Simptomi vanmaterične trudnoće

odgovora

Objavljeno

Vanmaterična je...uh, sad ću u bolnicu.

Kiki, žao mi je. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vanmaterična je...uh, sad ću u bolnicu.

:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kiki drži se....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Molim vas za pomoc, trebala sam da dobijem mecu 8 jula a danas je 18- ti. i prokrvarila sam... uplasila sam citajuci predhodne poruke.. nisam radila betu trebala sam danas ali sam samo zakazala kod doktora pregled? da li je moguce da je to vanmatericno ili kako je jedna od predhodnih napisla spontani? nocas kad sam legla srce mi je lupalo kao ludo.. ne mogu da verujem a tako saM SE RADOVALA :'( po prvi put mi kasni i mislila sam da je to to (

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Molim vas za pomoc, trebala sam da dobijem mecu 8 jula a danas je 18- ti. i prokrvarila sam... uplasila sam citajuci predhodne poruke.. nisam radila betu trebala sam danas ali sam samo zakazala kod doktora pregled? da li je moguce da je to vanmatericno ili kako je jedna od predhodnih napisla spontani? nocas kad sam legla srce mi je lupalo kao ludo.. ne mogu da verujem a tako saM SE RADOVALA :'( po prvi put mi kasni i mislila sam da je to to (

Cekaj, jel tebi test bio negativan ili se varam? Nemoj odmah da pomisljas na najgore..sto bi sad to bila bas vanmatericna..

AKo je test bio negativan i samo ti kasni, verovanto nisi ni bila trudna uopste, moze da kasni iz milion razloga..a ako je bio pozitivan a ti si u medjuvremenu dobila, znaci da je verovatno bila biohemijska trudnoca..i to nije uopste nista opasno, kao sto je vanmatericna..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, da li je beta 8 u redu za jedan dan kasnjenja menstruacije? Da li je to trudnoca?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.