Rana trudnoca posle CR

odgovora

Objavljeno

Mm ima slucajeve zena sa 7 carskih i nista im nije falilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moja komsinica je upravo sada u 7om mesecu trudnoce i nosi trece dete,a prethodna dva je rodila carskim.Drugo dete je rodila u 8om mesecu,bilo je problema,ali sve je proslo kako treba.Ova beba sada lepo napreduje,radila je i amniocentezu jer sada ima 37godina.Verujemo da ce sve biti ok,sto zelim i tvojoj sestri,ali ne znam sta da kazem zbog te totalne anestezije,pre to moze biti problem,nego carski rez...Najbolje da se posavetuje sa jos nekim dobrim ginekologom.sRECNO! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Andjelce,moja kuma je imala carske I-1.2006., II-4.2007. , III-9.2008.

I sve tri trudnoce su joj bile ok. Ne verujem da ta operacija moze nesto lose da utice na trudnocu. Bice to sve ok,ne brini.Ici ce ona svakako kod dr pa ce joj on sve lepo reci.

bojanans voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenice dobro vece.. Pre 7 meseci sam imala CR i opet sam trudna evo vec 3 meseca.. zanima me da li neka zna da li moze u tako  kratkom roku da se opet radi cr ili mora prirodno jer je takoreci rana "sveza".. razmak  ce biti godinu  dana od prvog cr...carski je radjen iz med razloga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenice dobro vece.. Pre 7 meseci sam imala CR i opet sam trudna evo vec 3 meseca.. zanima me da li neka zna da li moze u tako  kratkom roku da se opet radi cr ili mora prirodno jer je takoreci rana "sveza".. razmak  ce biti godinu  dana od prvog cr...carski je radjen iz med razloga

Nakon tako kratkog perioda nije preporučljiv prirodan porođaj i mnogo je veća verovatnoća da će biti ponovo cr, jer je rana "sveža" i postoji rizik od rupture. 

Zuza voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.