Plavuse vs. crnke

odgovora

Objavljeno

My heart, ova smedja mi se mnogo vise svidja... I lepo ti dolaze oci do izrazaja... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

juce sam farbala izrastak pa sam odmah prefarbala celu duzinu i sad sam nekako vise med plavusa :) znate na sta mislim,ali poalko cu da kupujem tamniju farbu,nijansu po nijansu,pa cu na kraju izvuci smedju,zezaju me pramenovi,izbijace dok ne izrastu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

My heart, ova smedja mi se mnogo vise svidja... I lepo ti dolaze oci do izrazaja... :rolleyes:

Slazem se :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maj h'rt lepo ti stoji i jedna i druga boja,ali ja glasam za smeđu :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maj h'rt lepo ti stoji i jedna i druga boja,ali ja glasam za smeđu :rolleyes:

Prodna boja... :)

I ne menjam... Suzdržavam se od šatiranja... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

My heart, smeđa definitivno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam,bice to dug put do povratka moje lepe smedje kose,ali mislim da ce vredeti...Mislimda sam negde u dubini duse i sama zelela da se vratim u prirodnu boju,ali mi je trebao okidac da to i uradim..(zvucikaod acu da se,ned aj Boze,upucam,ali necu,znate sta hocu da kazem) :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prirodna boja je zakon ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam imala sve boje na kosi, sem naravno, zelene, pink i tako to... Prirodna mi je smedja, bila sam šatirana, crnka, crvenka, plavka i tamno braonka. Sad imam opet pramenove i mislim da mi to nekako najbolje "leži".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam imala sve boje na kosi, sem naravno, zelene, pink i tako to... Prirodna mi je smedja, bila sam šatirana, crnka, crvenka, plavka i tamno braonka. Sad imam opet pramenove i mislim da mi to nekako najbolje "leži".

Pa kad imaš kose za dve glave i ja bih tako menjala... Ovako promenim dve boje i budem ćelava tetka :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa kad imaš kose za dve glave i ja bih tako menjala... Ovako promenim dve boje i budem ćelava tetka :D

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

My heart, ubjedljivo prva fotka, super ti stoji smedje.

A de ćemo mi što nismo ni plavuše ni crnke?

:P

E da znas. :lol:

Ja sam imala sve boje na kosi, sem naravno, zelene, pink i tako to... Prirodna mi je smedja, bila sam šatirana, crnka, crvenka, plavka i tamno braonka. Sad imam opet pramenove i mislim da mi to nekako najbolje "leži".

E ovo bi bio moj bukvalan post.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ju,vi ste me nahvalili a ja nisam ni gledala. Hvala vam zene.Ofarbala sam se u svetlo smedje,jos izbijaju pramenovi,pa lici na plavu,ali polako,kad izrastu pramenovi bice lepo,malo je svetlija od moje prirodne,al izgleda bas prirodno,kad se budem slikala stavim sliku da me vidite. :rolleyes: lepa sam... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prirodna boja je zakon ;)

Slazem se. Meni je prirodno svetla kosa i ne bih je farbala, dok ne osedim, a ni onda mozda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene mirodjije (primetih da me u poslednje vreme ima na sve vise tema, baljda polako razvijam zavisnost od foruma :) )...

Isprobala sam crvenu, plavu, crnu, satiranu, teget pramencice, roze pramencice, pramencice u vise boja (od belih, preko plavih, svetlo smedjih, crvenkastih do cokoladnih) i na kraju se uvek vratim na svoju boju, kestenjastu jer je ubedljivo najbolja za mene...dakle, Ivancica rece da je prirodna boja zakon, a ja se slazem i tvrdim isto .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sa 15 godina sam se prvi put ofarbala, tj pola kose sam ofarbala u vaterno crveno, a odozgo je padala moja smedja kosa :lol: . To sam nosila godinu-dve i onda prelazim u plavuse...i tako nekih 5-6 godina i sine mi ideja da se ofarbam u crno....probam ja to, uzas, bledo lice, plave oci a crna kosa, katastrofa, posle 2 meseca se farbam u smedje i jos 2 meseca i izvucem plavo. Vise nikad ne experimentisem, definitivno ostajem plava uvek :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Obzirom da sam se dosta farbala i da sam izmedju ostalih boja bila i plava i crna, mislim da mogu da odgovorim iz svog ugla :)

Mene su ljudi kao plavu, a posebno kad sam furala pramenove, jednostavno dozivljavali kao mnogo prijemciviju. Cesce su mi se obracali ljudi na ulici za neko pitanje, pomoc, i posto setam kucu, prosto za caskanje. Ljudi iz firme koji me znaju u svim varijantama, su mi rekli da izgledam toplije, otvorenije, neznije, cak su i koleginice sa kojima sam na zdravo cesce zapocinjale razgovor sa mnom. Prijateljice i prijatelji su mi svi govorili da mi je lepsa tamna kosa, ali kad sam se ofarbala i oni su rekli da im se bas svidja, i da im delujem veselije.

Kao crnu, svi me dozivljavaju kao ozbiljniju i mozda grublju osobu. Na poslu bih rekla da ta boja daje neki stav i pokazuje odlucnost, tako mi se cini po prijemu sto nadredjenih, sto mojih koleginica i kolega. Na ulici, nepoznati ljudi su mi malo manje prilazili, cak i kad setam kucu. Prijateljice su mi uglavnom sve rekle da sam tako lepsa, i cak da sam to ja, kako god to treba da shvatim.

Boje izmedju, crvena i smedja, na meni nikada nisu izazivale neke bas konkretne reakcije, uglavnom je bilo nesto u fazonu:"Aha, ofarbala si se..."

Kao crnka i kao plavusa, uvek sam ostavljala jaci utisak.

Sto se tice mog supruga, on tvrdi da sam mu najlepsa kao crnka, ali ne onako teget crna, vec kad se ofarbam najtamnijom braon. Mada, nisam primetila da mu se nisam svidjala sa pramenovima, ili kao plavusa. Ipak muskarci vise reaguju na plavo ;)

MamaNataša voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.