Nedelje trudnoće i termini porodjaja

odgovora

Objavljeno

Termin mi je 29. septembar ali kako ja nosim decu to je negde polovina oktobra :D

Luka je rodjen 10.marta a termin bio 26.februar.

Milan rodjen 12.januara a termin bio 1.januar.

oba puta porodjaj indukovan...isterase ih nekako :D

hahahahahahah ISRERASE IH NEKAKO :D dobra si Respect ;)))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahahahahahah ISRERASE IH NEKAKO :D dobra si Respect ;)))))

Meni je termin 02.09. Nadam se da nam nece biti mnogo vruce :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Termin mi je 29. septembar ali kako ja nosim decu to je negde polovina oktobra :D

Luka je rodjen 10.marta a termin bio 26.februar.

Milan rodjen 12.januara a termin bio 1.januar.

oba puta porodjaj indukovan...isterase ih nekako :D

najjace: "ALI KAKO JA NOSIM DECU" :D :D :D

Meni je tremin 28.sept , al sve nesto imam utisak da ce Tatina Mezimica pre da izadje..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

najjace: "ALI KAKO JA NOSIM DECU" :D :D :D

Meni je tremin 28.sept , al sve nesto imam utisak da ce Tatina Mezimica pre da izadje..

I ja sam imala takav osecaj pa je moj zakasnio 5 dana ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sa srculencetom mi je termin bio 28.08 al sam isla na dogovoren careski pa sam je rodila 20.08 istog meseca 17 toliko je gurala da sam isla na hitnu i zadrzali me jednu noc pa su me pustili posto se malo smirila i rekli ako se ponovi to ili ode voda,prokrvarim,neosetim je vise od 4h da se javim u bolnici a ako je sve ok da se vratim 19 prije 19h i vec ujutru u 9:56 se rodila moja curica

sada mi je termin 3 januara beba je smestena kao i moja curica a kako cemo zavrsiti do kraja neznam,ja bih da idem prirodno a ne carskim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam imala takav osecaj pa je moj zakasnio 5 dana ;)

I ja sam imala taj osecaj koji me nije prevario izletela je ohoo koliko pre i pre nego sto je trebala u 8.mes..inace imas termin na rodjendan mog brata :)

Sve je moguce, videcemo da li me instikt vara :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

...Mi kao i srculende ocekujemo novogodisnje iznenadjenje...termin 31.12..:)..bilo bi lepo da stvarno i bude tada,mada su me vec naplasili kako na velike praznike nikad nema dovoljno lekara pa bude svega i svacega...necu da panicim unapred,neka bude kako biti mora...za sada uzivamo ovako...:D...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi očekujemo curicu,a termin je 29.10.

To nam je prva beba,radujemo joj se...

:wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja i ne znam kad mi je termin dr mi nije rekao a ja zaboravila da pitam a racunanje mi ne ide na ruku pa ako mozete pomozite,zadnju menstruaciju sam imala 03.07.2012 a ciklus mi i nije bas redovan i traje otprilike 31 dan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja i ne znam kad mi je termin dr mi nije rekao a ja zaboravila da pitam a racunanje mi ne ide na ruku pa ako mozete pomozite,zadnju menstruaciju sam imala 03.07.2012 a ciklus mi i nije bas redovan i traje otprilike 31 dan :)

na termin poslednje menstruacije dodas 9 meseci i 7 dana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja i ne znam kad mi je termin dr mi nije rekao a ja zaboravila da pitam a racunanje mi ne ide na ruku pa ako mozete pomozite,zadnju menstruaciju sam imala 03.07.2012 a ciklus mi i nije bas redovan i traje otprilike 31 dan :)

Meni je ovo druga trudnoca, i desilo mi se kao i u prvoj da ultra zvuk pokazuje dve nedelje stariju trudnocu nego kad bi racunala po datumu poslednje menstruacije. Inace mi menstruacije nikada nisu bile redovne. Dr se u prvoj i drugoj trudnoci vodi datumom koji kaze ultra zvuk! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja i ne znam kad mi je termin dr mi nije rekao a ja zaboravila da pitam a racunanje mi ne ide na ruku pa ako mozete pomozite,zadnju menstruaciju sam imala 03.07.2012 a ciklus mi i nije bas redovan i traje otprilike 31 dan :)

Ja mislim 9.04.2013. bar po racunici po kojoj je i meni ispalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nama je doktor rekao da nam je termin 28og januara, ali sam ja nesto brljala oko datuma poslednje menstruacije, i mislim da ce nam se zbog toga termin pomeriti za pocetak februara :) recimo...2-3-4ti...i kad god dosla-dobro dosla!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je termin po uz 12.12.2012. :) , ali prema mojim nekim proracunima trebalo bi kasnije da bude bar oko 15-og. Medjutim, posteljica mi je zrelija 1/2 stepen zrelosti pa je dr rekao da cu se verovatno ranije poroditi. Tako da svako prica svoju pricu a mi cemo cekati pa kad bude :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je termin po uz 12.12.2012. :) , ali prema mojim nekim proracunima trebalo bi kasnije da bude bar oko 15-og. Medjutim, posteljica mi je zrelija 1/2 stepen zrelosti pa je dr rekao da cu se verovatno ranije poroditi. Tako da svako prica svoju pricu a mi cemo cekati pa kad bude :)

Pa gde baš na smak sveta? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa gde baš na smak sveta? :lol:

a ne prognoziraju smak sveta za 21.12 :P:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a ne prognoziraju smak sveta za 21.12 :P:D

Jok,. za 12.12 :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajde ajde necu se raspravljam sa trudnom zenom :D :D :D

Pa ništa, do kakvog smo onda zakljućka došle, vi'š da lažu, ne mogu ni oko datuma da se usaglase. Nismo mi u krivu no oni :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

eto i mene to buni ja sam trudna 25 nedelja i 4 dana i pojma nemam kad ulazim u 7 mesec :) termin mi je 21.10. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

u 7 mesec se ulazi sa 27 ili 28 nedelja ne znam sad tacno :)mada ti je najlakse da racunas po terminu porodjaja. Ja npr.znam da svakog 16-tog ulazim u sled.mesec trudnoce.

Dacha76 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.