Nedelje trudnoće i termini porodjaja

odgovora

Objavljeno

meni je termin 12.6..za sada je decak..ima jos neki mesec da "gulim" sto se kaze... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je 5. jul, jos ne znam pol a bas zelim da ga saznam ^_^ Prva mi je beba i nije mi bitno da li je bata ili seka samo da je zivo i zdravo ali zelim da znam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja cu moju bebu da nazovem po mm, sta god ko rekao od familije, bas me briga... On je ljubav mog zivota, moja najveca podrska i oslonac i ja zelim nase malo blago da se zove Milana, naravno da mi je muzic sav ponosan i naravno da se slozio :)

O Bebo to je bas lepo... Vidi se da se bas volite... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je 5. jul, jos ne znam pol a bas zelim da ga saznam ^_^ Prva mi je beba i nije mi bitno da li je bata ili seka samo da je zivo i zdravo ali zelim da znam :D

Cestitam dendzy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kao prvo pozdrav svima vama,forum je extra.Meni je termin 8aprila mada mislim da ce ovo moje malo cudo i ranije stici i blago receno jedva cekam ali znam razumecete me svi ako vam priznam da me malo i hvata panika :rolleyes: pozic :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pozdrav za sve...nove buduce mame...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kao prvo pozdrav svima vama,forum je extra.Meni je termin 8aprila mada mislim da ce ovo moje malo cudo i ranije stici i blago receno jedva cekam ali znam razumecete me svi ako vam priznam da me malo i hvata panika :rolleyes: pozic :D

Dobro dosla SANDRA NG... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pozdrav za sve...nove buduce mame...

CAO PONOSNA MAMA... :) Javi nam se brzo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je termin 19. juna ali jos uvek ne znam da li je decak ili devojcica,ali to mi i nije vazno..Samo da je zdravo!Inace ovo mi je prva trudnoca...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je termin 19. juna ali jos uvek ne znam da li je decak ili devojcica,ali to mi i nije vazno..Samo da je zdravo!Inace ovo mi je prva trudnoca...

Divnoooo! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Veliki pozdrav svim trudnicama.. Ja sam nova na forumu ali vec u 30 nedelji trudnoce :rolleyes: Jedva cekam da se porodim i prvi put ugledam nasu malu Andjelicu, svaki dan zamisljam taj trenutak, divnoooo. Termin mi je 27 april, i mogu vam reci da koliko god ja jedva cekam taj dan, toliko se i uzasnoo plasim, sve vise i vise kako vreme prolazi :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Veliki pozdrav svim trudnicama.. Ja sam nova na forumu ali vec u 30 nedelji trudnoce :rolleyes: Jedva cekam da se porodim i prvi put ugledam nasu malu Andjelicu, svaki dan zamisljam taj trenutak, divnoooo. Termin mi je 27 april, i mogu vam reci da koliko god ja jedva cekam taj dan, toliko se i uzasnoo plasim, sve vise i vise kako vreme prolazi :rolleyes:

hehe Jovanka pa mi smo em da kazem blizu em su i imena ista :) meni su rekli da nosim devojcicu pa smo isto planirali da joj damo ime Andjela :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je termin 19. juna ali jos uvek ne znam da li je decak ili devojcica,ali to mi i nije vazno..Samo da je zdravo!Inace ovo mi je prva trudnoca...

:lol: hehehee..pa anita ti si samo nedelju danan posle mene,meni je 12.6..to zna da bude pre i posle..i ja do pre nedelju dana nisam znala sta je..ali je onda doca reko decak..meni isto nije bitno nego cisto da znam kako da se obracam tom malom bicu :rolleyes:

i meni prva i bas mi je frka kad pomislim na 12.6 :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: hehehee..pa anita ti si samo nedelju danan posle mene,meni je 12.6..to zna da bude pre i posle..i ja do pre nedelju dana nisam znala sta je..ali je onda doca reko decak..meni isto nije bitno nego cisto da znam kako da se obracam tom malom bicu :rolleyes:

i meni prva i bas mi je frka kad pomislim na 12.6 :blink:

I meni je velika frka,mnogo se plasim jer sam po prirodi veliki panicar :blink: Ne znam kako cu sve to da prezivim,a vreme polako prolazi...Ja se plasim i injekcije a samo kad pomislim :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svim mamama! :))

Moj termin je 17. avgust, dakle, imamo još da kotrljamo...Ne znamo još ko će nam doći, ali smo se pripremili i za jednu i za drugu opciju: Tisa ili Konstantin :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svim mamama! :))

Moj termin je 17. avgust, dakle, imamo još da kotrljamo...Ne znamo još ko će nam doći, ali smo se pripremili i za jednu i za drugu opciju: Tisa ili Konstantin :rolleyes:

Mi smo bas blizu, meni je termin 15.8.!!! :):lol::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeee! :rolleyes:

Ali, kako nam je onda tolika razlika, meni kaže 13+2, a tebi 15+6? :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeee! :rolleyes:

Ali, kako nam je onda tolika razlika, meni kaže 13+2, a tebi 15+6? :blink:

Mislim da to nije bas potpuno tacno. Ja ne znam koji dan u nedelji ulazim u sledecu nedelju, ali uzimam da je to cetvrtkom (sto je vrlo verovatno), jer mi se tada na bebcu menjaju nedelje (kada udjes na sajt). Te nedelje mi se poklapaju sa doktorkinim proracunom. Na ovom tikeru, mislim da mi oko 6 dana zure nedelje. Inace to su to lunarne nedelje, a svekog 15. u mesecu ulazim u sledeci - kalendarski mesec. Tako da 15.2. ulazim u CETVRTI!!!! :):lol: Ala sam ti objasnima, smorila sam te... :blink: Izvini... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma nisi me smorila...Ja se malo gubim s tim danima, nedeljama... :blink:

Ja u kalendarski mesec ulazim svakod desetog, tako da, juče je počeo četrvti....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma nisi me smorila...Ja se malo gubim s tim danima, nedeljama... :blink:

Ja u kalendarski mesec ulazim svakod desetog, tako da, juče je počeo četrvti....

Zar ti nije onda termin 10.8.? Tada bi imala punih devet meseci. Mada, termin se gleda uvek sa desetak dana odstupanja. Na svakoj sledecoj kontroli bi trebali da nam potvrdjuju termin, tako da cemo do avgusta znati... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zar ti nije onda termin 10.8.? Tada bi imala punih devet meseci. Mada, termin se gleda uvek sa desetak dana odstupanja. Na svakoj sledecoj kontroli bi trebali da nam potvrdjuju termin, tako da cemo do avgusta znati... :)

Termin je jedina stvar oko koje su se svi složili, bukvalno u dan...i doktorka, i svi sajtovi, a i ja sam kad sam prvi put računala došla do tog datuma :rolleyes:

Ali, da, ko zna šta će reći svaki sledeći UZ, tako da ni ne razmišljam previše o tome :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni termin stoji od pocetka do sad znaci sve stima od pocetka kako su odredili termin nigde ne seta ipo racunici i po uz :) i po svim sajtovima i po svemu mi je 16.maj ja to brojim tako da svakog 16.udjem u novi mesec ovo za nedelje me jako buni...i nema sta da pogresim :)

Divno, Milice, maj je fantastičan! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moj termin je po svima i po sajtovima 12-ti mart, samo po mom doktoru 24-ti... I sad ko li je u pravu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kao prvo pozdrav svima vama,forum je extra.Meni je termin 8aprila mada mislim da ce ovo moje malo cudo i ranije stici i blago receno jedva cekam ali znam razumecete me svi ako vam priznam da me malo i hvata panika :rolleyes: pozic :D

Jeej i mi smo tu negde 8-9 april :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moj termin je po svima i po sajtovima 12-ti mart, samo po mom doktoru 24-ti... I sad ko li je u pravu?

Verovatno sajtovi :blink: šta dr. zna :P Milenice pa UZ šta ti kaže, to ti je to, mani sajtove...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.