Prvi pregled posle porođaja

odgovora

Objavljeno

Ja, najzad, sledece nedelje idem na taj pregled. "tetka" resila da ide! Dobro se setila. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:( Sutra idem na taj famozni prvi pregled i mogu vam reci da mi nije bas drago, ali i kao Clara, zbog problema koji sam imala sa posteljicom moram :( .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Javi kako je bilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Javi kako je bilo.

Obavezno! Zakazano mi je u 12h :( !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam bila 10 dana posle porodjaja zbog temperaturi i sa mojih 20 konaca dole i dr koji pipka po pola sata mozete samo zamisliti kako je izgledalo,ne ponovilo se :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Borjana, kako je prosao pregled? Meni prodje 6 nedelja, pa i meni sleduje jedan ginekoloski...

Bila sam na pregledu... Dr me nije pregledala ginekoloski, nego samo UZ. Bila je jako neprijatna i cak mi je, kada sam joj rekla da mi je porodjaj bio tezak, i to najvise zbog toga sto beba nije bila namjestena kako treba, rekla da je to nemoguce!!! :o

Tek poslije sam saznala da joj je dr koja me je porodila i koja je i odgovorna za moje grozno iskustvo sa porodjaja, najbolja prijateljica!

Sta vise da ocekujem? Rekla je da nema potrebe za ginekoloskim pregledom, i da ce se on obaviti za 2 mjeseca, kada bih trebala vaditi briseve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bila sam na pregledu... Dr me nije pregledala ginekoloski, nego samo UZ. Bila je jako neprijatna i cak mi je, kada sam joj rekla da mi je porodjaj bio tezak, i to najvise zbog toga sto beba nije bila namjestena kako treba, rekla da je to nemoguce!!! :o

Tek poslije sam saznala da joj je dr koja me je porodila i koja je i odgovorna za moje grozno iskustvo sa porodjaja, najbolja prijateljica!

Sta vise da ocekujem? Rekla je da nema potrebe za ginekoloskim pregledom, i da ce se on obaviti za 2 mjeseca, kada bih trebala vaditi briseve.

Nemoguce?! Sve oni znaju! :angry: I svi se medjusobno brane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Obavezno! Zakazano mi je u 12h :( !

Ne brini se... ;) Bitno je da se opustis i cekamo te da nam ispises kako si prosla.

Bila sam na pregledu... Dr me nije pregledala ginekoloski, nego samo UZ. Bila je jako neprijatna i cak mi je, kada sam joj rekla da mi je porodjaj bio tezak, i to najvise zbog toga sto beba nije bila namjestena kako treba, rekla da je to nemoguce!!! :o

Tek poslije sam saznala da joj je dr koja me je porodila i koja je i odgovorna za moje grozno iskustvo sa porodjaja, najbolja prijateljica!

Sta vise da ocekujem? Rekla je da nema potrebe za ginekoloskim pregledom, i da ce se on obaviti za 2 mjeseca, kada bih trebala vaditi briseve.

Dobro je da te je makar UZ pregledao :angry: Sva sreca te se ti dobro osecas ali ako ipak zelis uvek mozes privatno da odes pa makar briseve da izvadis. Ginekoloski i nije toliko strasno (dovoljno je UZ) ali brisevi e to je vec stvarno trebalo da se uradi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bila sam na pregledu... Dr me nije pregledala ginekoloski, nego samo UZ. Bila je jako neprijatna i cak mi je, kada sam joj rekla da mi je porodjaj bio tezak, i to najvise zbog toga sto beba nije bila namjestena kako treba, rekla da je to nemoguce!!! :o

Tek poslije sam saznala da joj je dr koja me je porodila i koja je i odgovorna za moje grozno iskustvo sa porodjaja, najbolja prijateljica!

Sta vise da ocekujem? Rekla je da nema potrebe za ginekoloskim pregledom, i da ce se on obaviti za 2 mjeseca, kada bih trebala vaditi briseve.

Kad čujem ovakve priče počnem da ih mrzim... GROZNE SU!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bila sam na pregledu spremna i psihicki i fizicki, ali je dr smatrao da nema potrebe za pregledom vec samo UZ. Bas sam se razocarala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bila sam na pregledu spremna i psihicki i fizicki, ali je dr smatrao da nema potrebe za pregledom vec samo UZ. Bas sam se razocarala!

Cico, veliko bravo za tebe. :rolleyes:

Sledecd put kada budes isla, bice ti sigurno opustenija varijanta ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bila sam na pregledu spremna i psihicki i fizicki, ali je dr smatrao da nema potrebe za pregledom vec samo UZ. Bas sam se razocarala!

Prosla si kao i ja... Nadala sam se da ce mi reci da li smijem brati tresnje! :P :P A ona je bila grozna. Osim sto je bilo "nemoguce" da beba nije bila namjestena, to sto mu je pupcana vrpca bila dva puta omotana oko vrata je za nju "sasvim normalno"... :blink:

AnaN- i ja sam bila sigurna da ce mi uraditi briseve... Nema veze, ici cu za dva mjeseca, osjecam se stvarno dobro, nestalo je i sekreta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prosla si kao i ja... Nadala sam se da ce mi reci da li smijem brati tresnje! :P :P A ona je bila grozna. Osim sto je bilo "nemoguce" da beba nije bila namjestena, to sto mu je pupcana vrpca bila dva puta omotana oko vrata je za nju "sasvim normalno"... :blink:

AnaN- i ja sam bila sigurna da ce mi uraditi briseve... Nema veze, ici cu za dva mjeseca, osjecam se stvarno dobro, nestalo je i sekreta.

I ja sam se tome ponadala ;):P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ženskice, a dokle ste krvarile?..ja po malo krvarim, ali zbog ovog zahvata koji sam imala moram češće na kontrolu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

AnaN- i ja sam bila sigurna da ce mi uraditi briseve... Nema veze, ici cu za dva mjeseca, osjecam se stvarno dobro, nestalo je i sekreta.

Super, onda nemas razloga za brigu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja idem u ponedeljak na pregled. Vestica je najzad otisla. Ocekujem "blagoslov" od doktora. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ženskice, a dokle ste krvarile?..ja po malo krvarim, ali zbog ovog zahvata koji sam imala moram češće na kontrolu..

Claro, to sve zavisi od porodilje do porodilje. Meni je posle sedam dana krvarenje bas bilo smanjeno ali je tako pomalo skoro bas tih 40 dana "islo".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Isto i meni. A 42. dan dobijem. Bedak!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ženskice, a dokle ste krvarile?..ja po malo krvarim, ali zbog ovog zahvata koji sam imala moram češće na kontrolu..

Meni je krvarenje potpuno prestalo nakon 10 dana, iako je bilo jaaakooo obilno. I vise nista do menstruacije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prebrinuh juce taj prvi pregled. Pregled k`o pregled. Nista strasno. Doktor mi je ekstra nezan. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je krvarenje potpuno prestalo nakon 10 dana, iako je bilo jaaakooo obilno. I vise nista do menstruacije...

Au..blago vama.. ja i sada moram dva uloška da koristim..sva se kao smanji, kao da će da prestane, pa onda krene ponovo..užas :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ženskice, a dokle ste krvarile?..ja po malo krvarim, ali zbog ovog zahvata koji sam imala moram češće na kontrolu..

i ja sam Clara imala isti zahvat kao tebi sto su radili (pretpostavljam bar-da posteljicu koja sama ne izadje uvek izvlace na isti nacin), krvarila sam 10dana a doktor je na UZ-u peti dan rekao da ce biti dosta krvarenja, mogu ti reci nije ga bilo sem prva 2 dana. E jedini problem sada je sto imam pojacan sekret koji me bas nervira. U ponedjeljak ako do tada ne dobijem cu na kontrolu pa cemo vidjeti kako stvari stoje. Najvaznije je da se ja dobro osjecam, ne boli nista a i "tresnje berem"i sto je najvaznije bezbolno od cetvrte sedmice. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja sam Clara imala isti zahvat kao tebi sto su radili (pretpostavljam bar-da posteljicu koja sama ne izadje uvek izvlace na isti nacin), krvarila sam 10dana a doktor je na UZ-u peti dan rekao da ce biti dosta krvarenja, mogu ti reci nije ga bilo sem prva 2 dana. E jedini problem sada je sto imam pojacan sekret koji me bas nervira. U ponedjeljak ako do tada ne dobijem cu na kontrolu pa cemo vidjeti kako stvari stoje. Najvaznije je da se ja dobro osjecam, ne boli nista a i "tresnje berem"i sto je najvaznije bezbolno od cetvrte sedmice. ;)

Šmlc..blago tebi.hoću i ja da berem trešnje :lol: ..evo danas sam primetila da se polako smanjuje, sada izlazi samo nešto braonkasto..videćemo..za par dana idem na kontrolu, pa ću znati kako stoje stvari :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posto i da;je krvarim, otisla sam na kontrolu kod svog priv.ginekologa, u DZ nikako da zakazem. Sve us vemu,sve je u redu a ovo krvarenje,iako produzeno, je najverovatnije prva menstruacija. Pijem kapi za skupljanje materice,videcemo za koji dan kako stavri stoje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bila danas kod doce-kaze sve je super.sekret je normalan..nije mi uzimao bris,pitao je akd smo radili papa,pa posto je radjen u maju,nije bilo potrebe.zbog ranice na grlicu mi je dao da koristim neke vaginalete svako 3 vece.kaze,sledeci pregled kad dobijem mesecnicu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.