Plavuse vs. crnke

odgovora

Objavljeno

Legendo...tacno znam koja ti je boja kose...onu sto zena moze samo da pozeli :)

Da znas :) :) :) ,sve boje primim iz prve!

Plava,crna ili koji vec dugin spektar boja...najprimecenija sam kad je uredna,isfenirana i zdrava :D

E svaka cast za kometar! :) :) :)

b0805.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prirodno sam svetlo smedja a farbam se u crno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prirodno sam svetlo smedja a farbam se u crno.

i nemoj da menjas ...savrseno ti stoji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bila plavusa, sada sam crnka hehhe..mislim da cu ostaviti sada svoju prirodnu boju kose, koja je tamno smedja..prirodno je ipak najbolje :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bila plavusa, sada sam crnka hehhe..mislim da cu ostaviti sada svoju prirodnu boju kose, koja je tamno smedja..prirodno je ipak najbolje :lol:

to je tacno..i ja se nikad ne bih farbala ali sma gotovo seda,rano sma pocela da sedim i plavo je bilo najbolje resenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima li ovde mesta za crveno-kose........nefarbana.....

I da dodam da su plavuše atraktivnije.....i podjednako lepe kao brinete....crnke.......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo jedne crnke....moje misljenje je da su plavuse i crnke u privlacnosti potpuno jednake....ali da je kosa lepa i isfenirana....jao mogla bi malo da svratim do frizerke da se osvezim....mislim da je to jedno od najlepsih osvezenja za zenski pol....:))))))jel se slazete?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima li ovde mesta za crveno-kose........nefarbana.....

Auuuu, nefarbana crveno kosa.... hot baby hot...

jao mogla bi malo da svratim do frizerke da se osvezim....mislim da je to jedno od najlepsih osvezenja za zenski pol....:))))))jel se slazete?

Ako je na devojci sve kako treba a nosi zbun na glavi... Ne verujem da moze da ostavi lep utisak...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Auuuu, nefarbana crveno kosa.... hot baby hot...

Ako je na devojci sve kako treba a nosi zbun na glavi... Ne verujem da moze da ostavi lep utisak...

Potpisujem :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uvek sam slusala price da neke zene bolje prolaze u zivotu zato jer imaju odredjenu boju kose.koliko je to istinito?kakva su vasa iskustva?generalno govoreci svi znamo da muskarci,,mnogo vise vole plavuse...neki pak vise vole crnke....licno sam plavusa i volim svoju boju kose..i mnogo puta mi je ta boja kose otvorila vrata za razne stvari...

Stvar individualnosti...Bitno je da je sto prirodnije...Licno sam crnka i volim svoju boju kose,mada bila sam ofarbana u svim mogucim bojama,ali mi se najvise svidja kako mi crna boja stoji!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

UH...nisam imala jos jedino...nema te boje kose :lol:

U svom vrlo burnom hip-hop pubertetu sam imala kratku (veci deo zivota sam imala jako kratku kosu),od izblajhane,tirkizno plave,ljubicaste...nema te boje koja nije bila na mojoj glavi.

....

Plava,crna ili koji vec dugin spektar boja...najprimecenija sam kad je uredna,isfenirana i zdrava :D

Sve mi je ovo poznato ;)

Farbam se u plavo i bolje prolazim kad napravim neku glupost, vadim se da sam dugo 'plava' _ molim, bez uvrede, prave plavusice B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

prirodna boja, ako je se dobro secam, mi je svetlo smedja....jako dugo sam plava...ali bas plava.

Ja generalno mislim da je lepa zena , lepa zena i da nema veze sa bojom kosom. Naravno shmek igra glavnu ulogu I raspolozenje.

Ako sam dobro raspolozena, moze da mi je kosa neofarbana i podignuta na vrh glave u pundju, ne utice mi kosa na to... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i nemoj da menjas ...savrseno ti stoji

Hvala lili! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prirodno sam tamno smedja i trenutno se ne farbam niti planiram.

Imala sam jedno vreme pramenove, farbala se u nijansu svetliju od svoje, u nijansu malo tamniju. Nikada nisam otisla predaleko jer ne volim neprirodne boje i prevelike razlike od obrva ili ostatka malja po telu...

Sto se tretmana tice- pa recimo da sam prevelika feministkinja da bih dozvolila da me iko drugacije tretira zbog izgleda ili boje kose. Mm kaze da su njegove kolege kad su me upoznali prokomentarisali da sam autoritativna i atraktivna, ali ne tip "dame u nevolji" kakvom su me neki zamisljali. Upravo je to utisak kom tezim: snazna zena. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prirodna mi je boja bolesnog miša. Moja mama ima kestenjastu boju kose, a tata mi je pepeljasto plav, e a ja kad se pomešaju te dve e to je moja boja. Nešto tamno gadno sivkasto braon. Tako da se farbam u plavo jer mi to otvara ten, sa tamnom bojom kose izgledam bledo kao duh, samo oči vire. Tako da uvek radim pramenove i farbam se u svetlu boju. Primetila sam da se ljudi znaju ponekad da se postavljaju sa predrasudama o glupim plavušama, ali kad progovorim te predrasude brzo ispare :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Primetila sam da se ljudi znaju ponekad da se postavljaju sa predrasudama o glupim plavušama, ali kad progovorim te predrasude brzo ispare :D
:P :P :P

narcisu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prirodna mi je boja bolesnog miša. Moja mama ima kestenjastu boju kose, a tata mi je pepeljasto plav, e a ja kad se pomešaju te dve e to je moja boja. Nešto tamno gadno sivkasto braon. Tako da se farbam u plavo jer mi to otvara ten, sa tamnom bojom kose izgledam bledo kao duh, samo oči vire. Tako da uvek radim pramenove i farbam se u svetlu boju. Primetila sam da se ljudi znaju ponekad da se postavljaju sa predrasudama o glupim plavušama, ali kad progovorim te predrasude brzo ispare :D

Kikiriki kakva je to boja bolesnog misa?Hahaha sasava si skroz!!!t05112.gif Jel ovako nesto?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nv-021205.jpg

Pre ovako nešto :lol: :lol: :lol: ali bukvalno, to je ta boja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kikiriki kakva je to boja bolesnog misa?Hahaha sasava si skroz!!!t05112.gif Jel ovako nesto?

Kazem ja da je smesan lik... :P :P :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E draga moja, da sam htela da me tako ofarbaju, pa ne bi znali :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nv-021205.jpg

Pre ovako nešto :lol: :lol: :lol: ali bukvalno, to je ta boja.

Super boja sto se zalis! :P:lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma, crnke su zakon. :P :P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.