Izgrizen krevetic :-(

odgovora

Objavljeno

Drage mame, moja beba ce napuniti 9 meseci i od kada je ustala stalno seta po kreveticu i uredno cese zubice na njemu :-( Za sada imamo 2 zuba i ceo krevetac u krug je izguljen-izgrizen. Strah me posto guli farbu a nikako ne mogu da je sprecim da to radi.

Jednom prilikom sam videla sliku silikonske navlake za stranice krevetice - mislim bas za tu namenu, samo sada ne mogu nigde da ih nadjem

Dali neko ima savet gde bih ih mogla nabaviti ili neko drugo resenje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da se mogu naci u Aksa prodavnicama.

Mi takav problem nismo imali,tako da neznam sta da ti savetujem... Hmmm...mozda da namazes taj deo ograde sa necim kiselim-gorkim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj pa zar i to deca rade???? ova moja zasad ruke glodje,valjda nece stici i do krevetca :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i moji su to radili, jedino resenje ti je ta navlaka ako je nadjes kod nas

ako ne

onda sto manje u kreveticu, mada ce i ogradicu da izgrize isto ti je

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nas krevetic je dosao sa tom navlakom- uzljebljenom da ne moze da spadne ili da se skine... Mala nije grizla, al kad grizu sve je to do zuba mislim kada krenu...

Stavi mu u krevetic kao "prvu pomoc" glodalicu koju voli pa ce mozda nju pre nego krevetac. A sa farbom budi jako oprezna jer ako je u pitanju stariji krevetic onda je moguce da farba u sebi sadrzi olovo koje je jako opasno. Ako je taj slucaj i vi ne nadjete navlaku a on nastavi sa glodanjem krevetica onda ga ne ostavljajte u njemu nasamo nikako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na Limundu sam nalazila nešto što se zove zaštita za krevetac...kao gumene navlake šipke ili kako već da ih opišem koje se stave svuda okolo po rubu krevetića :D

Nadam se da me razumete ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moj Nidzolino dugo nije grizao krevetac a evo sad je opet poceo. Jadnicak rastu mu sve cetiri cetvorke i mnogo je nervozan pa ujeda sve redom. Sto se tice kreveca ja sam za prvu pomoc iskoristila pelene i obavila njima sve povrsine kojw grize. gricka i dalje ali bar drvo ne moze da proguta. a za te silikonske navlake nisam cula do sad...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moj Nidzolino dugo nije grizao krevetac a evo sad je opet poceo. Jadnicak rastu mu sve cetiri cetvorke i mnogo je nervozan pa ujeda sve redom. Sto se tice kreveca ja sam za prvu pomoc iskoristila pelene i obavila njima sve povrsine kojw grize. gricka i dalje ali bar drvo ne moze da proguta. a za te silikonske navlake nisam cula do sad...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.