Nepravilan položaj bebe

odgovora

Objavljeno

Bila sam kod doktora i rekao mi je da mi je beba uvek u istom polozaju koji se naziva ZADAR.Bebina glavica nje okrenuta ka materici nego beba stoji u poprecnom polozaju.

Ja sam u 28 nedelji trudnoce.ima li ovde potrebe za strah i sta je potrebno ciniti???

HVALA UNAPRED

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod mene totalno ista situacija!Dr.mi nije nistra rekla,ali se ne brinem-jos.Moze se okrenuti zadnjeg dana,a na netu se mogu naci vezbice koje pomazu o tome-npr.sto vise budi na kolenima i rukama "cetvoronoske",tako stomak visi i neznam kao ali pomaze.Moja drugarica je imala isti problem i bebac se okrenuo zadnje nedelje pred porodjaj... Nemoj se brinuti... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na zadnjem UZ sam saznala da se bebica pravilno okrenula i smestila u položaj za radjanje..čula sam da se ti nepravilni položaji bebice mogu ispraviti vežbicama, a u krajnjem slučaju i babica na samom porodjaju može pomoći bebi da se okrene...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cao svima... ja sam cula da kad se slusalice (naravno upaljena muzika)stavljaju na dno stomaka beba moze da se vrati, ne znam koliko je tacno ali znam da ne boli ;) pa ne mari probati ;);)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cao svima... ja sam cula da kad se slusalice (naravno upaljena muzika)stavljaju na dno stomaka beba moze da se vrati, ne znam koliko je tacno ali znam da ne boli ;) pa ne mari probati ;);)

izgleda sasavo, ali vredi pokusati :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa sta vi mislite hoce i beko malo da djuska :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.