ginekolog kaze:"sve je o.k.",a bebe nema!

odgovora

Objavljeno

Moj savet ti je da ipak nekako probas da se opustis i nerazmisljas o bebi dok vodis ljubav . Pusti neku lepu laganu muziku i dozvoli joj da te ponese utoni u suprugov zagrljaj i vodi ljubav kao da vam je prvi put , ludirajte se i pustite masti na volju. I nemoj posle takve noci da razmisljas o testovima za trudnocu nego kako ces sledecu noc uciniti jos uzbudljivijom i lepsom. Meni je ovo pomoglo samo sto mi je trebalo puno godina da bih se opustila . Sad imam sina od 8 meseci i nemogu da verujem da mi je samo to opustanje bilo potrebno da bih ugledala najlepse i najdragocenije bice u svom zivotu. Zelim ti puno zdravih i lepih beba a bice ih sigurno . :rolleyes:

Problem je sto ja dok vodim ljubav i ne razmislajm o bebi,kako se zavrsi cin meni blinka lampica u glavi 'ma mora da je sad uspelo'!!! A onda kad dodje ciklus poludim i nerviram se i placem :(

Ma kod mene mora da lobira podsvest!

Drago mi je zbog tebe,jedva cekam da imam isti osecaj kao i ti!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam da je problem u glavnom u glavi, ali reći OPUSTITE SE je totalno bezveze samo zato što ne možeš ti po komandi da se opustiš. Mi kad smo tri meseca pravili bebu ja sam bila na iglama, a ne mogu ni da zamislim kako je to kad je duže. Tu se žena u stvari ne opusti već izgubi nadu. Opušten si kad imaš 20 godina a sa +-30-35 UOPŠTE nisi opušten.

Isto sam i ja pričala...opustite se, ali verujte mi onaj ko ne može da dobije bebu NE MOŽE da se opusti makar svi maseri bili pored nje i lagani povetarac sa Kariba joj prolazio kroz kosu.

Bas tako!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stres je najveci problem kada zena zeli ostati u drugom stanju.

Znam par koji je 7 godina pokusavao da dobije bebu, isao na sve moguce i nemoguce preglede i na kraju kada su promenili okolinu stanovanja (previse stresa od pune kuce ljudi) i otisli tog leta daleko od svih na odmor, dogodilo se ono sto su najvise zeleli, prirodnim putem - beba.

Dakle za pocetak pokusajte da se opustite.

Joj, nemoj to, molim te...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam da je problem u glavnom u glavi, ali reći OPUSTITE SE je totalno bezveze samo zato što ne možeš ti po komandi da se opustiš. Mi kad smo tri meseca pravili bebu ja sam bila na iglama, a ne mogu ni da zamislim kako je to kad je duže. Tu se žena u stvari ne opusti već izgubi nadu. Opušten si kad imaš 20 godina a sa +-30-35 UOPŠTE nisi opušten.

Isto sam i ja pričala...opustite se, ali verujte mi onaj ko ne može da dobije bebu NE MOŽE da se opusti makar svi maseri bili pored nje i lagani povetarac sa Kariba joj prolazio kroz kosu.

Lepo receno, Kikiriki ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

OPUSTICU SE KAD ODUSTANEM.A TO CE BITI POGUBNO ZA MOJU PSIHU.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj, nemoj to, molim te...

Verovala ili ne, ali to je zaista istina. I u vecini slucajeva bude, bas kao i kod tog para - uspeh i beba.

Treba se za pocetak opustiti i to bez obzira na godine, da li je 30, 35 ili 40 godina nema veze, jer sve potice iz glave i velike zelje za detetom, a s'druge strane to je najbezbolnije i najprijatnije, nego odmah trcati kod lekara na razne testove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam da je problem u glavnom u glavi, ali reći OPUSTITE SE je totalno bezveze samo zato što ne možeš ti po komandi da se opustiš. Mi kad smo tri meseca pravili bebu ja sam bila na iglama, a ne mogu ni da zamislim kako je to kad je duže. Tu se žena u stvari ne opusti već izgubi nadu. Opušten si kad imaš 20 godina a sa +-30-35 UOPŠTE nisi opušten.

Isto sam i ja pričala...opustite se, ali verujte mi onaj ko ne može da dobije bebu NE MOŽE da se opusti makar svi maseri bili pored nje i lagani povetarac sa Kariba joj prolazio kroz kosu.

Iz svog iskustva kazem da je moguce opustiti se i sa 37godina samo treba dobra volja bar je tako bilo u mom slucaju . Probala sam dosta toga cak i vto iako sam i u tom slucaju bila opustena od bebe nista.I onda sam rekla suprugu opusteno pa sta bude bice. Isli smo na more , pa sl godine na planinu za godisnji a prosle godine kad sam ostala trudna isli smo u banju kao pravi penzioneri nemajuci pojma da sam trudna. I najvaznija stvar u mom slucaju lekari su mi rekli da nema sanse da prirodno ostanem trudna nikakve ni jedan posto a eto hvala bogu pogresili su. Nije mi namera da se prepucavam ni sa kim samo iznosim svije licno iskustvo u nadi da ce nekome pomoci,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Problem je sto ja dok vodim ljubav i ne razmislajm o bebi,kako se zavrsi cin meni blinka lampica u glavi 'ma mora da je sad uspelo'!!! A onda kad dodje ciklus poludim i nerviram se i placem :(

Ma kod mene mora da lobira podsvest!

Drago mi je zbog tebe,jedva cekam da imam isti osecaj kao i ti!!!!

Razumem te to sam i ja radila svaka menstruacija stres , bes , ludilo plakanje do besvesti. I onda sam rekla sebi sve si pokusala sto je u tvojoj moci sad se prepusti i onako te sve to nikud nije odvelo sem u jos dublji ocaj. Nisam gubila nadu iako sam imala preko 35g jednostavno sam se opustila i nastavila da zivim kao da problem ne postoji. Posle toga sve je nekako doslo samo po sebi na svoje mesto . Tvoja poslednja recenica koliko sam je samo puta izgovorila ali sam docekala da je i ja dobijem a docekaces i ti verujem samo malo strpljenja i srece .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Verovala ili ne, ali to je zaista istina. I u vecini slucajeva bude, bas kao i kod tog para - uspeh i beba.

Treba se za pocetak opustiti i to bez obzira na godine, da li je 30, 35 ili 40 godina nema veze, jer sve potice iz glave i velike zelje za detetom, a s'druge strane to je najbezbolnije i najprijatnije, nego odmah trcati kod lekara na razne testove.

Svrati malo OVDE , bice ti jasnije sta sam htela da ti kazem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svrati malo OVDE , bice ti jasnije sta sam htela da ti kazem.

Ja sam se drzala ove teme i na osnovu nje sam i odgovarala,...

To je vec dalje ulazenje u novu i dublju temu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Verovala ili ne, ali to je zaista istina. I u vecini slucajeva bude, bas kao i kod tog para - uspeh i beba.

Treba se za pocetak opustiti i to bez obzira na godine, da li je 30, 35 ili 40 godina nema veze, jer sve potice iz glave i velike zelje za detetom, a s'druge strane to je najbezbolnije i najprijatnije, nego odmah trcati kod lekara na razne testove.

Evo, ja verujem da to jeste istina. Ne samo kada je u pitanju začeće, već i mnoge druge stvari. Ali nažalost, još uvek niko nije otkrio magični recept za opuštanje i eliminaciju stresa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj, nemoj to, molim te...

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol:

Анчи :lol: :lol: :lol:

Sta se bre smejete? :angry:

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam da je problem u glavnom u glavi, ali reći OPUSTITE SE je totalno bezveze samo zato što ne možeš ti po komandi da se opustiš. Mi kad smo tri meseca pravili bebu ja sam bila na iglama, a ne mogu ni da zamislim kako je to kad je duže. Tu se žena u stvari ne opusti već izgubi nadu. Opušten si kad imaš 20 godina a sa +-30-35 UOPŠTE nisi opušten.

Isto sam i ja pričala...opustite se, ali verujte mi onaj ko ne može da dobije bebu NE MOŽE da se opusti makar svi maseri bili pored nje i lagani povetarac sa Kariba joj prolazio kroz kosu.

Potpisujem!!!

Sta se bre smejete? :angry:

:lol: :lol: :lol:

One se ne smeju. Podrzavaju te bwe!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

CAOO,EVO MENE OPET,SAD JE UMJESTO ONIH GODINU I PO SKORO TRI GODINE BEZ BEBCA,SAMO SAM SAD AZURNIJA PO TOM PITANJU,ISLA SAM KOD DOKTORA ALEKSANDRA BOLJEVICA KOJEG MOGU DA POHVALIM DA JE IZUZETAN DOKTOR I MNOOOGO STRPLJIV§NA PRVOM PREGLEDU KAD SAM MU ISPRICALA MOJ PROBLEM REKAO DA PRE NEGO ISTA POCNEMO DA URADIM SVE POTREBNE ANALIZE;EHO ABDOMENA,PROGESTERON,STITNU ZLIJEZDU,GINEKOLOSKI UZ,PAPA TEST I NA KRAJU HIGIJENSKI REZULTATI...SVI NALAZI I PREGLEDI SU OK ALI SU MI NA HIGIJENSKIM NALAZIMA NASLI DA IMAM MIKROPLAZMU I UREPLAZMU PILA SAM DOVICIN I KORISTILA VAG.ALI MI NISU POMOGLE DA UKLONIM TE BAKTERIJE..HTELA BIH DA VAS PITAM DA LI MOZDA ZNATE DA LI POSTOJE NEKE INEKCIJE KOJE BI MI POMOGLE KOD OVIH BAKTERIJJA..I DA TEK SAM PRE NEKOG VREMENA USPELA DA NAGOVORIM MM DA URADI SPERMOGRAM REZULTATI SU MU ODLICNI STO JE POTVRDILO NJEGOVU PRICU DA NIJE DO NJEGA VEC DO MENE A I JA SE SLAZEM S TIM,U PRAVU JE...VELIKI POZDRAV ZA SVE VAS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

CAOO,EVO MENE OPET,SAD JE UMJESTO ONIH GODINU I PO SKORO TRI GODINE BEZ BEBCA,SAMO SAM SAD AZURNIJA PO TOM PITANJU,ISLA SAM KOD DOKTORA ALEKSANDRA BOLJEVICA KOJEG MOGU DA POHVALIM DA JE IZUZETAN DOKTOR I MNOOOGO STRPLJIV§NA PRVOM PREGLEDU KAD SAM MU ISPRICALA MOJ PROBLEM REKAO DA PRE NEGO ISTA POCNEMO DA URADIM SVE POTREBNE ANALIZE;EHO ABDOMENA,PROGESTERON,STITNU ZLIJEZDU,GINEKOLOSKI UZ,PAPA TEST I NA KRAJU HIGIJENSKI REZULTATI...SVI NALAZI I PREGLEDI SU OK ALI SU MI NA HIGIJENSKIM NALAZIMA NASLI DA IMAM MIKROPLAZMU I UREPLAZMU PILA SAM DOVICIN I KORISTILA VAG.ALI MI NISU POMOGLE DA UKLONIM TE BAKTERIJE..HTELA BIH DA VAS PITAM DA LI MOZDA ZNATE DA LI POSTOJE NEKE INEKCIJE KOJE BI MI POMOGLE KOD OVIH BAKTERIJJA..I DA TEK SAM PRE NEKOG VREMENA USPELA DA NAGOVORIM MM DA URADI SPERMOGRAM REZULTATI SU MU ODLICNI STO JE POTVRDILO NJEGOVU PRICU DA NIJE DO NJEGA VEC DO MENE A I JA SE SLAZEM S TIM,U PRAVU JE...VELIKI POZDRAV ZA SVE VAS

Ja sam skoro imala ureoplazmu, terapija je bila 5 dana dovicin 3 puta dnevno, i 3 dana hemomicin 2 puta dnevno i ja i mm. Na prvom kontrolnom brisu je vise nije bilo, dr nam je dao jos po 2 kutije dovicina za svaki slucaj, za par dana me ocekuje drugi kontrolni bris.

A da li tvoj muz pio isto sto i ti? Velika je verovatnoca da ima i on te bakterije koje ti imas, i da ti ih sad prenosi. A one takodje lose uticu na spermatozoide, izazivaju aglutinaciju/slepljivanje. Znaci trebalo bi oboje da koristite istu terapiju i bez odnosa za vreme terapije ;) Javljaj sta se desava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta se bre smejete? :angry:

:lol: :lol: :lol:

Znala sam da ćeš ti da se javiš :D

Pobogu žene kao da mozak radi na principu ON- OFF <_< Pa još ženski mozak...

Uf ja malo kasnim :unsure::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Ako ne ostajete trudne duze od godinu dana, vreme je da se javite lekaru. Meni su doktori stalno govorili sve je ok, sve je ok al se nista nije desavalo, i onda odem kod pravog doktora i zena mi kaze nisi trudna i neces biti trudna narednih 6 meseci, ti trenutno ne mozes da ostanes trudna. Ako mi verujete izasla sam srecna iz ordinacije. Bar me nije zavlacila. Uzalud potrosih tolike godine a promenilasam mnogo ginekologa. Dakle moje misljenje je kada vam pricaju sve je ok a vi i sami viditi da nije, jer ne ostajete trudni, vreme je da potrazite strucnijeg ginekologa. Verujte mi velika vecina ginekologa ne zna sta je uzrok steriliteta

Izmenjeno od strane Sanchica
Пилче voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.