Plavuse vs. crnke

odgovora

Objavljeno

Meni je prirodna kosa boje meda. I ne farbam se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je prirodna kosa boje meda. I ne farbam se.

Wow pa ni ja se nebih farbala da imam tu boju. To je baš retko. Još ako ti je kosa gusta, ja ti zvanično zavidim ! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad mi opada zbog dojenja, pa i nije tako gusta, ali ne zalim se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja prirodna je tzv. srednje plava, to mu dodje na neku boju zita, najsvetlije smedja, nesto bas izmedju... Ali kako je sa platinasto plave na tu boju potamnela sa moji 13-14godina, ja sam se jako brzo sa 17 vec vratila plavusama :)

Inace je do pre dva meseca bila do struka, a sad sam se u trudnoci osisala na kratko :)

Mada posto raste kao blesava brzo ce ona da se vrati na neku duzinu za koji mesec :)

Ja volim plavuse... I muz mi je gotovo plav, svetlo, svetlo smedj...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ovo su moje faze zadnje dve godine......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

et9-andjeo.jpg
u8y-andjeo.jpg
7wr-dudina.jpg
ovo su moje faze zadnje dve godine......

Ova treća definitivno :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

et9-andjeo.jpg
u8y-andjeo.jpg
7wr-dudina.jpg
ovo su moje faze zadnje dve godine......

treca definitivno!!!!!boja je extra i exra ti stoji!!!nikako plava!!!daje ti totalno drugi look.ne da ti lose stoji, posto si lepa, a lepim ljudima sve stoje, vec ti daje neki drugi fazon...a ova treca je vrh!!!moje misljenje.... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ova treća definitivno :rolleyes:

treca sam definitivno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

treca definitivno!!!!!boja je extra i exra ti stoji!!!nikako plava!!!daje ti totalno drugi look.ne da ti lose stoji, posto si lepa, a lepim ljudima sve stoje, vec ti daje neki drugi fazon...a ova treca je vrh!!!moje misljenje.... :rolleyes:

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

et9-andjeo.jpg
u8y-andjeo.jpg
7wr-dudina.jpg
ovo su moje faze zadnje dve godine......

ne, nemogu da se odlučim. Prva za upoznavanje sa nekim strava tipom za ozbiljnu vezu, druga za lud provod a treća za razgovor za posao za neku super opasno ozbiljnu firmu. Glasam za sve tri ali u različito doba dana. :lol: :lol: :lol: Znači od 9-5 treća od 5-10 prva a od 10 do zore druga :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne, nemogu da se odlučim. Prva za upoznavanje sa nekim strava tipom za ozbiljnu vezu, druga za lud provod a treća za razgovor za posao za neku super opasno ozbiljnu firmu. Glasam za sve tri ali u različito doba dana. :lol: :lol: :lol: Znači od 9-5 treća od 5-10 prva a od 10 do zore druga :lol:

E da ti kazem ja sad vakoooo.Druga je bila kada sam upoznala ovog mog nesrecnika i videh ja da on misli da sam ja neka ..... uzeh ja i ofarbam se u prvu i eto desi se ljubav,a sto se tice trece obozavam tu boju jer deluje kao da je moja prirodna i cudna je boja kada me vide uzivo.Tako da si pogodila koliko mogu da vidim :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E da ti kazem ja sad vakoooo.Druga je bila kada sam upoznala ovog mog nesrecnika i videh ja da on misli da sam ja neka ..... uzeh ja i ofarbam se u prvu i eto desi se ljubav,a sto se tice trece obozavam tu boju jer deluje kao da je moja prirodna i cudna je boja kada me vide uzivo.Tako da si pogodila koliko mogu da vidim :) :) :)

Pa, znači , namazana si srce malo samo tako. Privukla si mu pažnju na sexy plavojku, pa si ga onda zbunila crnom i stavila mu do znanja da si riba za ženiti. A sad si u svojoj omiljenoj boji a on je pečen hi hi hi B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa, znači , namazana si srce malo samo tako. Privukla si mu pažnju na sexy plavojku, pa si ga onda zbunila crnom i stavila mu do znanja da si riba za ženiti. A sad si u svojoj omiljenoj boji a on je pečen hi hi hi B)

:P :P :P xoxoxoxoxoxoxo pa tako nekako....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

et9-andjeo.jpg
u8y-andjeo.jpg
7wr-dudina.jpg
ovo su moje faze zadnje dve godine......

Treca, prva pa druga! Nekako mi najprirodnije izgledas na trecoj!

Ja sam bila svih boja i dezena, i najvise mi odgovara moja prirodna boja, mada svi kazu da mi indigo-crna super stoji!

Vise sam za crnke, jer se danas svako farba u plavo! Nemam nista protiv plavusa koje znaju da nose i njeguju svoju kosu, ali takve su nazalost rijetke! Volim da vidim takvu zenu, djevojku i da se okrenem za njom, kao da sam musko :lol: ! Nadam se da nisam nikog uvrjedila!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne, nemogu da se odlučim. Prva za upoznavanje sa nekim strava tipom za ozbiljnu vezu, druga za lud provod a treća za razgovor za posao za neku super opasno ozbiljnu firmu. Glasam za sve tri ali u različito doba dana. :lol: :lol: :lol: Znači od 9-5 treća od 5-10 prva a od 10 do zore druga :lol:

slazem se!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

UVEK GLASAM ZA CRNKE!iako sam plavusa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Srce malo,prva i treca su savrsene,super ti stoji i jedna i druga boja.Eto kako se zena promeni promenom boje kose..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A de ćemo mi što nismo ni plavuše ni crnke?

:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

My heart po meni plava tako da ja glasam za plavu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

My heart, plava :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Myheart meni se vise svidja tvoja prva slika :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Myheart meni se vise svidja tvoja prva slika :rolleyes:

:rolleyes: I meni,to mi je maturska iz srednje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni si slatka na obe slike... Nisam ti od pomoci. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni si slatka na obe slike... Nisam ti od pomoci. :D

:D hvala! ma,najgore sto ja ne znam sta hocu-jedan dan mi se jako svidjaju slike na kojima sam plava,a drugi dan mi se uopste ne svidjaju i tad pozelim da se odmah vratim u prirodnu boju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.