Avatar

odgovora

Objavljeno

Paaaa, iskreno, malo je freaky, nemaš oči :o

Paaa...to je maskaaaaa.... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ja ni ne vidoh dosad... Deluje ko začaran krug ;) Nije loš, samo boja nije tvoja.

:lol:

daaaaaaaaaaa ;)

:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zasto ne uspevam da promenim avatara,ja odem na moje kontrole i sve bude ok,na kraju opet onaj stari.zbog cega?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zasto ne uspevam da promenim avatara,ja odem na moje kontrole i sve bude ok,na kraju opet onaj stari.zbog cega?

Probaj da sada klikaš desni taster miša i opciju Reload,učitaće ti novi avatar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma jok,nema sanse. :(<_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma jok,nema sanse. :(<_<

Ja vidim novi avatar. Ovako, ako neće na Reload, zatvori sve prozore, odi na Tools - Clear Recent History - sve označi i obriši, trebalo bi da vidiš posle toga novi Avatar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zasto kad promenim avatar, u mojim kontrolama stoji onaj novi,a posle kad postavljam post i dalje vidim stari? :huh::unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zasto kad promenim avatar, u mojim kontrolama stoji onaj novi,a posle kad postavljam post i dalje vidim stari? :huh::unsure:

Desnim klikom miša stisneš reload...tada bi trebalo da se pojavi..ako ni tada ne bude ništa...onda treba da brišeš istoriju...to Suncokret zna bolje da objasni... :D

P.S. ja vidim tvoj sexy avatar... B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne uspeva mi,upomoccccccccccc ili cu da se m0921.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne uspeva mi,upomoccccccccccc ili cu da se m0921.gif

Ženska u brusu sa dve fotke jer to novi avater? Ako jeste, jesi ga pormenila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja vidim novi avatar. Ovako, ako neće na Reload, zatvori sve prozore, odi na Tools - Clear Recent History - sve označi i obriši, trebalo bi da vidiš posle toga novi Avatar.

Evo šta možeš da probaš pa da ga "vidiš"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da novi je sa devojkom u brusu,ali ne mogu da razumem sto ne mogu ja da vidim,a sve sam uradila kao sto ste mi rekle. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da novi je sa devojkom u brusu,ali ne mogu da razumem sto ne mogu ja da vidim,a sve sam uradila kao sto ste mi rekle. :(

Ja sam neki dan menjala avatar i tek nakon 2-3 dana se "primio" :lol: Tj tek sam ga onda videla, u medjuvremenu mi je bio onaj moj stari ali onako razvucen. Nista nisam radila, posle par dana se poceo normalno pojavljivati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam neki dan menjala avatar i tek nakon 2-3 dana se "primio" :lol: Tj tek sam ga onda videla, u medjuvremenu mi je bio onaj moj stari ali onako razvucen. Nista nisam radila, posle par dana se poceo normalno pojavljivati.

Daaa i meni je sad razvucen,sacekacu par dana i ja da vidim da li cu da ga i ja vidim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Daaa i meni je sad razvucen,sacekacu par dana i ja da vidim da li cu da ga i ja vidim.

Ja i dalje vidim tvoj stari tako razvucen. Ma bice sutra, prekosutra ok, tako je i meni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja i dalje vidim tvoj stari tako razvucen. Ma bice sutra, prekosutra ok, tako je i meni.

m03095.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bi da promenim sliku avatara i profila ali ne znam kako da ih smanjim.To je potrebno zar ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bi da promenim sliku avatara i profila ali ne znam kako da ih smanjim.To je potrebno zar ne?

Neke fotke i on sam automatski smanji. Ne znam kolike su ti velicine i dimenzija?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neke fotke i on sam automatski smanji. Ne znam kolike su ti velicine i dimenzija?

Uspela sam za sliku avatara (i dalje je stara ali kako citam za dan-dva ce se promeniti) a za sliku profila nisam uspela.Kad udjem na izmenu slike profila tu mi sad ne stoji ni jedna slika a kad pogledam profil vidim da je i dalje stara slika. :unsure:

Slika je dimenzije 1 MB a velicine 2736x3648

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uspela sam za sliku avatara (i dalje je stara ali kako citam za dan-dva ce se promeniti) a za sliku profila nisam uspela.Kad udjem na izmenu slike profila tu mi sad ne stoji ni jedna slika a kad pogledam profil vidim da je i dalje stara slika. :unsure:

Slika je dimenzije 1 MB a velicine 2736x3648

E slike na profilu bi morala da smanjis to se ne radi automatski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E slike na profilu bi morala da smanjis to se ne radi automatski

A kako da je smanjim? Jel postoji neki program?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A kako da je smanjim? Jel postoji neki program?

Ja nemam neki posebni program već to radim u okviru Microsofta office 2010 a inače može i u fotoshopu i dr. posebnim programima. E sad iskreno neznam šta imaš instalirano, ako ti je lakše moćeš je meni poslati na mail a ja ću ti vratiti smanjenu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nemam neki posebni program već to radim u okviru Microsofta office 2010 a inače može i u fotoshopu i dr. posebnim programima. E sad iskreno neznam šta imaš instalirano, ako ti je lakše moćeš je meni poslati na mail a ja ću ti vratiti smanjenu?

moze ako ti nije problem.posalji mi samo tvoj mail.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

testiram promjenu avatara

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

testiram promjenu avatara

Ako je avatar sa tibom sa mašnicom - to je to, vidi se :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.