Skidanje filmova i muzike

odgovora

Objavljeno

A ne znam zašto neće....Maki...daj mi pomogni, nemoj da moram taj program download....ne smijem....

Mogu li kao prije? Šta trebam da radim, ja selektujem link i šta onda?

Selektuješ link i otvoriš ga u novom prozoru, zatim sačekaš ono odbrojavanje i ideš na download free ili slow download ( zaboravila sam kako izbacuje), počinje samo da skida, kad jedan link skineš, sa drugim ponavljaš isti postupak samo što ti treba 35-40 minuta da ti odbroji do novog skidanja... skini kod kuće Crypt pa skidaj biće ti mnogo lakše

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

OK...hvala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad sam pokušala i daje mi opciju download, kad ga tu kliknem komp mi traži da ga sačuvam u poseban folder i da ga skidam preko torenta.... stvarno su nešto menjali....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel može neko da mi kaže kako da skinut crtać narežem na disk? Ili narežem samo ton,ili samo sliku,a nikako mi ne ide oba. U čemu je stvar?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel može neko da mi kaže kako da skinut crtać narežem na disk? Ili narežem samo ton,ili samo sliku,a nikako mi ne ide oba. U čemu je stvar?

Ih, za ovu kombinaciju prvi put čujem, može biti da ti je u nekoj od opcija za narezivanje nešto isključeno, proveri malo. Preko čega režeš?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ih, za ovu kombinaciju prvi put čujem, može biti da ti je u nekoj od opcija za narezivanje nešto isključeno, proveri malo. Preko čega režeš?

Probala sam preko Nero,i realplayer ali na oba isto :blink: Ima li još neki program free

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zna li neko gde moze da se skine "The Twilight Saga-Breaking Dawn"?

Juce valjda bila premijera, a ja sam nestrpljiva... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zna li neko gde moze da se skine "The Twilight Saga-Breaking Dawn"?

Juce valjda bila premijera, a ja sam nestrpljiva... :rolleyes:

Teško da sad imaš da ga skineš, moraš malo da sačekaš, i ako ga nadješ biće ti bioskopski snimak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Teško da sad imaš da ga skineš, moraš malo da sačekaš, i ako ga nadješ biće ti bioskopski snimak.

t23115.gif

A ja hocu odmah! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

t23115.gif

A ja hocu odmah! :lol:

E, ne može :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel zna neko gde mogu da skinem crtani DORA ISTRAZUJE?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel zna neko gde mogu da skinem crtani DORA ISTRAZUJE?

Hehe, i ja sam to trazila, jer ima neka glupa pesmica o mapi koju je mm jedno vreme stalno pevusio :lol: :lol: :lol: , ali nisam mogla da nadjem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel znate mozda i za neki sajt gde mogu da skinem besplatno program za rezanje a da nije trijal vec puna verzija?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel znate mozda i za neki sajt gde mogu da skinem besplatno program za rezanje a da nije trijal vec puna verzija?

Evo ti sajt, uclanis se i polako skidas.. a mozes i da skines Youtube downloader, pa sa Youtuba skidas crtice..tako ja radim..Hard disk mi prepun crtica :lol: ..Sta god te muci oko crtica samo pitaj, apsolvirala sam :D Mozes ih i skidati sa drugih sajtova ali nisu sinhronizovani

za crtice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

serbian forum i piksla forum.Ja tu obično nadjem sve što mi treba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam skoro saznala za jedan super sajt na kome mozete gledati filmove online :) extra je skroz!

Jedino sto zahteva mozillu, ali imate ogroman izbor razlicitih zanrova filmova. Evo linka, pa uzivajte drage moje:

http://www.maturski.net/filmovi/

Ja sam ga memorisala u favourites i kada mi se nesto gleda, samo dva klika do filma a har disk prazan :) milina!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako skidate muziku sa neta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mp3 converter

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dica znam za to,da li ima mozda nesto drugo,jer tu mi jako sporo skida?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li skida još neko filmove ili svi gledaju preko Netfixa i HboGo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja ih često skidam u posljednje vrijeme netflix sam otkazala odma nakon besplatnog perioda od mjesec dana jer mi se nije dalo plaćati nešto što mogu besplatno gledat... a na internetu ima dobrih stranica za gledanje ali mrzim kad usred filma zašteka a i slika je puno lošije no kad se skine film... imam premium na katfile (osvojila ga na nagradnoj igri ali bi ga mogla produžit koliko mi koristi) i s foruma gdje je provjereno di su ljudi prije mene skidali skinem si film ili za djecu crtani kada oćemo nešto sinkronizovano gledati... moderno doba... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.