Porodilište - Novi Sad

odgovora

Objavljeno

Ja sam za vreme tog curkanja nosila mrezaste uloske.

Mama u avgustu voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Porodila sam se 06.10., prirodno, sve je bilo u redu, beba odlicno, porodjaj brz i lak. 08og smo trebale kuci, ali zbog granicnih vrednosti bilirubina pustili su nas 09og, posle malo suncanja. bila sam u dvokrevetnoj sobi, beba svo vreme sa mnom. cistoca i uopste uslovi nisu idealni ali nije ni strasno. sto se hrane tice meni je bila katastrofa pa je nisam ni jela, u utorak sam u 18h smestena u sobu pa nisam ni zatekla veceru (jer je oko 17h) a sredu i cetvrtak sam prezivela na plazmi i grisinama, ali nisam isla u hotel tako da se ne zalim samo savetujem da ako ste izbirljivi kao ja ponesete vise plazmice i grisina. kod osoblja mi se ne svidja sto ne dodju da ti pokazu i objasne sta i kako da radis, narocito prvorotkama, nego te ostave sa bebom pa se ti snadji kako ces da je podignes, presvuces, nahranis..mada ako trazis pomoc oni onda pokazu i objasne.. i stvarno su svi vrlo ljubazni. posebna pohvala za pedijatrijsku sestru aleksandru, i za sestru borku koja mi je mnogo pomogla oko dojenja (jedina je uspevala da mi bebu namesti na dojku ta prva dva dana). I babica daliborka koja me je porodila je bila divna. sve u svemu pozitivno iskustvo, ponovo bih se tamo poradjala. ako nekog jos nesto interesuje pitajte..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao mamite, da li je neka vodila trudnocu kod dr Petrovica i da li je isti dr poradjao?Molim Vas za preporuke i iskustva...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.