Godišnjica braka

odgovora

Objavljeno

Drage moje,danas slavim prvu godisnjicu braka... :rolleyes: Interesuje me kako obiljezavate godisnjice,romanticnom vecerom....prigodnim poklonima...sitnim iznenadjenjima...???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa srećna godišnjica...

Meni je uvijek najbolji poklon večera, na miru, romantično...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje,danas slavim prvu godisnjicu braka... :rolleyes: Interesuje me kako obiljezavate godisnjice,romanticnom vecerom....prigodnim poklonima...sitnim iznenadjenjima...???

bqo-ivcn9u.jpg

mi od posla dece raznih obaveza i sl ni ne obelezavamo

mozda neki malo slobodniji sex padne al romantika i ostalo ne pije vodu kod nas na zalost

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala,drage moje!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi prvu nismo slavili jer nismo bili zajedno.. A on inace i ne voli da slavi ... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vecera sa kumovima, i poneko iznenadjenje :)t3421.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Do sada smo imali samo jednu... Posto smo u to vrijeme bili kod njegovih, nismo imali bas mnogo slobode da slavimo, ali me je ujutru probudio sa veeeliikim tirkiznim medom i nekim slatkim sitnicama. :)

Naknadno smo sebi priustili romanticnu veceru uz crno vino... t5307.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Srecna vam godisnjica!!!

Mi smo za prethodne dve, sebe castili par dana na Zlatiboru,ove god.smo preskocili :( ...pa smo priredili jedno drugom samo sitna iznenadjenja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo imali jednu godisnjicu braka,nista posebno,napravila sam tortu...Bilo je ljudi ali samo kafa,sok i torta.A mladence smo slavili kao svadbu.A na godisnjicu nase veze uopste rodio se Ognjen :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mm i ja nemamo godisnjicu braka posto se nismo vencali pa tako "slavimo" dan kad smo se smuvali... :rolleyes:

mislim slavimo <_<

kupe se pokloni i to obicno ne taj dan , vec kad god, pa bude ono "ovo ti je za godisnjicu" :lol: ...nista od romantike...sta da se radi..... ne volim da postoji dan kad cemo se lepo provesti...volela bih svaki dan da slavimo, a ne kad mi je godisnjica :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo do sada proslavili četiri godišnjice, obično smo išli na neku večericu, ili u neki ludi provod, a sada pošto imamo malu bebu razmenili smo samo neke sitne poklone.... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mm i ja obelezavamo sve ,,nase ``datume...dan kad smo poceli da se zabavljamo,kad smo poceli da zivimo zajedno(njega redje),do sad prvu godisnjicu braka,rodjendane...slavimo nas zivot i nasu ljubav :)

uglavnom su to vecere sa prijateljima ili sami,po koji pokloncic,cvece...mislila sam da cemo za prvu godisnjicu braka da otputujemo negde,kao za medeni mesec,ali smo ostali trudni,tako da je to samo bila lepa vecera sa kumovima u restoranu na obali dunava u sremskim karlovcima...bilo je lepo,kao i uvek :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam mm za 1.godisnjicu braka poklonila sina(nije se taj dan rodio vec smo taj dan dosli kuci) :D

A 2.godisnjica... Paaa.... ju,ni ne secam se... nista... :blink: Posto je kod nas ovako 22.-Teodorov rodjus,24.-godisnjica,25.-moj rodjus,verovatno smo zbog frke oko 1.Teovog rodjusa i zaboravili na ostalo... :lol: A ove god.ce Ana imati oko mesec dana,tako da nam verovatno i nece biti do slavlja nego do spavanja... :lol: h,mozda sledece godine... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prvu godisnjicu smo proslavili uz veceru sa kumovima, prijateljima i sestrama, ostale smo uglavnom sami i to nista posebno...sem nekih poklona i puno puno neznosti i izliva ljubavi.... E da, proslu smo bili na godinjem pa smo sa malom otisli na rucak u jedan prelepi restoran ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nama je danas trece godisnjica vanbracne zajednice :rolleyes:

Jel se to racuna za ovu temu? :lol:

Elem :lol: , uvek nesto kupimo jedno drugom, a posto se zaova porodila bas taj dan, svake godine idemo tamo na rodjendan malom decaku, pa tako nekako prodje dan...

Muz je bio raspolozen da izadjemo na veceru, ali bas sam nesto umorna i fuj mi je vreme i nismo otisli... Drugi put.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa srećna godišnjica...

Meni je uvijek najbolji poklon večera, na miru, romantično...

Slažem se za večeru. I od mene srećna godišnjica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala, hvala :):wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nanny, neka je sa srecom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

3wa-48477-.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nanny, srećna godišnjica..želim vam puno, puno ljubavi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ooo nensy pridruzujem se cestitkama :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nanny, srecna godisnjica i od mene! Da ih proslavite jos puno, puno... g1606.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nanny, neka je sa srecom

Hvala a105.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nanny, srecna godisnjica i od mene! Da ih proslavite jos puno, puno... g1606.gif

Hvala f030.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nanny, srećna godišnjica..želim vam puno, puno ljubavi :)

Hvala Clara f010.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.