Bezuslovna ljubav

odgovora

Objavljeno

Na sta ste sve spremne za svoje jace polovine?Ima li Vasa ljubav granicu?Najludja stvar koju ste uradile za svoje voljeno bice?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uf,.. teško pitanje.. Ja sam nekih 6 godina bila u potpunom ljubavnom transu i zaista sam bila apsolutno spremna na sve.

E sad sam sigurna da ipak postoje granice. Sad se ta bezuslovna ljubav usmerila na dete. Za njega u vatru, vodu, šta god da treba!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na sta ste sve spremne za svoje jace polovine?Ima li Vasa ljubav granicu?Najludja stvar koju ste uradile za svoje voljeno bice?

Jel udati se dovoljno luda stvar?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel udati se dovoljno luda stvar?

Da da da...hej,bas si me nasmijala :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa imala sam visok prag tolerancije - ako je to ludost.

A od slatkih ludosti :) .. pa vise sam povucen tip ... :)

Za nekog je ovo nista ali ja sam morala da popijem tri zeste na ex da bi smjela to da uradim. Krajnja granica mi je bila kada mi je cestitao Novu godinu poljupcem u obraz a ja mu rekla "hajde sada izadji napolje da ti pokazem kako se cestita Nova godina"

... kasnije me bilo sramota :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa imala sam visok prag tolerancije - ako je to ludost.

A od slatkih ludosti :) .. pa vise sam povucen tip ... :)

Za nekog je ovo nista ali ja sam morala da popijem tri zeste na ex da bi smjela to da uradim. Krajnja granica mi je bila kada mi je cestitao Novu godinu poljupcem u obraz a ja mu rekla "hajde sada izadji napolje da ti pokazem kako se cestita Nova godina"

... kasnije me bilo sramota :)

Bravo,Kraljice!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uf,.. teško pitanje.. Ja sam nekih 6 godina bila u potpunom ljubavnom transu i zaista sam bila apsolutno spremna na sve.

E sad sam sigurna da ipak postoje granice. Sad se ta bezuslovna ljubav usmerila na dete. Za njega u vatru, vodu, šta god da treba!

Ovo potpisujem... Bila sam spremna na sve,sada samspremna na sve zbog sina.

Inace,posto imam dobrog muza(naravno,idealan ne postoji),trudim se da njegovu dobrotu nadoknadim i ja,tako da ako mu se nesto posebno jede-ja ga iznenadim sa tim,ili ga iznenadim recenicom idi ti igraj fifu,ja cu da pospremim,ili mu uzmem strudlu sa orasima-cemu se on raduje ko da je dobio na lotu,itd... Ili ga uvece iznenadim... ;):D Sad,da li su to ludosti,ne bih rekla,pre bih rekla da je trud oko voljene osobe... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ostavila sve za sobom i otisla da zivim sa njim u Australiji. Mislim da su sve ostale "ludosti" koje sam napravila ipak manje :))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posto je pitanje sta sam spremna da uradim za svoju jacu polovinu onda necu u ovo uplitati dete...uostalom iako ih oboje neizmerno volim i obozavam to su dve razlicite vrste ljubavi....

Iako mm jako volim ima stvari koje bi ucinila ali ima i koje ne bi jer bi s'time izgubila svoje JA. Nikada nebi pristala na stvari poput odricanja roditelja ili nekih meni dragih ljudi jer mu se ne svidjaju..sva reca pa ih sve postuje.

Najludja stvar koju sam ucinila...hm...gledala fudbal sa njim i zestoko navijala za neki italijanski klub ( ja nevolim fudbal), bese davno pre 10 godina sam propusila zbog njega, pocela sam da jedem papriku zbog njega ( nisam jei mogla organski podneti ni na slici)....i isto tako davno bese, prvi put u svom zivotu sam insistirala da v.lj. prvi put je bilo sa njim, iznenadio se ali nije pgresno protumacio ( na svu srecu ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uf,.. teško pitanje.. Ja sam nekih 6 godina bila u potpunom ljubavnom transu i zaista sam bila apsolutno spremna na sve.

E sad sam sigurna da ipak postoje granice. Sad se ta bezuslovna ljubav usmerila na dete. Za njega u vatru, vodu, šta god da treba!

Potpisujem!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad god se usudim nešto uraditi pitam se da li bi on to uradio za mene...i uvijek odustanem!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad god se usudim nešto uraditi pitam se da li bi on to uradio za mene...i uvijek odustanem!

:o:angry::blink:

Pa nemoj jednom odustati i videces :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad god se usudim nešto uraditi pitam se da li bi on to uradio za mene...i uvijek odustanem!

"Rizikuj"...neces se pokajati...mozda ste istomisljenici,Ti i Tvoj suprug...neko mora probiti led... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nešto mi se ne da!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo,Kraljice!

:rolleyes::rolleyes: hvaaala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ostavila sve za sobom i otisla da zivim sa njim u Australiji. Mislim da su sve ostale "ludosti" koje sam napravila ipak manje :) )))

Potpisujem! Samo je kod mene bilo malo blize, ali ipak dovoljno daleko ;) i najbolja odluka koju sam ikada donela, moram priznati. Ali, sto se mm-a tice nije me nijednog trena tereo, postavljao ultimatum, cak je bio toliko flexibilan da bi on meni dosao da zivimo u Sr! Izbor je bio moj! :lol:

Osim toga radimo puno stvari jedno za drugo, podrska je i on meni i ja njemu s tim sto nikada ne bismo jedno od drugog ocekivali zrtvovanje identiteta i integriteta... Ako bi on nesto tog tipa i stvarno excesivno uradio za mene verovatno bih izgubila delic postovanja, ko i za svaku drugu osobu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uf,.. teško pitanje.. Ja sam nekih 6 godina bila u potpunom ljubavnom transu i zaista sam bila apsolutno spremna na sve.

E sad sam sigurna da ipak postoje granice. Sad se ta bezuslovna ljubav usmerila na dete. Za njega u vatru, vodu, šta god da treba!

SLAZEM SE!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam psihopata u ljubavi. Dajem se cela i ne stedim se ni malo. Ako to nije obostrano, idem dalje. I, u sustini, ako toj osobi nije blam da radi neke stvrai, zasto bi mene bilo. Ja tako gledam na vezu- odnose. Ako bi me pitao da trcimo goli, pristala bih, jer bi trcali zajedno, ako bi mi trazio da trcim gola ne bih pristala, jer bih ispala ludak. Jedino nebih presla one krajnje granice. Kao npr. da spavam sa drugim jer to njega pali, ili da pojedem neke bube i sl. Cak sam mu rekla da cemo, posto je to njemu san da idemo na paraglajding ili da skacemo bandzi. Znajuci sebe, ni najveci pampers mi nece pomoci, ali zelim da mu to ucinim jer je on moje drugo ja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam psihopata u ljubavi. Dajem se cela i ne stedim se ni malo. Ako to nije obostrano, idem dalje. I, u sustini, ako toj osobi nije blam da radi neke stvrai, zasto bi mene bilo. Ja tako gledam na vezu- odnose. Ako bi me pitao da trcimo goli, pristala bih, jer bi trcali zajedno, ako bi mi trazio da trcim gola ne bih pristala, jer bih ispala ludak. Jedine granice su one krajnje granice koja ja nikad ne bih presla. Kao npr. da spavam sa drugim jer to njega pali, ili da pojedem neke bube i sl. Cak sam mu rekla da cemo, posto je to njemu san da idemo na paraglajding ili da skacemo bandzi. Znajuci sebe, ni najveci pampers mi nece pomoci, ali zelim da mu to ucinim jer je on moje drugo ja.

Milkyway,odusevljena sam tvojim odgovorom...Zelim Ti svu srecu ovog svijeta... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milkyway,odusevljena sam tvojim odgovorom...Zelim Ti svu srecu ovog svijeta... :rolleyes:

Hvala ti... Takodje! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sa njime i u vatru i u vodu. Uvek i zauvek. Kako on prema meni, tako i ja prema njemu. :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo nisam nikome, pa ni njemu rekla. E sad, da li je ludost?! Kada je bio u vojsci, dolazila sam mu svaki vikend u posetu dok on nije mogao dolaziti. Tada sam radila u privatnoj firmi koja me nije redovno placala. I jedan vikend ostanem bez para, a on je bas imao zelju da dodjem. I ja odem u zlataru, prodam svoj nakit ( ne sav) i odem. Jednostavno, nisam od nikoga htela da pozajmljujem, nikad nisam mogla pa ni tad. Eto, ispricah i to nekome....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma, Legenda je legenda... uvek :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma, Legenda je legenda... uvek :)

:wub: Samo bez zlatnog nakita Legenda :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo nisam nikome, pa ni njemu rekla. E sad, da li je ludost?! Kada je bio u vojsci, dolazila sam mu svaki vikend u posetu dok on nije mogao dolaziti. Tada sam radila u privatnoj firmi koja me nije redovno placala. I jedan vikend ostanem bez para, a on je bas imao zelju da dodjem. I ja odem u zlataru, prodam svoj nakit ( ne sav) i odem. Jednostavno, nisam od nikoga htela da pozajmljujem, nikad nisam mogla pa ni tad. Eto, ispricah i to nekome....

Pa,Ti si prava Legenda!Fenomenalna si!!! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.