Nase Mane

odgovora

Objavljeno

Sta je ono sto Vasem muzu smeta kod Vas,a otvoreno Vam priznaje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kao prvo:

- smanjene sexualne aktivnosti;

- muka mi je kad moram ići s njim kod njegove majke...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moje dzangrizanje za svaku glupost,ali navikao se pa to vise ni necuje...samo se nasmesi kad krenem da meljem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moje dzangrizanje za svaku glupost,ali navikao se pa to vise ni necuje...samo se nasmesi kad krenem da meljem

Ovo mogu da prepisem + prva Jellennina stavka. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

- što u frižideru nije sve vojnički složeno. Cela kuća može da bude u haosu, ali frižider je njegova slaba tačka. :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao PHOENIX, to sam htjela staviti pod treću stavku, ali rekoh hajde preskočiću.

Kada dođemo iz nabavke, obavezno kaže ja slažem frižider, ti to samo nabacaš.

Redovno ga briše sodom bikarbonom, slaže voće, povrće, mliječne namirnice...to mu je ritual.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Radi dva posla, plus sto je meni uvek na rasplaganju (kada ga pozovem i kazem treba to i to, on odmah donese). I kad uvece stigne sa posla umoran, ja ljuta sto ga nema ceo dan. :). E to ga izludi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

-sto lupam vratima,posebno od kola,frizidera...

-sto kada je kanta za djubre puna...ja i dalje guram preko toga (ovo ga izludjuje)

...

ima toga ihahaj...ali sam zaboravila :P ...bas cu da ga pitam danas...mozda me ova tema podstakne da ga manje iritiram hahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto poneki put mljackam

Vucem noge kad idem (kad nosim papuce)

Mnogo jako se cuje kad hodam(sta cu kad sam teska)

Nisam uvek raspolozena da igram monopol ili neku igru

Mnogo pricam :P

Mojih dlaka ima svuda

Ne razumem uvek kad mi kaze nesto prosto sta treba da uradim

Itd... ima mnogo ...... :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mirjana,od srca si me nasmijala sa svojim "manama"!!! :D :D :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uf....verovatno tj sigurno ima jako puno sitnica koje mu smetaju...ali evo par kojih mogu da se setim ....

- PUNA KANTA smeca..( Citana me razume)...kaze kad bih mogla malo nogom da naguram...

- Sto ostavljam grudnjak svuda po kuci , sta cu kad mi je vruce i smeta mi, ovako ako neko naidje uvek mi je pri ruci da ga obucem...

- Sto pricam gluposti ( tipa ..." srela sam komsinicu i ona mi kaze bla,bla, bla" ili " zvala me je bla,bla,bla")

- nervira ga kada kuckam nocu po tastaturi

- nervira ga kada hoce da mi nesto kupi a ja kazem " ma netreba mi nista", uf na to poludi

- kad kukam kako nemam sta da obucem

- kad dugo pricam telefonom

- a najvise ga narvira kada ga pitam " o cemu sada razmisljas "

- kada zaboravljam stvari,

- uf bas ga puno toga nervira kod mene...hehehehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

- PUNA KANTA smeca..( Citana me razume)...kaze kad bih mogla malo nogom da naguram...

-

On prosto ne razume da dok kuvam...ne mogu sebi da priustim da prljam ruke tako sto cu zameniti kesu u kanti pa opet na pranje ruku...Kad zavrsim kuvarancije(ili sto bi Jeca rekla kurvancije:) ) onda lepo zamenim kesu :D :D :D

A kad mi nesto prigovori...posle toga sledi njegova kultna recenica "...ma nisam ni sumnjao da neces naci neki izgovor..." :D

Da dodam jos

-smeta mu i sto ne perem zube 10min kao on nego "samo"3 min.

-sto kada bunca se sita sa njim ispricam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ga diktira:

-smeta mu sto mu naredjujem

Kaze ne moze sad da se seti

i sto ga teram da kuva kafu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kaze,citiram:

Neznam.Sta?Ono sto meni smeta i ja tebi OTVORENO to kazem?Neznam.

Ja:Ajde reci,sta!

Neznam.Nista.Mislim da sam se vec na sve navikao.

Ja:Znaci bas nista?

On:Nista.(I brzo skrece sa teme...)

:lol::lol::lol::lol:

Znaci devojke vaspitavajte svoje muzeve! :lol:

Evo,kos nas cele nedelje on kuva,a ne zali se...Hmmm...mozda ne sme... :D

Sto ja imam dobrog muzicaaa... :D

Ps:Znam da mu smeta kad kazem "evo,gasim bebac" a ne uradim to jos pola sata... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve mu to skupa smeta sem vucenja noge i mljackanja posto to ne radim.A na laptop je alergican. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hehehe sve u svemu nije strasno, ma mi mo savrsene zene :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li vam se desi da vam se nešto pokvari u frižideru?

Meni se dešava. Recimo u kesi, bude truo paradajz ili već nešto slično.

Ako mm to primeti, bolestan je 3 dana i ne priča samnom, osim "mi samo bacamo hranu". :blink:

Ja taj njegov trip ne razumem, a on ne razume kako to meni nije tako strašno niti previše bitno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li vam se desi da vam se nešto pokvari u frižideru?

Meni se dešava. Recimo u kesi, bude truo paradajz ili već nešto slično.

Ako mm to primeti, bolestan je 3 dana i ne priča samnom, osim "mi samo bacamo hranu". :blink:

Ja taj njegov trip ne razumem, a on ne razume kako to meni nije tako strašno niti previše bitno.

Joj, mi vise bacimo, nego sto iskoristimo. Ne komentarisemo ni on ni ja, ali nesto mene u poslednje vreme to nervira. Zasto kupim ako znam da ga necu iskoristiti??? :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto mu non-stop zvocam :P i sto sam cesto "negativna"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li vam se desi da vam se nešto pokvari u frižideru?

Meni se dešava. Recimo u kesi, bude truo paradajz ili već nešto slično.

Ako mm to primeti, bolestan je 3 dana i ne priča samnom, osim "mi samo bacamo hranu". :blink:

Ja taj njegov trip ne razumem, a on ne razume kako to meni nije tako strašno niti previše bitno.

Ahahahahahaha,znaci nismo mi jednini,huh,dobro... :lol: :lol: :lol:

Mi imamo babu koja nam stalno svasta donosi,tera nas da uzmemo i ono sto znamo da nema sanse da pojedemo-i kad kazemo da mi to ne volimo ona kaze "neka,zavolecete" :blink: ,starost ludost valjda... (a da ne pricam o tome da nam je jednom otvorila dzak sa smecem samo da proveri dali smo bacili hranu koju je tad donela-a naravno jesmo,uzas):unsure: Tako da je i kod nas cesto da nice nov zivot u frizideru... :rolleyes:

MM se ne buni,takve stvari su prepustene njemu-tj.bacanje tih mirisljavih kesa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj, mi vise bacimo, nego sto iskoristimo. Ne komentarisemo ni on ni ja, ali nesto mene u poslednje vreme to nervira. Zasto kupim ako znam da ga necu iskoristiti??? :unsure:

Ma ja se baš trudim da iskoristim sve moguće, ali opet tu i tamo desi se da nešto mora da se baci. On dobija ospice i od tog malo, a meni je nemoguće da savršeno sve uklopim da se iskoristi. Frižider nam je ratna zona u kući.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ja se baš trudim da iskoristim sve moguće, ali opet tu i tamo desi se da nešto mora da se baci. On dobija ospice i od tog malo, a meni je nemoguće da savršeno sve uklopim da se iskoristi. Frižider nam je ratna zona u kući.

Najbolje da uzmes neki katanac i da sifru adrzis samo za sebe... :lol: :lol: :lol:

Ili da mu prepustis tu brigu... Eh,ti muskarci... :rolleyes::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ja se baš trudim da iskoristim sve moguće, ali opet tu i tamo desi se da nešto mora da se baci. On dobija ospice i od tog malo, a meni je nemoguće da savršeno sve uklopim da se iskoristi. Frižider nam je ratna zona u kući.

oooooo da i meni je poznata ta prica.....nedaj boze da kupim svez jogurt ada prethodni nije popijen :blink: :blink: ili da vidi papriku koja vec poprima smezuran oblik. :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

oooooo da i meni je poznata ta prica.....nedaj boze da kupim svez jogurt ada prethodni nije popijen :blink: :blink: ili da vidi papriku koja vec poprima smezuran oblik. :lol: :lol:

I šta kaže kad to vidi? Jel se najozbiljnije posvađa oko toga?

Žene, stvarno me zanima, jer ovaj moj je toliko osetljiv na to, da stvarno ne znam šta da radim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.