Skidanje filmova i muzike

odgovora

Objavljeno

e ajde da malo objasnimo....hm, ja sam kinula par filmova preko rapid shera free varijantu i kad hocu da pustim pise da je greska i nista...

torrent mi je bas spor, dobro skidam celu kolekciju asterix crtaca i evo vec dva dana skida.

Kijas u filmove? :lol::lol::lol: hahahaha bas si me nasmejala ovako neraspolozenu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam ovde najveca plavusa, mada sam se skoro malo i prefarbala...nista se ne razumem u kompjutere. Moze li neko da objasni kako npr. neki crtac da skinem sa neta? Probala sam na www.rapidserbia.com ali nisam nista uspela...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam sve skidala sa Zamunde, ali otkad sam otkrila on line gledanje filmova sve sam ostalo batalila. Doduse, nema prevod, ali meni ne smeta. Ako te interesuje adresa je www1.zmovie.tv

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam poprilicno glupa sto se vog tice,zato molim za pomoc...odve je neko spomenuo serbian forum,registrovala sam se,probala da skinem neki fim al je napomenuto da mi fali neka nadogradnja...Sad sam nasla kao opciju serije koje se gledaju uzivo,to mi se svidja al prevoda nema.Dal je to tako ili ppostoji nacin da se namesti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Skinite program Jdownloader. Kad pronadjete linkove filma(ili cega vec) koji zelite da skinete, pokrenite ovaj program, prekopirajte linkove(selektujes sve linkove, pa stisnes COPY ) i linkovi se automatski pojavljuju u programu i pocinje da skida.

Ne znam da li ste me bas razumele. Ako vam nesto nije jasno, slobodno pitajte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zanima me da li neko ima iskustva u radu sa TORRENTom, onim programom za skidanje filmova? Kako to funkcionise, jel nesto komplikovano, jel mnogo sporo?

Hvala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zanima me da li neko ima iskustva u radu sa TORRENTom, onim programom za skidanje filmova? Kako to funkcionise, jel nesto komplikovano, jel mnogo sporo?

Hvala...

Skini m torrent program.

On ti je potreban za skidanje preko torenta. A torrent sajt je najbolji Isohunt. Tu ima svasta. Nije komplikovano. Potrebno je da pronadjes to sto hoces i samo kliknes download. Moze da bude brzo, a moze da bude i sporo. Sve zavisi od broja SEEDera i PEERsa. Broj seedera treba da bude sto veci, a peer sto manji.

Jedan savet: Obavezno citaj komentare pre nego sto resis da skines nesto. Moze da se desi da uopste ne skine to sto si htela.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zanima me da li neko ima iskustva u radu sa TORRENTom, onim programom za skidanje filmova? Kako to funkcionise, jel nesto komplikovano, jel mnogo sporo?

Hvala...

torrent je super za skidanje filmova... ja sam evo u par dana skinula filmove i filmove...

1966888bykl6askzb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sa ovog sajta: www.ahashare.com

filmovi su podeljeni po zanrovima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pomoć molim...

Želim skinuti sljedeće crtane filmove, ali ne uspijevam.

TIMI TIME60365652.jpg

BUMBA bumba.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pomoć molim...

Želim skinuti sljedeće crtane filmove, ali ne uspijevam.

TIMI TIME60365652.jpg

BUMBA bumba.jpg

http://rapidbelgrade.com/index.php?topic=64773.0

ovde u samom dnu imas linkove u jednom kao prozoru,to su epizode oznacis jednu epizodu tj link ides desni klik i odaberes idi na......,kad ovo odaberes onda slow download i cekas 35 sek,i onda skidas,ali kad skine moras smestiti u odredjen folder posto nece odmah da otvori i tako svaku epizodu,evo ja skidam....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pomoć molim...

Želim skinuti sljedeće crtane filmove, ali ne uspijevam.

TIMI TIME60365652.jpg

BUMBA bumba.jpg

http://rapidbelgrade.com/index.php?topic=64773.0

u dnu imas prozor sa nekim linkovima to su ustvari epizode,oznacis i desnim klikom odaberes idi na....,zatim ti se otvori novi prozor i tu odabertes slow dowload,cekas 35 sek i onda skidas,evo ja skinula jednu epizodu i odma mi pustilo u bs playeru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Danka, pokušaću večeras...ako uspijem imaš čokoladu od mene...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Danka, pokušaću večeras...ako uspijem imaš čokoladu od mene...

Jesi li uspela?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jesam, jesam...hvala...

kras-dorina-ledenim-lg.jpg

Kao što sam obećala...

Samo njega definitivno ne zanimaju crtani filmovi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

http://rapidbelgrade.com/index.php?topic=64773.0

u dnu imas prozor sa nekim linkovima to su ustvari epizode,oznacis i desnim klikom odaberes idi na....,zatim ti se otvori novi prozor i tu odabertes slow dowload,cekas 35 sek i onda skidas,evo ja skinula jednu epizodu i odma mi pustilo u bs playeru

E pa Danka pravo si srce......Odoh i ja da pokusam da skinem ove crtace,a ako uspem i od mene cokoladaaaaaaa!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao Danka...... imaš od mene tri čokolade!!!!!! :D :D :D našla sam sve crtaće što mi trebaju :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo moja beba gleda,i bas su debilni crtaci,kao za uzrast od 6m do 3 god,al ona obozava

http://www.ducktv.tv/

Ahahaha....slazem se sa tobom Danka da su debilni,ali stvarnooooo.....i ova moja kokos gleda i uziva,strasno.Ogi obozava Nodija i miran je po pola sata kada mu pustim da gleda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja skidam filmove i serije (desperate housewives i grey's anatomy) i sve sa kickass torrents http://www.kickasstorrents.com/ ... imaju preko 800000 filmova i preko 500000 serija, o muzici da ne pricam.. prevode skinem sa dvx titlovi http://titlovi.com/ i to je to..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li je neko skidao ceo video sa you-tuba? Koji mi program preporucujete?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li je neko skidao ceo video sa you-tuba? Koji mi program preporucujete?

Real player

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

http://rapidbelgrade.com/index.php?topic=64773.0

u dnu imas prozor sa nekim linkovima to su ustvari epizode,oznacis i desnim klikom odaberes idi na....,zatim ti se otvori novi prozor i tu odabertes slow dowload,cekas 35 sek i onda skidas,evo ja skinula jednu epizodu i odma mi pustilo u bs playeru

Jel ovo još funkciopniše? Kod mene nešto neće ili sam zaboravila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel ovo još funkciopniše? Kod mene nešto neće ili sam zaboravila.

Radi, radi, ja baš skinula crtaće, ali ja sam skinula i Cryptload program pa ne moram svaki fajl posebno da skidam već kompletan crtani odjednom :)

Kad skineš taj program, na rapitu selektuj sve delove crtaća ili toga što skidaš i onda upališ crypt i klikneš na direct... sve učita i skida sam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ne znam zašto neće....Maki...daj mi pomogni, nemoj da moram taj program download....ne smijem....

Mogu li kao prije? Šta trebam da radim, ja selektujem link i šta onda?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.