Avatar

odgovora

Objavljeno

nista se nije desilo..uradila sve kako ste dali upute i kada otvorim moje kontrole vidim novi avatar i novu fotografiju ali na forumu ostaje ova..nova slika je crnobijela,stomacic trudnicki..mozda je vi vidite??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

o hvala puno ivancice...valjda se i meni ukaze uskoro ;) azurni ste, svaka cast!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja vidim avatarčić... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

o hvala puno ivancice...valjda se i meni ukaze uskoro ;) azurni ste, svaka cast!

Probaj desni klik pa Reload na ovoj strani. Trebalo bi da se učita.

Verovatno je keš, pa drži neko vreme dok ne skapira novi avatar ;):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uspjela! Eto, male stvari uljepsaju kisni dan ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao devojke,

treba mi pomoc, na novom forumu nemam avater i ne ide mi da ga ubacim, i htela bih da promenim ime ne zelim vise da bude Makiaki, vec Comsi-Comsa, preksinoc je Bezveze poslala poruku nekome od vas u vezi imena, medjutim ona je otisla na godisnji tako da ona sad nista ne moze da mi pomogne, a jutros sam ja uspela da otovrim nekakav nalog preko svog postojeceg sa novim imenom , al to je bio potpuno nov nalog, sa registracijom na danasnji datum bez postova, avatera, tickera..gde sam zabrljala ...??? Help!!! :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao devojke,

treba mi pomoc, na novom forumu nemam avater i ne ide mi da ga ubacim, i htela bih da promenim ime ne zelim vise da bude Makiaki, vec Comsi-Comsa, preksinoc je Bezveze poslala poruku nekome od vas u vezi imena, medjutim ona je otisla na godisnji tako da ona sad nista ne moze da mi pomogne, a jutros sam ja uspela da otovrim nekakav nalog preko svog postojeceg sa novim imenom , al to je bio potpuno nov nalog, sa registracijom na danasnji datum bez postova, avatera, tickera..gde sam zabrljala ...??? Help!!! :lol: :lol: :lol:

Da jos sam zaboravila da kazem, da kad sam izasla iz tog nalgoga Comsi-Comsa, vise u njega neznam kako da udejm??? :( :( :( ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao devojke,

treba mi pomoc, na novom forumu nemam avater i ne ide mi da ga ubacim, i htela bih da promenim ime ne zelim vise da bude Makiaki, vec Comsi-Comsa, preksinoc je Bezveze poslala poruku nekome od vas u vezi imena, medjutim ona je otisla na godisnji tako da ona sad nista ne moze da mi pomogne, a jutros sam ja uspela da otovrim nekakav nalog preko svog postojeceg sa novim imenom , al to je bio potpuno nov nalog, sa registracijom na danasnji datum bez postova, avatera, tickera..gde sam zabrljala ...??? Help!!! :lol: :lol: :lol:

Što se tiče promene Nicka - piši privatnu poruku glavnom administratoru Bebac, sa predlogom i oni će ti promeniti. Što se tiče avatara, ne znam šta ne ide, i koju grešku javlja kad se menja - daj nam malo više detalja. :)Pa ćemo da probamo zajedno da sredimo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Što se tiče promene Nicka - piši privatnu poruku glavnom administratoru Bebac, sa predlogom i oni će ti promeniti. Što se tiče avatara, ne znam šta ne ide, i koju grešku javlja kad se menja - daj nam malo više detalja. :)Pa ćemo da probamo zajedno da sredimo.

Ok hvala, pisacu pp /Bebcu za nick, a sto se tice a sto se tice avatara, slika koju sam odabrala, tj. slika koja je bila na staroj verziji, je velika , i imam tamo opciju za podesavanje formata, kliknem na to i nista mi ne uradi???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ok hvala, pisacu pp /Bebcu za nick, a sto se tice a sto se tice avatara, slika koju sam odabrala, tj. slika koja je bila na staroj verziji, je velika , i imam tamo opciju za podesavanje formata, kliknem na to i nista mi ne uradi???

Najbolje je da sliku prvo umanjiš u fotošopu (evo onlajn verzije http://pixlr.com/editor/) i postaviš neku veličinu 200*200 ili 200*x i probaš. Ako ti ne uspe, pošalji mi sliku PP-om pa ću ti je ja srediti da možeš da postaviš odgovarajuću u avatar. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E ovako što se tiče slika u avataru, malo sam se igrala.

Poneta je da kada ubacite sliku, i kliknete na "Urađeno" dobijete neku grešku i slike više nema...

Ja sam svoju dva puta uspešno promenila, tako što sam samo postavila sliku i zatvorila ovaj pop-up prozor.

clip1.jpg

Znači, slika uspešno ostaje postavljena samo ukoliko ne klikćete dugme Urađeno.

Ja ću grešku proslediti glavnim administratorima Bepca, a vi pokušajte da na ovaj način postavite sliku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Najbolje je da sliku prvo umanjiš u fotošopu (evo onlajn verzije http://pixlr.com/editor/) i postaviš neku veličinu 200*200 ili 200*x i probaš. Ako ti ne uspe, pošalji mi sliku PP-om pa ću ti je ja srediti da možeš da postaviš odgovarajuću u avatar. :)

ok, hvala, evo probam odmah!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ok, hvala, evo probam odmah!

Probaj i ovaj drugi način. :) Ja se igrala i radi :) Samo ubaciš sliku i ne klikćeš na Urađeno i slika je tu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ok, hvala, evo probam odmah!

E hej, izgleda da sam uspela, :) . Super, hvala puno :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Probaj i ovaj drugi način. :) Ja se igrala i radi :) Samo ubaciš sliku i ne klikćeš na Urađeno i slika je tu :)

E hej, izgleda da sam uspela, :) . Super, hvala puno :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E hej, izgleda da sam uspela, :) . Super, hvala puno :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: !!!

Sjajno :) Nema na čemu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I jas sakav da si go smenam avatarot ama mene ne mi uspeva aj ke probam sega bez uragjeno dali ke saka da se pojavi slika

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nisto se iznanervirav ne znam zosto ne saka da se stavi slikata i so URL probav ama nisto aj utre ke probam pak sega mi se spie dobra nok na site pozdravce caos amigos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.