Porodilje

odgovora

Objavljeno

Nije sada sam bila...saljem ti PP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam isto trazila Borjanu na fb ali uzalud.. I ja bih da vidim bebca :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nadjoh problemcic :D

Mozda se mama i tata jos nisu usaglasili. :D

Ipak je bez J :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ipak je bez J :)

Hehe :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Borjana je odmah Mihailu "uvalila" dudu...smiješno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izgleda da ce me zelja da vidim MihaIla naterati da otvorim profil na fb :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajde, brzo. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako se Borjana oporavlja,snalazi...malecki...?Ko ima info?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako se Borjana oporavlja,snalazi...malecki...?Ko ima info?

nista ne znam :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nadam se da ce Legenda da "uskoci" sa odgovorom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E nazalost, nismo se cule. Aleksa mi prehladjen, isli kod pedijatra. Inace sto se deteta tice, panicar sam pa sam se sva ''pomela''. Ali sutra vam javljam :). Po FB tj slikama, super se snalazi :) :) :). Jos u bolnici je pocela dojiti, meni ne izgleda iscrpljeno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mihajlo je presladak !!! Borjana je sva srecna ,vidi se na slikama .....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao meni iskreno znace i te informacije a194.gif

Puno je pozdravi i izvini se sto je malko davimo c031.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odlicno...divno je sto sike :) Jedva cekam da nam se pridruzi

A sta je sa Aleksom?Jel to vuce jos od kada vam je ono dete prenelo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odlicno...divno je sto sike :) Jedva cekam da nam se pridruzi

A sta je sa Aleksom?Jel to vuce jos od kada vam je ono dete prenelo?

Da, da poludis. Evo danas je bolje, nisam htela nigde ici vani, niti pustam nekog u kucu. Danas je veseliji, bolje jede.... Kod nas prehlada bas vlada, mama radi sa pedijatrom, kaze da je ludnica.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bitno da mu je bolje...protrcao virus...sutra ce biti kao nov :)

i ja sam bolesna panicarka...i podrzavam te za taj karantin ;)

BlueFairy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenskice moje, da vam se javim!

Hvala vam na podrsci, znacila mi je bas, bas puno, ne mogu vam opisati!

Sto se tice imena bebca, dan prije porodjaja sam pricala sa mm-om i dogovorili smo se da ga upisemo kao Mihailo, ali meni je svejedno. On je pisao na fb, a da sam ja bilo bi sa J. :P

Bebac je super, a sto je Jellenna primijetila dudu... To mu je baba "uvalila" prvu noc, mada uopste nema potrebe. Jos je tako maaaaliii. :rolleyes:

Porodjaj su indukovali, iako sam na sve nacine pokusavala sto duze da ostanem kuci da se to ne bi desilo... :( (Vise cu o samom porodjaju u pravoj temi, a sto je Sanja89 spomenula vakuum- zgrozila sam se kada sam cula sestru da to spominje dr- tada sam ulozila napor kakav nisam ni znala da sam u stanju, i napokon rodila cupavka)

Izgubila sam puno krvi, ali sam samo onaj prvi dan bila pod posebnom paznjom sestara, babica i dr-a. Brzo sam se oporavila samo snagom volje, jer kada su mi donijeli bebca, niko mi nije mogao pomoci- bila sam sama u sobi. :blink:

Uglavnom- strasno jeste, i bolno, i jos dosta toga loseg, ali i da sam prosla jos 100 puta gore, opet bih bila presrecna!

Ljubimo vas, puno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E Borjanice...samo neka je prošlo. A dudu je tetka uvalila Filipu čim smo stigli, tako da je sad stalno uz njega. Kako ide dojenje, imaš li mlijeka?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Borjana svaka cast... Sad znas koliko zena moze da bude jaka i snazna kada to zeli... c011.gif Cekamo te sa detaljima kada budes imala vremena i snage a194.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da ste vi nama zivi i zdravi...a sve ostalo se zove proslost...bitna je sadasnjost i buducnost :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Proslo je, to je najvaznije... :)

I Mihailo (ili Mihajlo, kako ja volim da napisem :P ) mi nedostaje kada spava duze nego inace... ne mogu da se odlijepim od njega! :)

Mlijeka imam, i bas sam srecna zbog toga... mada booooliiii, pogotovo kada prvih par puta povuce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super je sto imas mleka i sto je sve proslo u najboljem redu .. Dojenje mora da boli malo u pocetku ,videces i sama bice sve u redu ,samo je vazno da odrzavas higijenu bradavica da ne bi imala ragade,ali ti sigurno sve to znas .. Samo uzivaj uz bebicu i sto vise odmaraj... VELIKI POLJUBAC

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

znala sam :rolleyes: ja da ce sve biti u redu..lepo se vi oporavljajte i uzivajte jedno u drugom..i to je najbitinije :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Borjana, vazno je da se sve lepo zavrsilo. I procitala sam sve sto si napisala iako mi svi zabedjuju da treba da izbegavam razgovore o porodjajima. :) Ne interesuje me sta mi pricaju, zelela sam da znam kakvo je tvoje iskustvo. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenskice moje, da vam se javim!

Hvala vam na podrsci, znacila mi je bas, bas puno, ne mogu vam opisati!

Sto se tice imena bebca, dan prije porodjaja sam pricala sa mm-om i dogovorili smo se da ga upisemo kao Mihailo, ali meni je svejedno. On je pisao na fb, a da sam ja bilo bi sa J. :P

Bebac je super, a sto je Jellenna primijetila dudu... To mu je baba "uvalila" prvu noc, mada uopste nema potrebe. Jos je tako maaaaliii. :rolleyes:

Porodjaj su indukovali, iako sam na sve nacine pokusavala sto duze da ostanem kuci da se to ne bi desilo... :( (Vise cu o samom porodjaju u pravoj temi, a sto je Sanja89 spomenula vakuum- zgrozila sam se kada sam cula sestru da to spominje dr- tada sam ulozila napor kakav nisam ni znala da sam u stanju, i napokon rodila cupavka)

Izgubila sam puno krvi, ali sam samo onaj prvi dan bila pod posebnom paznjom sestara, babica i dr-a. Brzo sam se oporavila samo snagom volje, jer kada su mi donijeli bebca, niko mi nije mogao pomoci- bila sam sama u sobi. :blink:

Uglavnom- strasno jeste, i bolno, i jos dosta toga loseg, ali i da sam prosla jos 100 puta gore, opet bih bila presrecna!

Ljubimo vas, puno!

Cekam svaki dan da se javis :) Cim Legenda rece da nisi dobro prosla odmah mi je vakuum pao na pamet jer je kao i epiziotomija postao rutina.Vazno da je sve sada u redu! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.