Nase Mane

odgovora

Objavljeno

I šta kaže kad to vidi? Jel se najozbiljnije posvađa oko toga?

Žene, stvarno me zanima, jer ovaj moj je toliko osetljiv na to, da stvarno ne znam šta da radim.

ali najozbiljnije..pazi moj muz je bio vojno lice ,to je za njega strahota ..kad poludi tako onda sve izbacuje iz frizidera pa lepo cisti sircetom.pa sve proverava ..ma ljut ko ris..pre neki dan spremao kuhinjske elemente da se ja ne bih pentrala jel....i kad je video otvorene lesnike i u njemu naravno kuhinjski moljci(nista strasno jel)jer su bili otvoreni.poludeo jeeeeeeeee...a onda ja iskusno cutim sta cu :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ali najozbiljnije..pazi moj muz je bio vojno lice ,to je za njega strahota ..kad poludi tako onda sve izbacuje iz frizidera pa lepo cisti sircetom.pa sve proverava ..ma ljut ko ris..pre neki dan spremao kuhinjske elemente da se ja ne bih pentrala jel....i kad je video otvorene lesnike i u njemu naravno kuhinjski moljci(nista strasno jel)jer su bili otvoreni.poludeo jeeeeeeeee...a onda ja iskusno cutim sta cu :lol: :lol:

Jaaaaooo, ovaj moj je ISTI!!!! Samo što moj ne uzme da očisti, nego se iznervira, svađa sam sa sobom, gunđa narednih pola sata, a onda jedno 2 dana ne može da dođe sebi od toga jer ga strašno nerviram i pokušava da shvati kako je to moguće da neko ne obraća pažnju na takve stvari.

I ja ćutim, šta ću. Pokušavala sam da mu objasnim da kad 20 puta dnevno otvorim frižider, otvaram ga sa namerom da uzmem nešto, a drugo ni ne gledam. 3 puta dnevno pravim obroke i nemam nikad vremena da sve lepo pregledam, presložim, izbacim šta ne valja. To mogu da uradim kad baš imam nameru... itd..

No, sve više mislim da tu nema leka. On će da šizi povremeno kad naiđe na nešto što ne valja i tako..

I sad mi je mnoooooooogoooo lakše. Mislila sam da je samo ovaj moj lud. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaaaaooo, ovaj moj je ISTI!!!! Samo što moj ne uzme da očisti, nego se iznervira, svađa sam sa sobom, gunđa narednih pola sata, a onda jedno 2 dana ne može da dođe sebi od toga jer ga strašno nerviram i pokušava da shvati kako je to moguće da neko ne obraća pažnju na takve stvari.

I ja ćutim, šta ću. Pokušavala sam da mu objasnim da kad 20 puta dnevno otvorim frižider, otvaram ga sa namerom da uzmem nešto, a drugo ni ne gledam. 3 puta dnevno pravim obroke i nemam nikad vremena da sve lepo pregledam, presložim, izbacim šta ne valja. To mogu da uradim kad baš imam nameru... itd..

No, sve više mislim da tu nema leka. On će da šizi povremeno kad naiđe na nešto što ne valja i tako..

I sad mi je mnoooooooogoooo lakše. Mislila sam da je samo ovaj moj lud. :D

ahahahah asta da ti kazem ovaj moj je tolika picajzla da mi je kupio kirby za 5 godina braka :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ahahahah asta da ti kazem ovaj moj je tolika picajzla da mi je kupio kirby za 5 godina braka :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol:

Bolje da ne počinjem oko higijene i pravila u kući. :P Ko da se u apoteci rodio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ahahahah asta da ti kazem ovaj moj je tolika picajzla da mi je kupio kirby za 5 godina braka :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mog diplomatu da pitam sta mu na meni smeta nece da mi kaze! Zna covek obice mu se o glavu iskrenost :lol: Nikad ne reci zeni njene mane, nikad se ne slozi sa njom cak i kada ih sama iznosi! ;)

Ono sto znam da ne voli je kad ostanem dugo budna nocu... Ne voli to jer smatra da koliko god da sam nocna ptica i manje mi sna treba no njemu ipak sebi narusavam zdravlje... E a ja evo i dalje na netu u kasne sate :unsure:

Osim toga ne znam... sigurno mu smeta kad mu zanovetam i kritikujem, jer kom muskarcu i ne bi :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam najboljeg muza na svetu.Zahvalna sam mu sto ima jako puno razumevanja za mene,moje godine i sve moje bubice koje on trpi.Mnogo je tolerantan i jako puno mi popusta i ugadja.

A ja ,ja sam jedno dzangrizalo,da ne znam stvarno kako mu se do sada nisam smucila.

Samo mu nesto drobim.Bas sam mu danas rekla da od danas postajem bolja i sve cu da ga slusam :lol:

Mislim da je stvarno zasluzio.Ne mogu recima opisati koliko ima strpljenja i razumevanja za mene.

Definitivno moram da se popravim i skratim jezik :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam najboljeg muza na svetu.Zahvalna sam mu sto ima jako puno razumevanja za mene,moje godine i sve moje bubice koje on trpi.Mnogo je tolerantan i jako puno mi popusta i ugadja.

A ja ,ja sam jedno dzangrizalo,da ne znam stvarno kako mu se do sada nisam smucila.

Samo mu nesto drobim.Bas sam mu danas rekla da od danas postajem bolja i sve cu da ga slusam :lol:

Mislim da je stvarno zasluzio.Ne mogu recima opisati koliko ima strpljenja i razumevanja za mene.

Definitivno moram da se popravim i skratim jezik :P

Sad si i javno obecala. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sjetim se prije neku noc ove teme i pitam ja MM sta bi na meni promjenio, fizicki ili psihicki - nije bitno. Prvo je rekao ništa a zatim da bi mi izbacio cigarete :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto ostavljam gardeobu na stolici (radim to i radicu stalno) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pitala sam mm šta bi mi pripisao kao manu - reko mi je to što previše brinem o svakojakim starima od kojih pola ne treba da brinu mene već neke druge ljude, i mana je to što pušim 4 cigarete dnevno - mogu ja i bez tih 4.

Reče da mu smeta i to što hoću da su sve stvari u kući na svom mestu, nek bude dva dana krš a mi da samo se ljubimo i mazimo u tom kršu, jer on smatra - da je toliko lickanje - gubljenje vremena...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da znam odbrojati do 10...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da znam odbrojati do 10...

Filipa,mogu ti reći da je kod mene isti problem,ali otakd imam moj pedsetnik-tetovažu,samo pogledam u ruku i sve izmagli.... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Be patient...moraću i ja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Be patient...moraću i ja.

A Filipa, ti ovde na forumu boga mi, brojiš do 20, tako da sam sad malko iznenađena. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne Ivančice...varaš se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne Ivančice...varaš se.

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Eto,

a baš mi ovde na forumu deluješ jako staloženo, kao da nikad ne vičeš.

Sve lepo, polako i na tenane :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čini ti se. Ja sam jako explozivna i reagujem na brzinu...Odnosno sve radim tako brzo, da katkad ne isprovjeravam sve detalje i činjenice. Mrzim to kod sebe!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ahahahahahaha,znaci nismo mi jednini,huh,dobro... :lol: :lol: :lol:

Mi imamo babu koja nam stalno svasta donosi,tera nas da uzmemo i ono sto znamo da nema sanse da pojedemo-i kad kazemo da mi to ne volimo ona kaze "neka,zavolecete" :blink: ,starost ludost valjda... (a da ne pricam o tome da nam je jednom otvorila dzak sa smecem samo da proveri dali smo bacili hranu koju je tad donela-a naravno jesmo,uzas):unsure:Tako da je i kod nas cesto da nice nov zivot u frizideru... :rolleyes:

MM se ne buni,takve stvari su prepustene njemu-tj.bacanje tih mirisljavih kesa...

Hahaha, joj i nama sveki vecito pakuje sve i svasta da ja i zaboravim na to, samo ubacim u frizider ili kuhinju i tako... Bas juce otvara on kredenac, cujem nesto suska, izlazi iz kuhinje i govori mi " a sto bi mi bacili onaj krompir tamo kad ga sledeci mesec mozemo obrati?" Ja sam mu crkla od smeha. Ko zna odkad i odakle taj krompir tamo a ja malo malo pa kupim drugi i trosim... I to je izmedju ostalih moja mana, sto on proverava rokove trajanja i baca tako to sto ja "zaboravim" da smo i kupili...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

tvrdoglava sam do bola, inadžija težak i kako kaze mm i kad znam da nisam u pravu ja cu i dalje da tvrdim da jesam, mana mi je i sto cu svakom pomoci, sto ne znam da kazem NE, sto hocu sve da naucim , a ne kao moja koleginica koju pitaju,, odstampaj nam Ruzice kalendar(skolski)?,, ona kaze,, ja to ne znam,, sacekajte Danijelu :angry:

.... i .... ima jos sigurno!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Precesto reagujem nagonski, ponese me trenutak i uopste ne koristim razum nego sve onako kao neka zivotinjka uradim, a posle se pitam na sta sam mislila i sta mi je to trebalo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Precesto reagujem nagonski, ponese me trenutak i uopste ne koristim razum nego sve onako kao neka zivotinjka uradim, a posle se pitam na sta sam mislila i sta mi je to trebalo...

da,da...ja se ' ;) sređujem' malo po tom pitanju ima jedno 2-3 godine već...malo barem da se kontrolišem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da,da...ja se ' ;) sređujem' malo po tom pitanju ima jedno 2-3 godine već...malo barem da se kontrolišem

Da mnogo zene su mi govorile i ja sam bila takva kad sam bila mlada kao ti.Valjda ta samokontrola ide s'godinama i iskustvom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam skoro 30 godina, koliko treba da sprcam da steknem to iskustvo :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam skoro 30 godina, koliko treba da sprcam da steknem to iskustvo :)))

Ja imam 33...pa ti sad vidi :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.