Bezuslovna ljubav

odgovora

Objavljeno

Gledam sada po forumu i nisam mogla naći nigdje temu o Valentinovu ili ti Danu Zaljubljenih, pa reko da napišem ovdje. Kako ćete provesti taj dan, da li on ima ikakav značaj za vas i vaš brak/vezu. Jeste li kupili nešto svom dragom? Meni je mm nagovjestio neku večeru, a ja još ništa nisam njemu kupila, mada imam nešto u glavi. Ali meni taj dan i nema neku posebnu vrijednost, ako je neko zaljubljen njemu svaki dan treba biti dan zaljubljenih, a ne samo jedan. Al dobro kada svi toliko pričaju o tome zašto ne bi i mi :D .....

Ne vjerujem, nekako kako je stariji izgubio je ono nešto što me je privačilo dok smo se zabavljali...Bio je romantičniji, pun ljubavi i želja...sada je nekako okopnio u tom smislu, vjerovatno se opustio pored silnih briga, koje meni na primjer ne smetaju u tom pogledu. Možda da se ja aktiviram, pa nešto organizujem...hm....razmisliću... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gledam sada po forumu i nisam mogla naći nigdje temu o Valentinovu ili ti Danu Zaljubljenih, pa reko da napišem ovdje. Kako ćete provesti taj dan, da li on ima ikakav značaj za vas i vaš brak/vezu. Jeste li kupili nešto svom dragom? Meni je mm nagovjestio neku večeru, a ja još ništa nisam njemu kupila, mada imam nešto u glavi. Ali meni taj dan i nema neku posebnu vrijednost, ako je neko zaljubljen njemu svaki dan treba biti dan zaljubljenih, a ne samo jedan. Al dobro kada svi toliko pričaju o tome zašto ne bi i mi :D .....

Tema vec postoji!

http://www.bebac.com/forum/index.php?showt...mp;#entry121367

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne vjerujem, nekako kako je stariji izgubio je ono nešto što me je privačilo dok smo se zabavljali...Bio je romantičniji, pun ljubavi i želja...sada je nekako okopnio u tom smislu, vjerovatno se opustio pored silnih briga, koje meni na primjer ne smetaju u tom pogledu. Možda da se ja aktiviram, pa nešto organizujem...hm....razmisliću... :)

Ja sam onda kao tvoj muz,Filipa! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gledam sada po forumu i nisam mogla naći nigdje temu o Valentinovu ili ti Danu Zaljubljenih, pa reko da napišem ovdje. Kako ćete provesti taj dan, da li on ima ikakav značaj za vas i vaš brak/vezu. Jeste li kupili nešto svom dragom? Meni je mm nagovjestio neku večeru, a ja još ništa nisam njemu kupila, mada imam nešto u glavi. Ali meni taj dan i nema neku posebnu vrijednost, ako je neko zaljubljen njemu svaki dan treba biti dan zaljubljenih, a ne samo jedan. Al dobro kada svi toliko pričaju o tome zašto ne bi i mi :D .....

Ja i mm nismo romanticni tipovi, ja pogotovo. Ne planiram nista, on ce najvjerovatnije da radi tako da cu ja taj dan da proslavim sa cerom. :rolleyes: Inace ne zna da kupuje poklone, pa je njegova taktika da odemo u kupovinu i onda me odvuce do pulta sa sminkom i kaze da biram. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hm, ne znam, mene taj praznik ne fascinira nesto preterano. Dan kao i svaki drugi. Volim svog coveka svaki dan pa i taj, volim da mu ucinim neke lepe stvari koje znam da mu prijaju i to cinim svaki dan, ma koliko to sitnice bile. Ako ga bole ledja, da cekam 14.februar da ga izmasiram :lol:

Ranije, kao devojcica sam to smtrala danom kada se ljudi vole, pa sam svojim prijateljima i prijateljicama slala cestitke koje sam sama pravila, te ih je to radovalo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam onda kao tvoj muz,Filipa! :lol:

:lol:

pa je njegova taktika da odemo u kupovinu i onda me odvuce do pulta sa sminkom i kaze da biram. :lol:

Tako je meni bilo prosle godine, a ja sam izabrala parfem.. Mozda to nije imao u vidu, kada je rekao da kupim nesto od "sminke". :unsure::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.