Skidanje filmova i muzike

odgovora

Objavljeno

A ne znam zašto neće....Maki...daj mi pomogni, nemoj da moram taj program download....ne smijem....

Mogu li kao prije? Šta trebam da radim, ja selektujem link i šta onda?

Selektuješ link i otvoriš ga u novom prozoru, zatim sačekaš ono odbrojavanje i ideš na download free ili slow download ( zaboravila sam kako izbacuje), počinje samo da skida, kad jedan link skineš, sa drugim ponavljaš isti postupak samo što ti treba 35-40 minuta da ti odbroji do novog skidanja... skini kod kuće Crypt pa skidaj biće ti mnogo lakše

Objavljeno

OK...hvala...

Objavljeno

Sad sam pokušala i daje mi opciju download, kad ga tu kliknem komp mi traži da ga sačuvam u poseban folder i da ga skidam preko torenta.... stvarno su nešto menjali....

Objavljeno

Jel može neko da mi kaže kako da skinut crtać narežem na disk? Ili narežem samo ton,ili samo sliku,a nikako mi ne ide oba. U čemu je stvar?

Objavljeno

Jel može neko da mi kaže kako da skinut crtać narežem na disk? Ili narežem samo ton,ili samo sliku,a nikako mi ne ide oba. U čemu je stvar?

Ih, za ovu kombinaciju prvi put čujem, može biti da ti je u nekoj od opcija za narezivanje nešto isključeno, proveri malo. Preko čega režeš?

Objavljeno

Ih, za ovu kombinaciju prvi put čujem, može biti da ti je u nekoj od opcija za narezivanje nešto isključeno, proveri malo. Preko čega režeš?

Probala sam preko Nero,i realplayer ali na oba isto :blink: Ima li još neki program free

Objavljeno

Zna li neko gde moze da se skine "The Twilight Saga-Breaking Dawn"?

Juce valjda bila premijera, a ja sam nestrpljiva... :rolleyes:

Objavljeno

Zna li neko gde moze da se skine "The Twilight Saga-Breaking Dawn"?

Juce valjda bila premijera, a ja sam nestrpljiva... :rolleyes:

Teško da sad imaš da ga skineš, moraš malo da sačekaš, i ako ga nadješ biće ti bioskopski snimak.

Objavljeno

Teško da sad imaš da ga skineš, moraš malo da sačekaš, i ako ga nadješ biće ti bioskopski snimak.

t23115.gif

A ja hocu odmah! :lol:

Objavljeno

t23115.gif

A ja hocu odmah! :lol:

E, ne može :P

Objavljeno

Jel zna neko gde mogu da skinem crtani DORA ISTRAZUJE?

Objavljeno

Jel zna neko gde mogu da skinem crtani DORA ISTRAZUJE?

Hehe, i ja sam to trazila, jer ima neka glupa pesmica o mapi koju je mm jedno vreme stalno pevusio :lol: :lol: :lol: , ali nisam mogla da nadjem.

Objavljeno

Jel znate mozda i za neki sajt gde mogu da skinem besplatno program za rezanje a da nije trijal vec puna verzija?

Objavljeno

Jel znate mozda i za neki sajt gde mogu da skinem besplatno program za rezanje a da nije trijal vec puna verzija?

Evo ti sajt, uclanis se i polako skidas.. a mozes i da skines Youtube downloader, pa sa Youtuba skidas crtice..tako ja radim..Hard disk mi prepun crtica :lol: ..Sta god te muci oko crtica samo pitaj, apsolvirala sam :D Mozes ih i skidati sa drugih sajtova ali nisu sinhronizovani

za crtice

Objavljeno

serbian forum i piksla forum.Ja tu obično nadjem sve što mi treba

Objavljeno

Ja sam skoro saznala za jedan super sajt na kome mozete gledati filmove online :) extra je skroz!

Jedino sto zahteva mozillu, ali imate ogroman izbor razlicitih zanrova filmova. Evo linka, pa uzivajte drage moje:

http://www.maturski.net/filmovi/

Ja sam ga memorisala u favourites i kada mi se nesto gleda, samo dva klika do filma a har disk prazan :) milina!

Objavljeno

Kako skidate muziku sa neta?

Objavljeno

mp3 converter

Objavljeno

Dica znam za to,da li ima mozda nesto drugo,jer tu mi jako sporo skida?

Objavljeno

Da li skida još neko filmove ili svi gledaju preko Netfixa i HboGo?

Objavljeno

ja ih često skidam u posljednje vrijeme netflix sam otkazala odma nakon besplatnog perioda od mjesec dana jer mi se nije dalo plaćati nešto što mogu besplatno gledat... a na internetu ima dobrih stranica za gledanje ali mrzim kad usred filma zašteka a i slika je puno lošije no kad se skine film... imam premium na katfile (osvojila ga na nagradnoj igri ali bi ga mogla produžit koliko mi koristi) i s foruma gdje je provjereno di su ljudi prije mene skidali skinem si film ili za djecu crtani kada oćemo nešto sinkronizovano gledati... moderno doba... 

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.

Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.

Prijavite se

• Članovi/članice na temi   0 članova

No registered users viewing this page.

• Najraniji simptomi trudnoće
      Započeo/la MNejg · Objavljeno
      Moj savet je da samo ne čitaš previše na internetu, da se opustiš maksimalno i ne razmišljaš o simptomima, jer mi ih same stvorimo kada nešto želimo ili se nečega plašimo. Povišena temperatura jeste jedan od mogućih simptoma rane trudnoće, jer dolazi do raznih naglih hormonskih promena u organizmu zbog začeća. Ja konkretno nisam imala povišenu T, niti neki osećaj u stomaku (ali je to sve individualno, pa ne znači da nije normalno), ali da, mnogo osetljivije bradavice nego inače pred menstruaciju, mislim da mi je to čak bio prvi simptom rane trudnoće.  U svakom slučaju, moj savet je da ne razmišljaš previše o tome, već kad se desi, desilo se. Moramo se pomiriti sa tim da mi nemamo apsolutno nikakav uticaj na to da li će doći do oplodnje ili neće. Samo redovno raditi na bebi, bez obzira bila ovulacija ili ne, jednom će biti pozitivan test.  Držimo palčevee
    • Test za utvrđivanje trudnoće
      Započeo/la Sanjaaaa · Objavljeno
      Zdravo, nova sam ovde, ovog meseca postoji šansa da sam trudna, osećam malo grčenje u stomaku i ovako znam da je moguće jer smo pokušavali, još nisam treba da dobijem medjutim nadala sam test koji se radi 6 dana pre očekivane menstruacije, uradila 2 i ona su prvo bila negativna medjurim posle par sati i na jednom i na drugom su se pojavile 2 linije druga bas bleda, ali tek posle par sati, mada to je stvarno prerana trudnoća čak i ako postoji, šta vi mislite da li sam trudna ili se to pojavljuje tako iz nekog razloga koji je meni nepoznat? Hvala  
    • Gde ima da se kupi?
      Započeo/la Natashica · Objavljeno
      Gde mogu da nađem velike plišane igračke vrhunskog kvaliteta kao https://www.mediamarkt.de/de/product/_noxxiez-handwarmer-schildkrote-pluschfigur-2740045.html Bilo je nešto na https://www.plisani.rs/kategorija-proizvoda/velike-plisane-igracke/
    • Porodiliste "Narodni Front" - Beograd
      Započeo/la Maslina · Objavljeno
      Neko misljenje o doktoru Radomiru Anicicu?
    • Najraniji simptomi trudnoće
      Započeo/la Tea1994 · Objavljeno
      Postovane, ja pokusavam oko 4 meseca da ostanem trudna i ne uspeva. Naravno opterecena Sam time, verovatno zato i nece. Ovaj mesec mi je poslednja menstruacija Bila 29.10. I obicno su tacne na 28 29 Dana. Pocele su grudi ranije da me bole nego inace I bradavice su mi osetljivije. Medjutim vec 4 5 Dana u nazad osecam da sam vruca tj kao da imam temp. I stvarno pre neki Dan Sam imala 37.2, pa sam ponovo merila pa Sam imala 37. I tako se vrti oko 37. Ili 36.9. Da li mislite da je moguca trudnoca. Inace trebam za 3,4 dana da dobijem. I sad me Malo bolucka stomak tj kao neki pritisak vise nego bol. Mozda je to samo zato sto toliko zelim pa Sam umislila simptome.
  • Teme