On-line shopping

odgovora

Objavljeno

hehehehe....Mene zanîma onaj sto podize grudi... Ja mislila da ga kupim najvise zbog kicme jer meni je kriva kicma i non stop idem ko stara baba ,zato me i bole ledja i glava... Scva sam poremecena...

BORJANA SVAKA CAST ZA KOMPLIMENT ZA SANJINU SVEKI !

Da je pitam pa da ti javim? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da je pitam pa da ti javim? :lol:

HEHEHEHEHE AJDE !!! :lol::lol::P:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne, ne, nemama poverenja u to, samo uživo... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Već neko vreme pregledavam sajtove koji nude online poručivanje i kupovinu odeće i opreme za bebe.

Neki su domaći, neki strani.

Ali iskreno, malo me je frka. Da li će doći u komadu? Da li će uopšte doći, ako traže plaćanje unapred? I sl.

Da li je ušteda stvarno tolika? Ako su strani sajtovi u pitanju, kakve su procedure? "Rupe u zakonu" za koje ne znam?

Da li neko od vas ima iskustva u ovome? I kakva?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima svega i svačega. Uvek treba na stranim sajtovima pročitati shipping policy, pročitati koliko uošte košta shipping & handling.

No, dosta stranih sajtova NE isporučuje kod nas. Npr. ako bi poručivala sa Amazona, oni isporučuju knjige, ali najveći deo garderobe i opreme ne.

Takođe, moraš voditi računa o načinu pošiljke. Ako bi izabrala neku od ekspresnih, onda ti to ovde kod nas preuzima neka od privatnih špediterskih firmi i traži boga oca da platiš da bi primila pošiljku.

Ono što sam ja uradila pre nego što mi se dete rodilo, sa prijateljicom iz USA sam se dogovorila i pokazala joj otprilike šta mi treba, i ona je to sve lepo kod njih kupila i poslala mi.

Potrošila je oko $200 na garderobu i shipping je koštao oko $70. Međutim, kad sam sve preračunala, to je i dalje bilo skoro duplo jeftinije nego da sam sve to ovde pokupovala. Imala sam garderobe za prvih 6 meseci kompletno + deo stvari je nosio i do godinu dana. Sve su bile Carter's i Gerber stvari za decu. Fine su, lep pamuk, a takođe kod njih prejeftine.

Eto, to je moje iskustvo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo, neke devojke su svoja iskustva iznela i ovde i odnose se generalno na kupovinu preko neta On-line shopping

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala devojke! :) Sad ću da gvirnem na temu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sa ebay-a sam kupila jedno 100 proizvoda sigurno...sto garderobe sto ostalih stvarcica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne kupujem "second hand" (ako je to Limundo) ali konkretno od radnji koje imaju svoje web stranice svakodnevno! Preko e-bay-a sam narucivala par puta, nove proizvode- maloj Lego kocke, bebi gnezdo, visekratne pelene isl. U sustini izguglam pa gde mi je jeftinije tu kupim. Verujem potpuno svim ovdasnjim stranicama i nikada mi se nikakva neprijatnost nije dogodila ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa i ja na ebay-u samo novo!!!

ali kad vec neke marke znas, ne mozes da pogresis.

i prodala sam na ebay-u dostaaa....pre ovog leta bila sam se time bavila od kuce :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se skoro desilo da sam porucila preko dody shopa plavu hranilicu a poslali mi belu sa sarenim krugovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi prodajemo online preko Limunda,kompjutere i komp.opremu... U zadnje vreme ima bas dosta narudzbina,placaju pouzecem,nismo imali nikakvih zalbi.

A desilo se da nam je neko pre par dana narucio nesto sa Kosova,i ladno kao niko ne nosi pakete tamo... Meni je malo bezveze,sta uradi politika... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam narucivala stvari preko http://www.zillymonkeystore.com/servlet/StoreFront

Volim Paul Frank stvari :)

Ti ko moja zaova :lol: I ona obozava da za nase dete kupuje Paul Frank... Steta sto je meni cesto to malo decacki dizajn (klasican kroj majica isl) pa i ne iznosimo ih puno :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stalno visimo na eBay i cesto kupujemo stvari. Dosada nemam zamerki,upravo trazimo sediste za auto,posto je na eBay jeftinije do 100e. Mi kupujemo na nemackom eBay,svajcarski nema tu ponudu koju ovi imaju. Sada i mi treba da prodamo jedan krevet i to cemo preko interneta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ti ko moja zaova :lol: I ona obozava da za nase dete kupuje Paul Frank... Steta sto je meni cesto to malo decacki dizajn (klasican kroj majica isl) pa i ne iznosimo ih puno :rolleyes:

:lol: A gdje kupuje tvoja zaova Paul F? Ja imam djecaka :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E za decake je super, posebno stvarcice za bebce- portikle, bodici I zezalice za hranjenje.

Zaova- odakle ih ne donosi! Ovde ima PF stvari u radnjama (ja sam u Cardiffu I Bristolu nailazila dosta), al zaova mislim da joj je par puta donela iz Dubaija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi prodajemo stavri preko anibis ,tu ima svega i svacega BUKVALNO.. Nasli smo dosta toga jeftinog... Sajt je super..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam uvek za on line kupovinu,em sto se nadje jeftinije nego u radnjama em sto stigne kuci na vrata.Iskreno receno nikada nisam imala ni jedan jedini problem sa kupovinom niti placanjem a kupila sam mnogo stvari,i uvek sam kupovala nove stvari,jedino sto mi se desavalo da porucim oni nemaju to ili takav model al me zovu i jave mi to,moje je da odlucim da li cu da kupim neki drugi model ili otkazem porudzbinu.Vecinu stvari za stan kad smo ga kupili smo kupili peko neta,tipa plazmu,mini liniju,dvd,kompjuter,pa uz te krupnije stvari sam narucivala peglu,mikser,fen za kosu,sve stigne na vrata platis kad stigne i do sada evo vec vise od 2god sve radi kako treba kuc kuc ne ureklo se.Takodje i kad smo dobili bebca kupil smo kolica,stolicu za hranjenje,pre neki dan sanke i jos mnostvo stvari.mogu samo da kazem zivila on line prodaja :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nama su juce stigla decija kolica i savrsena su.Porucili smo ih na -myToys.de-. U roku od tri radna dana kolica su stigla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam kupovala neke super bodice i majcice sa super natpisima preko sajta www.coolbeba.com i sve je bilo ok . poslali robu a ja platila kuriru kad je doneo kuci . i kvalitet je bio odlican, sve kao sto pise :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Obozavam on line kupovinu,puno toga smo kupili preko Sve za kucu.com cak i autosediste i prezadovoljna sam i uslugom i kvalitetom,strasno su korektni!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne bas nesto.. mm cesto prati na limundu oko tehnike i tako toga-vezano za stampace, laptopove...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma Limundo je zakon :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.