori..."dobro bre,jesi li me vise slikala pa da palim odavde"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma ljuljaska je super, samo sto deca u to nece obicno. nama je iskreno vise koristio baby gym.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma ljuljaska je super, samo sto deca u to nece obicno. nama je iskreno vise koristio baby gym.

i ja sam u istoj dilemi...ma,ja sam sad u fazonu -KUPI SVE I KUPI ODMAH! :lol: cimudjem u deciju radnju,sv e je MOJE MOJE MOJE :lol::lol: ( na srecu pa u kupovinu ne idem sama,vec mi mm dodje kao glas razuma,u prevoidu ,,MA STA CE TI TO???`` :lol: ,mada ima i on svojih trenutaka) elem odoh ja off topic....

ja sam htela da kupim i ljulju i gym,ali se dvoumim jer ne znam da li ce bebac hteti u ljulju,a za gym ne znam koliko ce ga dugo koristiti....

KAKVGA SU VAM ISKUSTVA SA GYM-om tj bebi-gimnastikom?????? :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja sam u istoj dilemi...ma,ja sam sad u fazonu -KUPI SVE I KUPI ODMAH! :lol: cimudjem u deciju radnju,sv e je MOJE MOJE MOJE :lol::lol: ( na srecu pa u kupovinu ne idem sama,vec mi mm dodje kao glas razuma,u prevoidu ,,MA STA CE TI TO???`` :lol: ,mada ima i on svojih trenutaka) elem odoh ja off topic....

ja sam htela da kupim i ljulju i gym,ali se dvoumim jer ne znam da li ce bebac hteti u ljulju,a za gym ne znam koliko ce ga dugo koristiti....

KAKVGA SU VAM ISKUSTVA SA GYM-om tj bebi-gimnastikom?????? :unsure:

ma baby gym je super stvar!!!koristice ti sigurno, pre nego ljuljaska, jer neka deca (citaj i moje dete) nece na ljuljasku!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi imamo ovu Fisher Price ljuljasku!

vju-FPswin.jpg

Ko je izmisli, ruke mu se pozlatile. Cim je nervozan, u ljuljasku i smiri se. Tu se i uspavljuje. Obicno se ujutru budi oko 6,7 malo zeki, ja ga stavim u ljuljasku pored mene i dete spava do 10, 11. :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi imamo obicnu ljuljasku, ali nam je od velike koristi i dalje.

Zna kad je stavim u ljuljasku da tu treba da spava i hoce, cak nekad me uhvati za ruku i odvede me do nje da je uspavam. ;)

Ima dva polozaja, lezeci i sedeci. Ispod nje uvek ide neko deblje cebence da joj bude udobno. Evo i slike sa neta je, drugaciji nam je samo dezen. :)

3dd-ljulja.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam pre dva meseca kupila ljuljasku "graco".Zadovoljna sam njome,ali je moj mali vec prevazilazi,zbog kilaze.Ljuljaska ima 6 brzina,2 jacine vibracije,10 melodija klasike,5 zvukova prirode,igracke.Moja beba je obozava!Garancija godinu dana!Ja je prodajem polovnu sa garancijom,posto je moja beba vec prevazilazi.Ako je ko zainteresovan neka mi se javi na 064/2077647 begin_of_the_skype_highlighting              064/2077647      end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting              064/2077647      end_of_the_skype_highlighting.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.